Справа № 161/19486/24
Провадження № 1-кс/161/5295/24
У Х В А Л А
про виправлення описки у судовому рішенні
м. Луцьк 25 жовтня 2024 року
Слідчий суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши в судовому засіданні питання пов`язане з виправлення описки в ухвалі слідчого судді Луцького міськрайонного суду Волинської області від 21.10.2024 року за результатами розгляду клопотання про надання дозволу на проведення огляду, -
В С Т А Н О В И В :
Ухвалою слідчого судді Луцького міськрайонного суду Волинської області від 21.10.2024 року, клопотання старшогослідчого вОВС СУГУНП уВолинській області ОСОБА_3 задоволено та надано дозвіл на проведення огляду комп`ютерних даних, які містяться у Єдиному державному реєстрі МВС, який перебуває у користуванні службових осіб Регіонального сервісного центру Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ у Волинській області, що за адресою: місто Луцьк, вулиця Захисників України, будинок, 14б.
25.10.2024 року на адресу суду? старший слідчий в ОВС СУ ГУНП у Волинській області ОСОБА_3 подала заявупро виправленняописки вухвалі слідчогосудді від21.10.2024року,оскільки вмотивувальній тарезолютивній частинахухвали слідчогосудді невірно вказаний код ЄДРПОУ ПП « ОСОБА_4 », так як зазначено «код ЄДРПОУ 4007320543006», а не «код ЄДРПОУ 40073205».
Відповідно до ч.1 ст.379 КПК України суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Судом встановлено, що у мотивувальній та резолютивній частинах ухвали слідчого судді Луцького міськрайонного суду Волинської області від 21.10.2024 року дійсно вказується код ЄДРПОУ ПП «Автошкола Гепард» - 4007320543006, а не - НОМЕР_1 , у зв`язку з чим слід внести виправлення в ухвалу слідчого судді від 21.10.2024 року.
Дослідивши матеріаликлопотання (справа№161/19486/24,провадження №1-кс/161/5295/24)в томучислі ухвалуслідчого суддіЛуцького міськрайонногосуду Волинськоїобласті від21.10.2024року,суд приходитьдо висновку,що слідвнести виправленняв мотивувальнута резолютивнучастини ухвалислідчого суддіЛуцького міськрайонногосуду Волинськоїобласті від21.10.2024року,зазначивши вній правильний код ЄДРПОУ ПП «Автошкола Гепард», а саме - НОМЕР_1 .
Керуючись ст.379 КПК України, суд, -
П О С Т А Н О В И В :
Виправити допущену описку в ухвалі слідчого судді Луцького міськрайонного суду Волинської області від 21.10.2024 року та в мотивувальній і резолютивній частинах ухвали слідчого судді вірно зазначити код ЄДРПОУ ПП «Автошкола Гепард», а саме - НОМЕР_1 .
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Волинського апеляційного суду протягом 5 (п`яти) днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя Луцького міськрайонного суду ОСОБА_1
Суд | Луцький міськрайонний суд Волинської області |
Дата ухвалення рішення | 25.10.2024 |
Оприлюднено | 28.10.2024 |
Номер документу | 122562263 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про огляд житла чи іншого володіння особи |
Кримінальне
Луцький міськрайонний суд Волинської області
Камінська К. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні