Справа № 582/986/21
Провадження № 1-в/591/190/24
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
31 жовтня 2024 року Зарічний районний суд м. Суми в складі: головуючого судді ОСОБА_1 , з участю секретаря ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Суми подання заступника начальника Сумського МВ філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області ОСОБА_4 про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку відносно
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , засудженого вироком Недригайлівського районного суду Сумської області від 18 жовтня 2022 року за ч. 3 ст. 185 КК України до покарання у вигляді 4-х років позбавлення волі та на підставі ст.75КК України звільненого від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки,
про звільнення від відбування покарання,
В С Т А Н О В И В:
Вироком Недригайлівського районного суду Сумської області від 18 жовтня 2022 року ОСОБА_5 визнано винним за ч. 3 ст. 185 КК України та призначено покарання у виді 4-х років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 2 роки. На підставі ст.76КК України на нього покладено певні обов`язки.
Будучи засудженим за вказаним вище вироком суду, за час відбуття покарання ОСОБА_5 зарекомендував себе посередньо, криміногенні потреби, за результатами проведеної оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення, не виявлені, до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався. Питання про скасування іспитового строку та направлення засудженого для відбування призначеного судом покарання не ініціювалось.
Представник органу пробації у поданій заяві подання підтримала.
Засуджений у судове засідання не з`явився, про розгляд справи повідомлений належним чином, від нього надійшла заява про розгляд справи у його відсутність.
Відповідно до ч.4 ст.107КПК України фіксування судового процесу за допомогою технічних засобів не здійснювалось.
Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов такого висновку.
Відповідно до ч.1 ст.78КК України суд звільняє від призначеного йому покарання після закінчення іспитового строку, якщо засуджений виконав покладені на нього обов`язки та не вчинив нового злочину.
Згідно з ч. 1, 2 ст. 165КВК України іспитовий строк обчислюється з моменту проголошення вироку суду. Після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов`язки та не вчинив нового кримінального правопорушення, за поданням уповноваженого органу з питань пробації звільняється судом від призначеного йому покарання, нагляд припиняється і засуджений знімається з обліку в зазначеному органі.
Суд, вивчивши матеріали справи, з урахуванням того, що іспитовий строк закінчився, вважає за можливе задовольнити подання та звільнити ОСОБА_5 від відбування покарання у вигляді позбавлення волі.
Керуючись ст. 75,78 КК України, ст.537КПК України суд
УХВАЛИВ:
Подання заступника начальника Сумського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області ОСОБА_4 задовольнити.
ОСОБА_5 звільнити від відбування покарання, призначеного вироком Недригайлівського районного суду Сумської області від 18 жовтня 2022 року.
Ухвала суду може бути оскаржена до Сумського апеляційного суду через Зарічний районний суд м. Суми протягом 7 днів з дня її оголошення.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Зарічний районний суд м.Сум |
Дата ухвалення рішення | 31.10.2024 |
Оприлюднено | 01.11.2024 |
Номер документу | 122688898 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку |
Кримінальне
Зарічний районний суд м.Сум
Ковтун О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні