Справа № 671/2010/24
06 листопада 2024 року
4-с/671/9/2024
У Х В А Л А
про повернення скарги
06 листопада 2024 року м. Волочиськ
Суддя Волочиського районного суду Хмельницької області Андрущенко О.Ю.,
розглянувши матеріали скарги акціонерного товариства «УКРСИББАНК» на дії старшого державного виконавця Волочиського відділу державної виконавчої служби у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ),
встановив:
Представник акціонерного товариства «УКРСИББАНК» звернувся до суду зі скаргою на дії старшого державного виконавця Волочиського відділу державної виконавчої служби у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Пантелімона А.В.
Ознайомившись з матеріалами скарги, приходжу до наступних висновків.
До скарги на дії державних виконавців застосовуються загальні вимоги до заяв, клопотань та позовних заяв, визначених ЦПК України.
Відповідно до ч. 1 ст. 447 ЦПК України сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їхні права чи свободи.
Згідно до ч. 1 ст. 58 ЦПК України сторона, третя особа, а також особа, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах іншої особи, може брати участь у судовому процесі особисто (самопредставництво) та (або) через представника.
Відповідно доч.4ст.62ЦПК Україниповноваження адвокатаяк представникапідтверджуються однимз такихдокументів: 1)довіреністю; 2)ордером,виданим відповіднодо ЗаконуУкраїни "Проадвокатуру таадвокатську діяльність"; 3) дорученням органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правничої допомоги, виданим відповідно до Закону України "Про безоплатну правничу допомогу".
Відповідно п. 7 ст. 177 ЦПК України до позовної заяви, підписаної представником позивача, додається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника позивача.
До матеріалів скарги додано довіреність № 27-1-01/8636 від 01.08.2024, з якої слідує, що АТ «УКРСИББАНК» уповноважує ТОВ «Юридична фірма «ЕВЕРЛІҐАЛ» в особі Демчука О.В. відповідно до Договору про надання послуг № 01/09 від 01.09.2021, здійснювати дії щодо боржників, перелік яких визначено у Договорі про надання послуг № 01/09 від 01.09.2021.
Крім того, в довіреності додатково вказано, що вона дійсна за умови наявності Договору про надання послуг № 01/09 від 01.09.2021, в якому зазначено перелік боржників, правові дії щодо примусового стягнення заборгованості яких від імені АТ «УКРСИББАНК» доручається здійснити ТОВ «Юридична фірма «ЕВЕРЛІҐАЛ», в особі ОСОБА_1 .
До матеріалів скарги додано копію Договору про надання послуг № 01/09 від 01.09.2021 який містить не всі сторінки та в якому відсутній перелік боржників, правові дії щодо примусового стягнення заборгованості яких від імені АТ «УКРСИББАНК» доручається здійснити ТОВ «Юридична фірма «ЕВЕРЛІҐАЛ», в особі ОСОБА_1 .
Доданий до скарги Реєстр кредитних угод містить лише дані боржника ОСОБА_2 .
В той же час, оскаржуються дії державного виконавця щодо виконавчого листа відносно ОСОБА_3 , ОСОБА_4 та ОСОБА_5 .
Вказані обставини не підтверджують повноваження ОСОБА_1 як представника АТ «УКРСИББАНК» в даній цивільній справі.
Згідно ч.4п.1ст.185ЦПК України заява повертається у випадках, коли заяву подано особою, яка не має процесуальної дієздатності, не підписано або підписано особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не вказано.
Таким чином, заява підлягає поверненню скаржнику.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 177, 185 ЦПК України, суддя,
постановив:
Скаргу акціонерного товариства «УКРСИББАНК» на дії старшого державного виконавця Волочиського відділу державної виконавчої служби у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) повернути скаржнику.
Роз`яснити скаржнику, що відповідно до ч. 7 ст. 185 ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Хмельницького апеляційного суду. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня складання повного тексту ухвали. Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на ухвалу суду якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя
Суд | Волочиський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 06.11.2024 |
Оприлюднено | 08.11.2024 |
Номер документу | 122834240 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Волочиський районний суд Хмельницької області
Андрущенко О. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні