ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
61022, м. Харків, пр. Науки, 5, тел.:(057) 702-07-99, факс: (057) 702-08-52,
гаряча лінія: (096) 068-16-02, E-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ: 03499901, UA368999980313151206083020649
У Х В А Л А
24.10.2024 Справа № 5/33б
за заявою арбітражного керуючого Черкасова Станіслава Андрійовича
про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, -
у справі за заявою ініціюючого кредитора: Державної податкової інспекції в Орджонікідзевському районі м. Маріуполя (правонаступник - Головне управління ДПС у Донецькій області, код ЄДРПОУ ВП 44070187, адреса: 87515, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Італійська (Центральний район), буд. 59)
до боржника: Малого приватного підприємства Азовметалообмін (код ЄДРПОУ 13496103, адреса: 87516, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Азовстальська, буд. 13-А)
про банкрутство, -
ліквідатор: арбітражний керуючий Черкасов Станіслав Андрійович (свідоцтво № 979 від 25.03.2013, РНОКПП НОМЕР_1 , адреса: 64662, Харківська обл., Лозівський р-н, с. Катеринівка, вул. Степова, 1а), -
суддя Величко Н.В.
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою господарського суду від 01.10.2024 повідомлено учасників справи про перерву у судовому засіданні з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, клопотання про затвердження звіту про нарахування основної грошової винагороди по справі № 5/33б про банкрутство МПП Азовметалообмін до 29.10.2024 року о 12:00 год., вирішені інші процедурні питання.
Ліквідатором банкрута подано заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням програмного забезпечення «ВКЗ», з додатками за переліком (документ сформований у системі «Електронний суд» 22.10.2024).
Відповідно до ч.ч.1-3, 5 ст.197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів). Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Суд констатує, що подана заява про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду відповідає вимогам ст.ст. 170, 197 Господарського процесуального кодексу України.
Перевіривши наявність технічної можливості проведення судового засідання в режимі відеоконференції у Господарському суді Донецької області, керуючись ст. 197, ст.234 ГПК України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Заяву арбітражного керуючого Черкасова Станіслава Андрійовича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції - задовольнити.
Забезпечити проведення судового засідання 29.10.2024 року о 12:00 год. у справі № 5/33б в режимі відеоконференції з використанням "EasyCon" (vkz.court.gov.ua) за участю ліквідатора МПП Азовметалообмін арбітражного керуючого Черкасова Станіслава Андрійовича.
Роз`яснити, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
У разі виникнення обставин, зумовлених військовою агресією проти України та які об`єктивно унеможливлюють проведення судового засідання у призначений час, судове засідання може бути відкладено.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею 24.10.2024 та оскарженню не підлягає.
Суддя Н.В. Величко
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 24.10.2024 |
Оприлюднено | 28.10.2024 |
Номер документу | 122568167 |
Судочинство | Господарське |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні