Дата документу 07.11.2024Справа № 554/12094/24 Провадження № 2/554/5821/2024
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
07 листопада 2024 року м.Полтава
Суддя Октябрського районного суду м.Полтави Черняєва Т.М., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Управління забезпечення примусового виконання рішень у Полтавській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про скасування арешту, -
ВСТАНОВИЛА :
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до Управління забезпечення примусового виконання рішень у Полтавській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про скасування арешту.
Суддя, дослідивши зміст позовної заяви та додані до неї письмові докази, приходить до наступного висновку.
Відповідно до пунктів 4-6 ч.3 ст.175 ЦПК України позовна заява повинна містити: зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини; відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов`язковий досудовий порядок урегулювання спору .
Так, за змістом позовної заяви, позивач просить скасувати арешт з майна і коштів ОСОБА_1 , проте не додає до позовної заяви жодного підтвердження щодо накладення такого арешту та інформації щодо того, що арешт не скасовано на час зверненні із позовом до суду.
Позовні вимоги є загальними (скасувати арешт з майна і коштів) без конкретизації щодо якого саме майна та коштів було накладено арешт та яким органом чи посадовою особою такий арешт накладено, а отже який саме арешт перешкоджає позивачу в реалізації його прав та підлягає скасуванню судом.
Також, позивачем не зазначено відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися.
Згідно ч.1 ст.185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених устаттях 175і177цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
За таких обставин, відповідно дост. 185 ЦПК України, заяву необхідно залишити без руху.
Для належного усунення недоліків позовної заяви, залишеної без руху, заявнику необхідно у строк 10 днів з моменту отримання копії даної ухвали, на ім`я головуючого судді у справі надати до суду заяву про усунення недоліків, а також позовну заяву з усуненими недоліками.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.175,185,294 ЦПК України, -
УХВАЛИЛА :
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління забезпечення примусового виконання рішень у Полтавській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про скасування арешту залишити без руху.
Запропонувати позивачу усунути зазначені в ухвалі недоліки протягом десяти днів з дня отримання вказаної ухвали суду про залишення заяви без руху.
Повідомити позивача, що вразі не усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, заява буде вважатися неподаною і буде повернута позивачеві.
Ухвала набирає чинності з моменту підписання суддею.
Суддя Т.М.Черняєва
Суд | Октябрський районний суд м.Полтави |
Дата ухвалення рішення | 07.11.2024 |
Оприлюднено | 08.11.2024 |
Номер документу | 122857297 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису) |
Цивільне
Октябрський районний суд м.Полтави
Черняєва Т. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні