СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 2-зз/759/61/24
ун. № 759/22296/19
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 жовтня 2024 року
Святошинський районний суд м. Києва
у складі головуючого судді Петренко Н.О.
за участю секретаря судових засідань Донець Г.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання ОСОБА_1 про скасування заходів про забезпечення позову,
ВСТАНОВИВ :
У жовтні 2024 р. ОСОБА_1 звернулася до Святошинського районного суду м. Києва із заявою про скасування заходів забезпечення позову, вжиті ухвалою Святошинського районного суду м. Києва від 03.12.2019р., а саме накладення арешту на квартиру АДРЕСА_1 , що належить на праві власності Товариству з обмеженою відповідальністю «Юрфактор Сервіс» та зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Юрфактор Сервіс» не вчиняти будь-яких дій щодо проникнення до квартири АДРЕСА_1 .
Сторони у судове засідання не з`явилися.
Суд, дослідивши письмові докази, дійшов висновку, що заява про зняття арешту підлягає задоволенню з наступних підстав.
Ухвалою Святошинського районного суду м.Києва від 03.12.2019р. вжито захід забезпечення позову шляхом накладення арешту на квартиру АДРЕСА_1 , що належить на праві власності Товариству з обмеженою відповідальністю «Юрфактор Сервіс» та зобов`язано Товариство з обмеженою відповідальністю «Юрфактор Сервіс» не вчиняти будь-яких дій щодо проникнення до квартири АДРЕСА_1 за заявою ОСОБА_1 .
Відповідно до ч. 1, 7 ст. 158 ЦПК України суд може скасувати заходи забезпечення позову з власної ініціативи або за вмотивованим клопотанням учасника справи. У разі ухвалення судом рішення про задоволення позову заходи забезпечення позову продовжують діяти протягом дев`яноста днів з дня набрання вказаним рішенням законної сили або можуть бути скасовані за вмотивованим клопотанням учасника справи.
Відповідно до роз`яснень, які містяться у п. 10 Постанови Пленуму Верховного Суду України №9 від 22.12.2006 "Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову", заходи забезпечення позову мають тимчасовий характер і діють до виконання рішення суду, яким закінчується розгляд справи по суті.
Згідно ч. 8 ст. 158 ЦПК України Якщо протягом вказаного строку за заявою позивача (стягувача) буде відкрито виконавче провадження, вказані заходи забезпечення позову діють до повного виконання судового рішення.
Враховуючи принципи здійснення цивільного судочинства, беручи до уваги те, що у заявника відпала потреба у застосуванні даного арешту, суд приходить до висновку, що наявні всі підстави для скасування заходів забезпечення позову.
На підставі викладеного, керуючись ст. 158 ЦПК України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання ОСОБА_2 про скасування заходів про забезпечення позову- задовольнити.
Скасувати заходи забезпечення позову вжиті ухвалою Святошинського районного суду м. Києва від 03.12.2019 у справі № 759/22296/19 шляхом зняття арешту з квартири АДРЕСА_1 , що належить на праві власності Товариству з обмеженою відповідальністю «Юрфактор Сервіс», номер запису обтяження 34513877.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Святошинського районний суду міста Києва протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена в день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Н.О.Петренко
Суд | Святошинський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 17.10.2024 |
Оприлюднено | 25.10.2024 |
Номер документу | 122511523 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про забезпечення (скасування забезпечення) позову або доказів |
Цивільне
Святошинський районний суд міста Києва
Петренко Н. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні