Вирок
від 04.11.2024 по справі 758/12712/24
ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Подільський районний суд міста Києва

Справа № 758/12712/24

Провадження № 1-кп/758/1559/24

В И Р О К

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

04.11.2024 м. Київ

Подільський районний суд міста Києва у складі:

головуючого - судді ОСОБА_1 ,

за участю секретаря судового засідання - ОСОБА_2 ,

прокурора - ОСОБА_3 ,

обвинуваченого - ОСОБА_4 ,

та його захисників - адвоката ОСОБА_5 , адвоката ОСОБА_6 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі районного суду кримінальне провадження № 12024100100003221 від 06.08.2024 за обвинуваченням:

ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Германівка, Обухівського району, Київської області, українця, громадянина України, з вищою освітою, одруженого, тимчасово не працюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судимого,

у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України , -

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до п. 1 Положення про дозвільну систему, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.1992 № 576 (далі - Положення) дозвільна система - особливий порядок виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, обліку і використання спеціально визначених предметів, матеріалів і речовин, а також відкриття та функціонування окремих підприємств, майстерень і лабораторій з метою охорони інтересів держави та безпеки громадян.

Згідно з п. 2 Положення до предметів, матеріалів і речовин, підприємств, майстерень і лабораторій, на які поширюється дозвільна система, належать: вогнепальна зброя (нарізна воєнних зразків, несучасна стрілецька, спортивна, навчальна, охолощена, мисливська нарізна і гладкоствольна), бойові припаси до неї, холодна зброя, (арбалети, мисливські ножі тощо), пневматична зброя калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду, пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначені патрони, вибухові матеріали і речовини, сильнодіючі отруйні речовини I - II класу безпечності, збудники інфекційних захворювань I - II групи патогенності і токсини, сховища, склади і бази, де вони зберігаються, стрілецькі тири і стрільбища, мисливсько-спортивні стенди, а також підприємства і майстерні по виготовленню і ремонту вогнепальної та холодної зброї, піротехнічні майстерні, пункти вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування, магазини, в яких здійснюється продаж зброї та бойових припасів до неї, організації, що займаються збутом сильнодіючих отруйних речовин, і лабораторії, що проводять аналізи цих засобів і речовин, працюють із збудниками інфекційних захворювань I - II групи патогенності і токсинами.

Відповідно до п. 3 Положення міністерства та інші центральні органи державної виконавчої влади, підприємства, установи, організації, господарські об`єднання, а також громадяни мають право у встановленому порядку використовувати, зберігати, перевозити предмети, матеріали і речовини, відкривати підприємства, майстерні та лабораторії, на які поширюється дозвільна система.

Згідно з п. 9 Положення видача дозволів на виготовлення, придбання, зберігання, обліку, охорону, перевезення і використання предметів, матеріалів і речовин, відкриття підприємств, майстерень і лабораторій здійснюється, зокрема на вогнепальну зброю (нарізну воєнних зразків, несучасну стрілецьку, спортивну, навчальну, охолощену, мисливську нарізну і гладкоствольну), бойові припаси до неї, холодну зброю, пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначені патрони, сховища, склади і бази, де вони зберігаються, стрілецькі тири і стрільбища, мисливсько-спортивні стенди, а також підприємства і майстерні по виготовленню і ремонту вогнепальної та холодної зброї, піротехнічні майстерні, пункти вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування, магазини, в яких здійснюється продаж зброї та бойових припасів до неї - у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ.

Відповідно до п. 15 Положення посадові особи та громадяни, які порушили порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, охорони, перевезення і використання предметів, матеріалів і речовин, відкриття і функціонування підприємств, майстерень і лабораторій, на які поширюється дозвільна система, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Відповідно до п. 8.1 глави 8 розділу II Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів, затвердженої наказом МВС України від 21.08.1998 № 622 (далі - Інструкція), дозвільна система, що здійснюється органами (підрозділами) поліції, поширюється на бойову нарізну військових зразків зброю або виготовлену за спеціальним замовленням, охолощену, нейтралізовану, несучасну, спортивну, мисливську вогнепальну зброю, бойові припаси до зброї, основні частини зброї, пневматичну, холодну зброю, пристрої та патрони до них, що належать підприємствам, установам, організаціям, суб`єктам господарювання та громадянам.

Згідно з п. 1 Переліку видів майна, що не може перебувати у власності громадян, громадських об`єднань, міжнародних організацій та юридичних осіб інших держав на території України, затвердженого Постановою Верховної Ради України «Про право власності на окремі види майна» від 17.06.1992 № 2471-XII (далі - Перелік), зброя, боєприпаси (крім мисливської і пневматичної зброї, зазначеної в додатку № 2, і боєприпасів до неї, а також спортивної зброї і боєприпасів до неї, що придбаваються громадськими об`єднаннями з дозволу органів внутрішніх справ), бойова і спеціальна військова техніка, ракетно-космічні комплекси, не можуть перебувати у власності громадян.

Додатком № 2 до Переліку передбачено, що громадяни набувають права власності на такі види майна, придбаного ними з відповідного дозволу, що надається: зокрема, на вогнепальну мисливську нарізну зброю (мисливські карабіни, гвинтівки, комбіновану зброю з нарізними стволами) - органами внутрішніх справ за місцем проживання особам, які досягли 25-річного віку.

У невстановлений органом досудового розслідування час, однак не пізніше 05.08.2024 у ОСОБА_4 виник злочинний умисел, спрямований на незаконне придбання та зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

Реалізуючи свій злочинний умисел, ОСОБА_4 у невстановлений досудовим розслідування час, але не пізніше 05.08.2024, у невстановлений досудовим розслідуванням спосіб, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки, тобто діючи умисно, без передбаченого законом дозволу, придбав та зберігав:

- гвинтівку зразка 1891/30 рр. (системи Мосіна), № НОМЕР_11, калібру 7,62x54 мм, яка згідно з висновком експерта, належить до нарізної вогнепальної зброї та є придатною до стрільби;

- пістолет-кулемет моделі Scorpion VZ61, № НОМЕР_1 , калібру 7,65 Вr, який згідно з висновком експерта належить до нарізної вогнепальної зброї та є придатним для проведення пострілів;

- ручний протитанковий гранатомет «РПГ-7ДЗ» № НОМЕР_12, який згідно з висновком експерта належить до бойової вогнепальної зброї, виготовлений промисловим способом, частини та механізми якого придатні до забезпечення проведення пострілів;

- 39 пістолетних патронів калібру 7,62x25 мм, що споряджені оболонковими кулями зі сталевим осердям, які належать до боєприпасів до нарізної вогнепальної зброї;?

- 39 пістолетних патронів калібру 7,62x25 мм, що споряджені оболонковими кулями зі свинцевим осердям, які належать до боєприпасів до нарізної вогнепальної зброї;

- 69 проміжних бойових патронів калібру 5,45x39 мм, що споряджені кулею «ПС» зі сталевим осердям, які належать до боєприпасів нарізної вогнепальної зброї;

- 30 проміжних бойових патронів калібру 5,45x39 мм, що споряджені кулями «ПП» підвищеної пробивної здатності, які належать до боєприпасів нарізної вогнепальної зброї.

Вказані речі ОСОБА_4 переніс до квартири за адресою:

АДРЕСА_2 , яку використовував як складське приміщення, зберігаючи вказане майно.

У подальшому, 05.08.2024 у період часу з 17 год. 01 хв. по 22 год. 36 хв., за адресою: АДРЕСА_2 , в ході обшуку працівниками Шевченківського УП ГУНП у м. Києві вилучено вищевказану вогнепальну зброю та бойові припаси, які ОСОБА_4 зберігав без передбаченого законом дозволу.

Таким чином, ОСОБА_4 обвинувачується у придбанні та зберіганні вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення за обставин, встановлених судом, наведених вище, визнав повністю, суду розповів про обставини скоєного злочину так, як про них зазначено в обвинувальному акті. Пояснив, що вказану зброю та боєприпаси зберігав без мети збуту. Щиро розкаявся, просив суворо не карати та врахувати його активне сприяння розкриттю злочину. Показання обвинуваченого відповідають фактичним обставинам справи і учасниками процесу не оспорюються.

Враховуючи, що учасники судового провадження визнають недоцільним дослідження доказів щодо тих обставин справи, які ніким не оспорюються, що вони правильно розуміють зміст цих обставин, відсутні будь-які сумніви у добровільності їх позиції, роз`яснивши їм, що згідно з ч. 3 ст. 349 КПК України у такому випадку вони будуть позбавленні права оскаржити ці обставини в апеляційному порядку, суд визнав недоцільним дослідження доказів щодо тих обставин, які ніким не оспорюються та вказані вище.

Суд, заслухавши обвинуваченого та дослідивши матеріали кримінального провадження, на-давши юридичну оцінку діям обвинуваченого, приходить до висновку, що його дії слід кваліфікувати за ч. 1 ст. 263 КК України як придбання та зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

За встановлених обставин суд вважає, що вина обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України, доведена повністю.

Згідно з ч. 2 ст. 65 КК України особі, яка вчинила кримінальне правопорушення, має бути призначене покарання, необхідне й достатнє для її виправлення та попередження нових кримінальних правопорушень. Більш суворий вид покарання з числа передбачених за вчинене кримінальне правопорушення призначається лише у разі, якщо менш суворий вид покарання буде недостатній для виправлення особи та попередження вчинення нею нових кримінальних правопорушень.

Виходячи із принципів справедливості, співмірності та індивідуалізації, покарання має бути адекватним (відповідним) характеру вчинених дій, їх небезпечності та даним про особу.

У відповідності до вимог ст. 50 КК України при призначенні міри покарання обвинуваченому, суд вважає за необхідне призначити такий захід примусу, який би був відповідною мірою кари за скоєне, сприяв виправленню засудженого та запобігав вчиненню інших кримінальних правопорушень.

Тож, обираючи покарання обвинуваченому, суд враховує вимоги ст. 65 КК України щодо загальних засад призначення покарання, межі санкції ч. 1 ст. 263 КК України, те, що даний злочин на підставі ст. 12 КК України відноситься до категорії нетяжких злочинів, особу винного, який раніше не судимий, вперше притягається до кримінальної відповідальності, на обліках у лікарів психіатра та нарколога не перебуває, має постійне місце проживання та реєстрації, одружений, тимчасово не працевлаштований, має тісні соціальні зв`язки, залучений до волонтерської діяльності.

Обставиною, що пом`якшує покарання обвинуваченого ОСОБА_4 , суд визнає щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, що передбачено п. 1 ч. 1 ст. 66 КК України.

Обставин, що обтяжують покарання обвинуваченого ОСОБА_4 , передбачених ст. 67 КК України, судом не встановлено.

Враховуючи вказані обставини, суд приходить до висновку про необхідність засудження ОСОБА_4 до покарання у виді позбавлення волі. Суд вважає, що таке покарання буде справедливим, необхідним і достатнім для виправлення обвинуваченого ОСОБА_4 та запобігання вчинення ним нових кримінальних правопорушень.

З огляду на те, що тяжких наслідків від вчинення кримінального правопорушення не настало, що суттєво зменшує суспільну небезпечність скоєного правопорушення, при цьому обвинувачений щиро розкаявся, суд дійшов висновку, що виправлення обвинуваченого та попередження вчинення ним нових кримінальних правопорушень можливо досягти без ізоляції його від суспільства, але в умовах здійснення контролю за його поведінкою під час звільнення від відбування покарання з випробуванням, із застосуванням положень ст. 75 КК України та покладенням обов`язків, передбачених ст. 76 КК України, що стимулюватиме його до правомірної поведінки.

Обґрунтованих даних, які б свідчили про неможливість виправлення обвинуваченого без відбування покарання, у судовому засіданні не наведено та не встановлено.

Запобіжний захід не обирався.

Цивільний позов не заявлявся.

Відповідно до вимог ст. ст. 100, 124 - 126 КПК України суд вирішує питання про долю речових доказів та процесуальні витрати.

Суд також вважає за необхідне, керуючись ч. 2 ст. 124 КПК України стягнути з ОСОБА_4 на користь держави процесуальні витрати за проведення судової експертизи.

Керуючись ст. ст. 368-371, 373, 374 КПК України, суд,-

У Х В А Л И В:

ОСОБА_4 визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України, та призначити йому покарання за ч. 1 ст. 263 КК України у вигляді 4 (чотирьох) років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити обвинуваченого ОСОБА_4 від відбування покарання з випробуванням, якщо він протягом 1 (одного) року іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на нього обов`язки.

Згідно з вимогами ст. 76 КК України покласти на обвинуваченого ОСОБА_4 такі обов`язки:

1. періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;

2. повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання;

3. не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Стягнути з ОСОБА_4 на користь держави документально підтверджені витрати на проведення експертизи в загальній сумі 13 252 грн. 40 коп .

Речові докази, які передані на зберігання до кімнати зберігання речових доказів Шевченківського УП ГУНП у м. Києві - передати на потреби Збройних Сил України, а саме:

- гвинтівку зразка 1891/30 рр. (системи Мосіна), № НОМЕР_11, калібру 7,62x54 мм, яка згідно з висновком експерта, належить до нарізної вогнепальної зброї та є придатною до стрільби;

- пістолет-кулемет моделі Scorpion VZ61, № НОМЕР_1 , калібру 7,65 Вr, який згідно з висновком експерта належить до нарізної вогнепальної зброї та є придатним для проведення пострілів;

- ручний протитанковий гранатомет «РПГ-7ДЗ» № НОМЕР_12, який згідно з висновком експерта належить до бойової вогнепальної зброї, виготовлений промисловим способом, частини та механізми якого придатні до забезпечення проведення пострілів;

- 39 пістолетних патронів калібру 7,62x25 мм, що споряджені оболонковими кулями зі сталевим осердям, які належать до боєприпасів до нарізної вогнепальної зброї;

- 39 пістолетних патронів калібру 7,62x25 мм, що споряджені оболонковими кулями зі свинцевим осердям, які належать до боєприпасів до нарізної вогнепальної зброї;

- 69 проміжних бойових патронів калібру 5,45x39 мм, що споряджені кулею «ПС» зі сталевим осердям, які належать до боєприпасів нарізної вогнепальної зброї;

- 30 проміжних бойових патронів калібру 5,45x39 мм, що споряджені кулями «ПП» підвищеної пробивної здатності, які належать до боєприпасів нарізної вогнепальної зброї;

а також:

- автомат Калашникова «АК-47» № НОМЕР_2 калібру 7,62x39 мм, з первинним упакуванням, упаковані в прозорий поліетиленовий пакет, горловина якого стягнута та зафіксована полімерною фіксуючою стяжкою синього кольору № НОМЕР_3 ;

- ММГ гвинтівки зразка 1891/30 рр. (системи Мосіна), № НОМЕР_4 , калібру 7,62x54 мм, первинне упакування - упаковані в прозорий полімерний пакет, що зафіксований стяжкою за номером № НОМЕР_13;

- 2 стволи 12,7 мм великокаліберних кулеметів ДШК, ДШКМ, ДШКМ-ТК, первинне упакування - упаковано у прозорі поліетиленові пакети зі стяжками №№ НОМЕР_15 та НОМЕР_5 ;

- чотирнадцять демонтованих патронів, п`ятнадцять гільз, одна куля, сто сорок дев`ять патронів та дві первині упаковки - упаковано в білий поліетиленовий пакет, горловина якого зафіксована фіксуючою полімерною стяжкою за номером НОМЕР_6 ;

- протирка каналу ствола, первинне упакування - упаковано до полімерного пакета білого кольору, з друкованим індивідуальним номером на звороті «НОМЕР_14»;

- 1 предмет, зовні схожий на газовий поршень до зброї, поміщено до спеціального пакету CRI 1258759; 4 zip-пакети з запчастинами до зброї, поміщено до спеціального пакету

CRI 1258794; zip-пакет з 4 предметами, схожими на пружини до зброї, поміщено до спеціального пакету CRI 1258793; предмет, схожий на сигнальну ракетницю Waffen fabrik Walther Zella, НОМЕР_7 , поміщено до спеціального пакету RIC 2051529; предмет, схожий на сигнальну ракетницю НОМЕР_8 , поміщено до спеціального пакету WAR 1325911; предмет, схожий на сигнальну ракетницю Terni 913 RE, 2951, поміщено до спеціального пакету RIC 2051531 ; предмет, схожий на сигнальну ракетницю (без номеру), поміщено до спеціального пакету RIC 2051528;

- 4 предмета, схожих на гвинтівки, які поміщено до полімерного пакету чорного кольору, який опломбований паперовою биркою «Опечатано»; 1 предмет, схожий на ручний гранатомет «РПГ-7», який поміщено до полімерного пакету чорного кольору, який опломбований паперовою биркою «Опечатано»; 1 предмет, схожий на пістолет-кулемет Томпсона та 1 предмет, схожий на автомат АК, які поміщено до полімерного пакету чорного кольору, який опломбований паперовою биркою «Опечатано»; 1 предмет, схожий на кулемет ДП, який поміщено до полімерного пакету чорного кольору, який опломбований паперовою биркою «Опечатано»; 1 предмет, схожий на ствол до кулемета ДШК та 1 предмет, схожий на ствол до кулемета ПКТ, які поміщені до полімерного пакету чорного кольору, який опломбований паперовою биркою «Опечатано»; 3 предмета, схожих на складову кулемета, які поміщені до паперової коробки, яка опломбована паперовою биркою «Опечатано»; предмет, схожий на частину кулемета, яку поміщено до полімерного пакету чорного кольору, який опломбований паперовою биркою «Опечатано»; 3 предмета, схожих на затворні рами з газовим поршнем та 15 предметів, схожих на затворні рами з газовим поршнем, які поміщено до спец-пакету ЕХР 0454850; 2 предмети, схожі на стволи до кулемета ДШК, які поміщені до полімерного пакету чорного кольору, який опломбований паперовою биркою «Опечатано»; 1 предмет, схожий на пістолет- кулемет «SA-26», який поміщено до спец-пакету ЕХР 0454842; 1 предмет, схожий на пістолет ПМ, який поміщено до спец-пакету CRI 1258798; 1 предмет, схожий на пістолет-кулемет « Скорпіон », який поміщено до спец-пакету PSP 3219144; 79 предметів, схожих на патрони до пістолету ТТ, які поміщено до спец-пакету CRI 1258802; 99 предметів, схожих на патрони калібру 5,45, які поміщено до спец-пакету CRI 1258803.

Речові докази, а саме: ММГ (макет-масо-габаритний) гвинтівки «Маузер» зразка 24,

№ НОМЕР_9 , калібру 7,92x57 мм, карабін зразка 1938 р. (системи Мосіна), № НОМЕР_42, калібру 7,62x54 мм, стволи, які не належать до вогнепальної зброї, є основними частинами 12,7 мм великокаліберних кулеметів ДШК, ДШКМ та ДШКМ-ТК, частини зброї є основними частинами до бойової нарізної вогнепальної зброї - ствол до великокаліберного кулемета «Утьос», № НОМЕР_43, калібру 12,7x108 мм; ствол до великокаліберного кулемета «ДШК»,

№ НОМЕР_18, калібру 12,7x108 мм; 3 ствольних коробки, 18 затворних рам, 3 затвори, 3 ударно- спускових механізми та приклад кулеметів Калашникова «ПКМ», «ПКТ», за номерами:

«НОМЕР_19», «НОМЕР_20», «НОМЕР_21», «НОМЕР_22», «НОМЕР_23», «НОМЕР_24», «НОМЕР_25», «НОМЕР_26», «НОМЕР_27», «НОМЕР_28», «НОМЕР_29», «НОМЕР_30», «НОМЕР_31», «НОМЕР_32», «НОМЕР_33», «НОМЕР_34», «НОМЕР_35», «НОМЕР_36»,

«НОМЕР_37», калібру 7,62x54 мм; 3 затворних рами до автоматів «АК-74», «АКС- 74»,

«АК-74М», за номерами: «НОМЕР_38», «НОМЕР_39», «НОМЕР_40», калібру 5,45x39 мм, макет масо-габаритним (ММГ) військової нарізної вогнепальної зброї, а саме ручного кулемета «Д», № НОМЕР_17, калібру 7,62х54R мм, макет-масо-габаритний пістолет-кулемету Томпсона «ППТ» № НОМЕР_16, калібру 45АСР (11,43мм), макет масо-габаритний (ММГ) пістолету-кулемету моделі Vz. «SА-26», № НОМЕР_41, калібру 7,62x25 мм, пневматичний пістолет «МР-654К» № НОМЕР_10 , калібру 4,5 мм, 37 магазинів АК, чотири предмети, схожі на сигнальну ракетницю, 1 магазин до ДП, речові докази поміщені до спец, пакетів

№ CRI1258793, № CRI1258794, № CRI1258759, предмет, що виготовлений шляхом переробки саморобним способом автомату Калашникова «АК-47» № НОМЕР_2 калібру 7,62x39 мм, і які передані ОСОБА_4 для подальшого зберігання - повернути ОСОБА_4 .

Запобіжний захід відсутній.

Копія вироку негайно після його проголошення вручається обвинуваченому та прокурору.

Вирок може бути оскаржений з підстав, передбачених ст. 394 КПК України, до Київського апеляційного суду через Подільський районний суд м. Києва шляхом подачі апеляції протягом 30 днів з дня його проголошення.

З підстав заперечення обставин, які ніким не оспорювалися під час судового розгляду і дослідження яких було визнано судом недоцільним, відповідно до положень ч. 3 ст. 349 КПК України вирок суду не може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Суддя: ОСОБА_1

СудПодільський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення04.11.2024
Оприлюднено07.11.2024
Номер документу122797672
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти громадської безпеки Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами

Судовий реєстр по справі —758/12712/24

Ухвала від 02.01.2025

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Яковлева Вікторія Сергіївна

Ухвала від 23.12.2024

Кримінальне

Київський апеляційний суд

Яковлева Вікторія Сергіївна

Вирок від 04.11.2024

Кримінальне

Подільський районний суд міста Києва

Блащук А. М.

Вирок від 04.11.2024

Кримінальне

Подільський районний суд міста Києва

Блащук А. М.

Ухвала від 24.10.2024

Кримінальне

Подільський районний суд міста Києва

Блащук А. М.

Ухвала від 16.10.2024

Кримінальне

Подільський районний суд міста Києва

Блащук А. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні