Справа № 362/7308/24
Провадження № 2/362/3159/24
У Х В А Л А
І м е н е м У к р а ї н и
01 листопада 2024 року
суддя Васильківського міськрайонного суду Київської області Марчук О.Л., перевіривши матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Управляюча компанія «Троянда» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,
В С Т А Н О В И В:
Судом відкрито провадження у вказаній цивільній справі.
Проте, перевіривши форму і зміст позовної заяви, приходжу до висновку, що її необхідно залишити без руху з наступних підстав.
Норми статті 175 ЦПК України чітко та імперативно визначають вимоги щодо форми і змісту позовної заяви.
Натомість, в порушення пункту 2 частини третьої статті 175 ЦПК України, позовна заява не містить:
-місце проживання чи перебування відповідачки ОСОБА_2 ;
-відомості про наявність або відсутність електронного кабінету у відповідачки ОСОБА_2 .
Насамперед, за змістом позову позивач зазначив про те, що йому невідомо місце проживання чи перебування відповідачки ОСОБА_2 ..
Натомість, позивачу мають бути відомі такі відомості, оскільки саме позивач додав до позовної заяви роздруківку Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 22.10.2024 року, у якому відображено відомості про адресу місця перебування громадянки ОСОБА_2 ..
Тобто, позивачу слід зазначити таку адресу в позові.
Також, за допомогою РНОКПП відповідача ОСОБА_2 слід перевірити наявний або відсутній електронний кабінет у цього відповідача та зазначити про це у позовній заяві.
У зв`язку із цим, позивачу необхідно усунути зазначені недоліки позовної заяви у спосіб: шляхом подання нової редакції зустрічної позовної заяви, яка б повністю відповідала вимогам статей 175 і 177 ЦПК України.
Згідно із частиною одинадцятою статті 187 ЦПК України, суддя, встановивши, після відкриття провадження у справі, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених устаттях 175,177цього Кодексу, постановляє ухвалу не пізніше наступного дня, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п`яти днів з дня вручення позивачу ухвали.
Таким чином, оскільки, встановивши після відкриття провадження у справі, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статті 175 ЦПК України, приходжу до висновку, що її слід залишити без руху, про що повідомити позивача та надати йому строк для усунення недоліків.
Враховуючи викладене, керуючись статтями 175, 187, 258 261 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Залишити без руху позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Управляюча компанія «Троянда» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Повідомити про вказане позивача та надати йому строк для усунення недоліків п`ять днів з дня вручення позивачу копії даної ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Суд | Васильківський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 01.11.2024 |
Оприлюднено | 04.11.2024 |
Номер документу | 122742507 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг |
Цивільне
Васильківський міськрайонний суд Київської області
Марчук О. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні