ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Справа № 553/1574/24 Номер провадження 33/814/1059/24Головуючий у 1-й інстанції Фоміна Ю. В. Доповідач ап. інст. Пікуль В. П.
П О С Т А Н О В А
30 жовтня 2024 року м. Полтава
Суддя Полтавськогоапеляційного судуПікуль В.П.,розглянувши клопотаннязахисника особи,яка притягаєтьсядо адміністративноївідповідальності ОСОБА_1 адвокатаТростянчук ТетяниВіталіївни,про розгляд справи в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням технічних засобів ВКЗ захисника, у справі за апеляційною скаргою представника Полтавської митниці Ковальова Олександра Миколайовича, на постанову судді Ленінського районного суду м. Полтави від 22 серпня 2024 року про адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 483 Митного кодексу України, відносно ОСОБА_1 ,-
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Полтавського апеляційного суду знаходиться справа про адміністративне правопорушення за апеляційною скаргою представника Полтавської митниці Ковальова Олександра Миколайовича, на постанову судді Ленінського районного суду м. Полтави від 22 серпня 2024 року про адміністративне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 483 Митного кодексу України, якою ОСОБА_1 , визнано винуватим в порушенні митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України та застосовано до нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 50% вартості предметів порушення митних правил, а саме в сумі 19470,11 грн і стягнуто на користь держави судовий збір в розмірі 605,60 грн.
Розгляд справи призначено на 09:00 год 31 жовтня 2024 року.
Захисником особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 адвокатом Тростянчук Т.В. 24 жовтня 2024 року заявлено клопотання про розгляд справи в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням технічних засобів ВКЗ захисника- адвоката Тростянчук Т.В.
Відповідно до частини 7 статті 11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 02 червня 2016 № 1402-VIII учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Пунктом 45 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого Рішення Вищої ради правосуддя 17 серпня 2021 року № 1845/0/15-21 передбачено, що підсистема відеоконференцзв`язку забезпечує учасникам справи можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою свого Електронного кабінету та власних технічних засобів; у приміщенні іншого суду - за допомогою технічних засобів суду; в установі попереднього ув`язнення, установі виконання покарань або медичному закладі - за допомогою технічних засобів, наявних у відповідній установі.
Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватися в Електронному кабінеті. Учасник справи також повинен перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним Інструкцією користувача підсистеми відеоконференцзв`язку, для роботи із системою відеоконференцзв`язку (пункт 49).
Суд ухвалює рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначені день і час) (пункт 50).
Враховуючи місце знаходження особи та військові дії на території України, а також наявну технічну можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд вважає за можливе провести судове засідання у режимі відеоконференції.
На підставі викладеного, керуючись частиною 7 статті 11 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», статтею 283 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В:
Клопотання захисника особи, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 адвоката Тростянчук Тетяни Віталіївни, про розгляд справи в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів ВКЗ захисника задовольнити.
Судове засідання призначене на 09:00 год 31 жовтня 2024 року та наступні судові засідання провести в режимі відеоконференції поза межами суду за участю захисника - адвоката Тростягчук Тетяни Віталіївни та Ільїна Ігора Васильовича з використанням власних технічних засобів ВКЗ захисника за наступними реквізитами (електронна адреса): ІНФОРМАЦІЯ_1
Ризики технічної неможливості участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо нестиме учасник справи, який подав відповідну заяву.
Копію постанови направити заявнику для відома.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Полтавського
апеляційного суду В.П. Пікуль
Суд | Полтавський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 30.10.2024 |
Оприлюднено | 31.10.2024 |
Номер документу | 122644829 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Категорія | Справи про порушення митних правил, які підлягають розгляду в судовому порядку Митний кодекс 2012 р. Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю |
Адмінправопорушення
Полтавський апеляційний суд
Пікуль В. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні