ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
з питання внесення виправлення в судове рішення
31 жовтня 2024 рокуЛьвівСправа № 140/31475/23 пров. № А/857/9907/24
Восьмий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
судді-доповідача:Гінди О.М.,
суддів:Матковської З.М., Ніколіна В.В.,
розглянувши в письмовому провадженні питання про виправлення описки в ухвалі Восьмого апеляційного адміністративного суду про продовження строку розгляду справи від 15 жовтня 2024 року у справі за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Волинській області на рішення Волинського окружного адміністративного суду від 13 березня 2023 року за адміністративним позовом Приватного підприємства «МЕТАЛ ПРОЕКТ» до Головного управління ДПС у Волинській області, Державної податкової служби України про визнання дії та бездіяльності протиправними,-
В С Т А Н О В И В :
ухвалою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 15 жовтня 2024 року продовжено строк розгляду справи № 140/31475/23 не більше як на 15 днів.
Однак, суд апеляційної інстанції зауважує, що при виготовленні повного тексту ухвали допущено описку, зокрема, замість суддів, які входять до складу колегії: «О.М. Гінда, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 » помилково вказано « ОСОБА_3 , ОСОБА_2 , ОСОБА_4 ».
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Суд апеляційної інстанції зазначає, що описка це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово-вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належать написання прізвищ та імен, адрес, зазначення дат, сум, строків тощо. Не є опискою граматичні помилки, які не спотворюють текст судового рішення та не призводять до його невірного сприйняття: неправильне розташування розділових знаків, невірні відмінки слів, застосування русизмів та діалектизмів тощо.
Враховуючи викладене, суд апеляційної інстанції не вбачає перешкод для реалізації наданого Кодексом адміністративного судочинства України права на виправлення допущеної описки у резолютивній частині постанови, в порядку письмового провадження.
Керуючись ст. ст. 241, 243, 248, 253, 321, 325, 329, КАС України, суд, -
У Х В А Л И В :
виправити описку в ухвалі Восьмого апеляційного адміністративного суду про продовження строку розгляду справи від 15 жовтня 2024 року у справі 140/31475/23, а саме замість суддів « ОСОБА_3 , ОСОБА_2 , В.В. Ніколін» правильно вказати « ОСОБА_3 , ОСОБА_1 , З.М. Матковська».
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена протягом тридцяти днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.
Головуючий суддя О. М. Гінда судді Л. Я. Гудим З. М. Матковська
Суд | Восьмий апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 31.10.2024 |
Оприлюднено | 06.11.2024 |
Номер документу | 122779949 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них зупинення реєстрації податкових накладних |
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Гінда Оксана Миколаївна
Адміністративне
Восьмий апеляційний адміністративний суд
Гінда Оксана Миколаївна
Адміністративне
Волинський окружний адміністративний суд
Денисюк Руслан Степанович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні