Справа №613/1371/24 Провадження № 1-кс/613/442/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
30 жовтня 2024 року
Слідчий суддя Богодухівського районного суду Харківської області ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , слідчого ОСОБА_3 , розглянувши клопотання слідчого СВ Богодухівського РВП ГУНП в Харківській області ОСОБА_3 , погоджене з прокурором Богодухівської окружної прокуратури Харківської області ОСОБА_4 , про відібрання зразків для експертизи у порядку тимчасового доступу до речей у кримінальному провадженні № 42024222070000009 від 27.02.2024,-
ВСТАНОВИВ:
Враховуючи, що складання судового рішення вимагає значного часу, слідчий суддя вважає за можливе обмежитися складанням і оголошенням його резолютивної частини.
Керуючись ст. ст. 159-164,166 КПК України,-
УХВАЛИВ:
Клопотання слідчого СВ Богодухівського РВП ГУНП в Харківській області ОСОБА_3 , погоджене з прокурором Богодухівської окружної прокуратури Харківської області ОСОБА_4 , про відібрання зразків для експертизи у порядку тимчасового доступу до речей у кримінальному провадженні № 42024222070000009 від 27.02.2024 - задовольнити.
Надати слідчому СВ Богодухівського РВП ГУНП Харківській області каптану поліції ОСОБА_3 дозвіл на відібрання зразків дорожнього покриття шляхом виконання робіт по розкриттю конструктивних елементів (кернування покриття, відібрання кернів) із наступним відновленням асфальтобетонного покриття, із залученням підрядної організації, яка має відповідну ліцензію та обладнання, а саме спеціалістів ІНФОРМАЦІЯ_1 , з таких об`єктів дослідження: по АДРЕСА_1 до вул. Спортивної в м. Богодухові Харківської області, тротуару по вул. Михайла Леонова в м. Богодухові, Харківської області; пл. Незалежності в м. Богодухові, Харківської області; тротуару по вул. Тараса Шевченка від будинку АДРЕСА_2 до вул. Дмитра Загорулька та від будинку АДРЕСА_3 ; вул. Набережній в м. Богодухові, Харківської області; провулку Ринковому від площі Соборності до вул. Кооперативної в м. Богодухові, Харківської області; вул. Миру та Фіалковських в смт. Шарівка, Богодухівського району, Харківської області, в кількості та обсягах, необхідних для проведення комплексної судової будівельно-технічної, дорожньо-технічної та економічної експертизи.
Строк дії ухвали один місяць.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення на ухвалу можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Повний текст ухвали оголосити 31.10.2024 о 09.15 год.
Сілдчий суддя
Суд | Богодухівський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 30.10.2024 |
Оприлюднено | 01.11.2024 |
Номер документу | 122664278 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Богодухівський районний суд Харківської області
Уварова Ю. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні