Ухвала
від 23.10.2024 по справі 442/8826/24
ДРОГОБИЦЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 442/8826/24

Провадження № 2-з/442/3/2024

УХВАЛА

про повернення заяви про забезпечення позову

23 жовтня 2024 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області у складі: головуючого судді Кучаковського Ю.С., розглянувши заяву про забезпечення позову товариства з обмеженою відповідальністю „Нерухомість Трейд Інвест, поданої до подання позову до суду у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю „Нерухомість Трейд Інвест до ОСОБА_1 , товариства з обмеженою відповідальністю „Фінансова компанія „Укрфінстандарт про стягнення заборгованості за договором позики,

в с т а н о в и в :

До Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області звернулось товариства з обмеженою відповідальністю „Нерухомість Трейд Інвест із заявою про забезпечення позову товариства з обмеженою відповідальністю „Нерухомість Трейд Інвест, поданої до подання позову до суду у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю „Нерухомість Трейд Інвест до ОСОБА_1 , товариства з обмеженою відповідальністю „Фінансова компанія „Укрфінстандарт про стягнення заборгованості за договором позики.

У вказаній заяві товариство з обмеженою відповідальністю „Нерухомість Трейд Інвест просить вжити заходи забезпечення позову шляхом накладення арешту на грошові копти, розмішені на рахунках, відкритих на ім?я ТОВ „ФК „Укрфінстандарт (код ЄДРПОУ 41153878, місцезнаходження: 04052, місто Київ, вул. Глибочицька, будинок 171, офіс 503) в банківських установах України у межах ціни позову 1 000 000.00 грн, в тому числі заборонити державним та приватним виконавцям здійснювати списання грошових коштів в рамках виконавчих проваджень.

Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 149 ЦПК України суд за заявою учасника справи має право вжити передбачених статтею 150 цього Кодексу заходів забезпечення позову. Забезпечення позову допускається як до пред`явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист, або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.

Згідно ч. 9 ст. 153 ЦПК України суд,встановивши,що заявупро забезпеченняпозову поданобез додержаннявимог статті151цього Кодексу,повертає їїзаявнику,про щопостановляє ухвалу.

Згідно ст. 151 ЦПК України заява про забезпечення позову подається в письмовій формі, підписується заявником і повинна містити:

1) найменування суду, до якого подається заява;

2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові для фізичних осіб) заявника, його місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштові індекси, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв`язку та адресу електронної пошти, за наявності;

3) предмет позову та обґрунтування необхідності забезпечення позову;

4) захід забезпечення позову, який належить застосувати, з обґрунтуванням його необхідності;

5) ціну позову, про забезпечення якого просить заявник;

6) пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення;

7) інші відомості, потрібні для забезпечення позову.

Так, всупереч вимогам п. 6 ч. 1 ст. 151 ЦПК України в заяві про забезпечення позову не зазначено пропозиції заявника щодо зустрічного забезпечення.

Згідно ч. 6 ст. 151 ЦПК України до заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.

Частиною 2 статті 9 Закону України „Про судовий збір визначено, що суд перед відкриттям (порушенням) провадження у справі, прийняттям до розгляду заяв (скарг) перевіряє зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.

Позивачем не надано суду документу, що підтверджує сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі за подання заяви про забезпечення позову.

Згідно ч. 9 ст. 153 ЦПК України, суд, встановивши, що заяву про забезпечення позову подано без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, повертає її заявнику, про що постановляє ухвалу.

Враховуючи викладене, оскільки заява про забезпечення позову подана без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, суддя приходить до висновку про її повернення заявнику.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 149-151, 258-261 ЦПК України, суд

у х в а л и в :

Заяву про забезпечення позову товариства з обмеженою відповідальністю „Нерухомість Трейд Інвест, поданої до подання позову до суду у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю „Нерухомість Трейд Інвест до ОСОБА_1 , товариства з обмеженою відповідальністю „Фінансова компанія „Укрфінстандарт про стягнення заборгованості за договором позики, повернути заявнику.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом 15-ти днів з дня її проголошення.

Суддя Ю.С. Кучаковський

СудДрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення23.10.2024
Оприлюднено25.10.2024
Номер документу122503738
СудочинствоЦивільне
КатегоріяЗаява про забезпечення (скасування забезпечення) позову або доказів

Судовий реєстр по справі —442/8826/24

Ухвала від 23.10.2024

Цивільне

Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області

Кучаковський Ю. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні