Справа № 369/15415/24
Провадження №2/369/7668/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25.10.2024 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Янченко А.В., розглянувши клопотання ОСОБА_1 , яка діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «АДОНІС КРІЕЙТ» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, -
В С Т А Н О В И В:
В провадженні судді Києво-Святошинського районного суду Київської області Янченка А.В. перебуває справа № 369/15415/24 за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , Товариства з обмеженою відповідальністю «АДОНІС КРІЕЙТ», Товариства з обмеженою відповідальністю «СМАРТ РІАЛ ЕСТЕЙТ ПЛЮС», ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про визнання майнових прав на об`єкти незавершеного будівництва.
25.10.2024 року від ОСОБА_1 , яка діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «АДОНІС КРІЕЙТ» надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, поза межами суду з використанням власних технічних засобів, за допомогою сервісу «EasyCon».
Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Згідно з ч. 5 ст. 212 ЦПК України суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
Відповідно до вимог ст. 11 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Оскільки представник відповідача 2 з об`єктивних причин не в змозі прибути в судове засідання, слухання справи слід проводити у режимі відеоконференції.
На підставі викладеного, керуючись ст. 11 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", ст. ст. 212, 260-261, 353 ЦПК України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Призначити судове засідання на 02.12.2024 року о 09 год. 15 хв., яке провести в режимі відеоконференції.
Всі подальші засідання за участю ОСОБА_1 , яка діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «АДОНІС КРІЕЙТ» проводити в режимі відеоконференції.
Надати можливість ОСОБА_1 , яка діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «АДОНІС КРІЕЙТ» приймати участь у судовому засіданні поза межами суду з використанням власних технічних засобів, за допомогою сервісу «EasyCon».
Покласти на Огулькову А.М., яка діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «АДОНІС КРІЕЙТ» обов`язок при використані технічних засобів забезпечити належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку.
Попередити Огулькову А.М., яка діє в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «АДОНІС КРІЕЙТ», що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції повідомити сторін.
У відповідності до ст. 353 ЦПК України, ухвала окрема від рішення суду оскарженню не підлягає.
Суддя А.В. Янченко
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 25.10.2024 |
Оприлюднено | 28.10.2024 |
Номер документу | 122575515 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Янченко А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні