ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
"04" листопада 2024 р. Справа№ 910/27184/14
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Полякова Б.М.
суддів: Доманської М.Л.
Отрюха Б.В.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Ай-Тек Україна»
на ухвалу Господарського суду міста Києва від 02.09.2024 року
у справі №910/27184/14 (суддя Сташків Р.Б.)
за первісним позовом Товариства з обмеженою відповідальність "Ай-Тек Україна"
до Приватного акціонерного товариства "Національна енергетична компанія "Укренерго"
за участю третіх осіб без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача -Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України,
про стягнення коштів
за зустрічною позовною заявою Приватного акціонерного товариства "Національна енергетична компанія "Укренерго"
до Товариство з обмеженою відповідальність "Ай-Тек Україна"
за участю третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Зв`язоктехсервіс"
про визнання відсутності права на отримання коштів у зв`язку з виконанням договору підряду №335/01-11 від 14.12.2011 року
за зустрічною позовною заявою Приватного акціонерного товариства "Національна енергетична компанія "Укренерго"
до Товариства з обмеженою відповідальність "Ай-Тек Україна"
про розтлумачення умов Договору підряду №335/01-11 від 14.12.2011 року з урахуванням спільного рішення від 25.03.2019 року до Договору підряду № 335/01-11 від 14.12.2011 року
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 02.09.2024 року, зокрема, задоволено заяву ТзОВ "Зв`язоктехсервіс" про заміну позивача у цій справі; замінено ТзОВ "Ай-Тек Україна" як позивача за первісним позовом у справі №910/27184/14, на його правонаступника - ТзОВ "Зв`язоктехсервіс".
Не погоджуючись із вказаною ухвалою, ТзОВ «Ай-Тек Україна», звернулось до Північного апеляційного господарського з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати ухвалу Господарського суду міста Києва від 02.09.2024 року у справі №910/27184/14.
Згідно з витягом з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 26.09.2024 року, апеляційну скаргу ТзОВ «Ай-Тек Україна» на ухвалу Господарського суду міста Києва від 02.09.2024 року у справі №910/27184/14 передано колегії суддів у складі: головуючий суддя ОСОБА_1 (суддя-доповідач), судді Пантелієнко В.О., Доманська М.Л.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 30.09.2024 витребувано у Господарського суду міста Києва матеріали справи №910/27184/14, відкладено вирішення питань, пов`язаних з рухом апеляційної скарги, до надходження матеріалів справи.
На виконання ухвали від 30.09.2024 з Господарського суду міста Києва надійшли матеріали справи №910/27184/14.
Рішенням Вищої ради правосуддя від 08.10.2024 суддю ОСОБА_1 було звільнено з посади судді Північного апеляційного господарського суду у відставку, у зв`язку з чим було проведено повторний автоматизований розподіл справи № 910/27184/14.
Відповідно до витягу з протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи, для розгляду справи сформовано колегію у складі головуючого судді: Полякова Б.М. суддів: Доманська М.Л., Отрюх Б.В. Зазначена колегія суддів сформована відповідно до рішення загальних зборів суддів Північного апеляційного господарського суду від 02.10.2018 зі змінами від 12.11.2019 й може розглядати справи про банкрутство та справи у спорах, які пов`язані з процедурою банкрутства, справи у спорах щодо захисту прав на об`єкти інтелектуальної власності.
Разом з апеляційною скаргою заявник подав клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали Господарського суду міста Києва від 02.09.2024 року у справі №910/27184/14. На думку скаржника, строк був пропущений з поважних причин, оскільки повний текст оскаржуваної ухвали заявник отримав через електронний суд лише 16.09.2024.
Дослідивши клопотання заявника про поновлення строку на апеляційне оскарження та матеріали справи, колегія суддів вважає, що подане клопотання підлягає задоволенню, відповідно до ч. 2 ст. 256 ГПК України.
Відтак, апеляційна скарга подана з додержанням вимог ст. ст. 256, 258 та 259 ГПК України. Отже, суд апеляційної інстанції визнав подані матеріали достатніми для відкриття апеляційного провадження у справі та призначення справи до розгляду.
Керуючись статтями 234, 256, 262, 267, 268 ГПК України, Північний апеляційний господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Ай-Тек Україна» про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали Господарського суду міста Києва від 02.09.2024 року у справі №910/27184/14 задовольнити.
2. Поновити Товариства з обмеженою відповідальністю «Ай-Тек Україна» строк на апеляційне оскарження ухвали Господарського суду міста Києва від 02.09.2024 року у справі №910/27184/14.
3. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Ай-Тек Україна» на ухвалу Господарського суду міста Києва від 02.09.2024 року у справі №910/27184/14.
4. Зобов`язати учасників справи надати відзиви на апеляційні скарги в письмовій формі протягом десяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, але не пізніше 23.12.2024. Звернути увагу, що згідно з вимогами ст. 263 ГПК України, до відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
5. Представники учасників судового процесу повинні при собі мати оригінал та належним чином посвідчену копію документів, які підтверджують їх повноваження на представництво/самопредставництво з урахуванням приписів частини 4 статті 131-2, підпункту 11 пункту 16-1 розділу XV Перехідних положень Конституції України та статті 56 Господарського процесуального кодексу України.
6. Попередити учасників справи про те, що відповідно до положень ст. 135 ГПК України за невиконання зазначених дій суд може постановити ухвалу про стягнення в дохід державного бюджету з відповідної особи штрафу у сумі від одного до десяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
7. Встановити учасникам справи строк для подачі всіх заяв, клопотань. пояснень в письмовій формі протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення даної ухвали, але не пізніше 23.12.2024
8. Попередити учасників справи, що заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду у відповідності до ч. 2 ст. 207 ГПК України.
9. Розгляд апеляційної скарги призначити на 30.12.2024 о 11 год 00 хв. Засідання відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А (зал судових засідань №3).
10. Довести до відома учасників апеляційного провадження, що нез`явлення їх представників у судове засідання відповідно до ст. 202 ГПК України не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги.
11. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Б.М. Поляков
Судді М.Л. Доманська
Б.В. Отрюх
Суд | Північний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 04.11.2024 |
Оприлюднено | 07.11.2024 |
Номер документу | 122802578 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: інші вимоги до боржника |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Поляков Б.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні