Ухвала
від 06.11.2024 по справі 912/2761/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. В`ячеслава Чорновола, 29/32, м. Кропивницький, 25006,

тел. (0522) 30-10-22, 30-10-23, код ЄДРПОУ 03499951,

e-mail: inbox@kr.arbitr.gov.ua, web: http://kr.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

06 листопада 2024 рокуСправа № 912/2761/24

Суддя Господарського суду Кіровоградської області Кузьміна Б.М., ознайомившись з матеріалами заяви ОСОБА_1 (РНОКПП - НОМЕР_1 )

про неплатоспроможність боржника - фізичної особи,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 (далі-заявниця) звернулася до Господарського суду Кіровоградської області із заявою в порядку статті 115 Кодексу України з процедур банкрутства, в якій просить:

"1. Прийняти дану заяву до розгляду.

2. Відкрити провадження у справі про мою неплатоспроможність.

3. Затвердити кандидатуру ОСОБА_2 та призначити керуючим реструктуризацією моїх боргів.

4. Оприлюднити оголошення про відкриття провадження у справі про мою неплатоспроможність на офіційному сайті Вищого господарського суду України.

5. Задовольнити мою заяву.

6. Визнати мене неплатоспроможною.

7. Прийняти пропозиції - мій запропонований План реструктуризації (проект пропозицій) в частині стягнення коштів в сумі 9 030 грн та списання коштів у сумі 334 407,08 грн.

8. Зупинити всі штрафні санкції, пеню, комісію, проценти (загальний мораторій) щодо мене, починаючи з дня винесення рішення.".

Ознайомившись з матеріалами заяви про відкриття провадження у справі, суддя дійшла висновку, що заява підлягає до залишення без руху з таких підстав.

За частиною першою статті 2 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.

Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

За статтею 113 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи - підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених цією Книгою.

Господарський суд залишає без руху заяву про відкриття провадження у справі з підстав, передбачених статтею 174 Господарського процесуального кодексу України, з урахуванням вимог цього Кодексу (частина третя статті 37 Кодексу України з процедур банкрутства).

Відповідно до частини першої статті 174 Господарського процесуального кодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Згідно з частиною другою статті 174 Господарського процесуального кодексу України в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо ухвала про залишення позовної заяви без руху постановляється з підстави несплати судового збору у встановленому законом розмірі, суд в такій ухвалі повинен зазначити точну суму судового збору, яку необхідно сплатити (доплатити).

Вимоги до оформлення заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність та документів, які мають до неї додаватися, регулюються статтями 162, 164 Господарського процесуального кодексу України, статтею 116 Кодексу України з процедур банкрутства.

Відповідно до вимог пункту 8 частини третьої статті 162 Господарського процесуального кодексу України позовна заява, зокрема, повинна містити перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви.

У переліку додатків до заяви вказано таке:

"1. витяг УБКІ_Торпан.pdf.

2. декларації_Торпан.pdf.

3. документи ак_Торпан.pdf.

4. кредитні договори_Торпан.pdf.

5. особисті_Торпан.pdf.

6. процесуальні_Торпан.pdf."

Однак такий перелік є не переліком доданих до заяви документів, а переліком доданих до заяви файлів (заява подана до суду в електронній формі через підсистему "Електронний суд"). Кожен з цих файлів, у свою чергу, містить ряд окремих документів, реквізити яких (вид документа, назва, номер, дата тощо) мають бути зазначені в переліку додатків до заяви.

На виконання пункту 4 частини другої статті 116 Кодексу України з процедур банкрутства заявниця додала до заяви "ПЕРЕЛІК обов`язкових документів наданих до заяви про відкриття справи про неплатоспроможність фізичної особи, згідно пункту 4 частини 1 статті 116 КУзПБ", але в такому переліку також не зазначено усіх документів, які додаються до заяви. Зокрема, у пункті 18 такого переліку вказано "Інші документи, що підтверджують викладені у заяві обставини". Суд виходить з того, що пункт 4 частини другої статті 116 Кодексу України з процедур банкрутства вимагає зазначення у заяві переліку усіх документів, що додаються до заяв, а не лише тих, які заявник вважає обов`язковими.

За такого заявниці належить навести в заяві перелік усіх документів, які до неї додаються, із зазначення виду документа, його назви, номера, дати.

Відповідно до частини 3 статті 116 Кодексу України з процедур банкрутства до заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, зокрема, додаються:

- конкретизований список кредиторів і боржників із зазначенням загальної суми грошових вимог кредиторів (боржників), а також щодо кожного кредитора (боржника) - його імені або найменування, його місцезнаходження або місця проживання, ідентифікаційного коду юридичної особи або реєстраційного номера облікової картки платника податків та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті), суми грошових вимог (загальної суми заборгованості, заборгованості за основним зобов`язанням та суми неустойки (штрафу, пені) окремо), підстав виникнення зобов`язань, а також строку їх виконання згідно із законом або договором (пункт 3);

- докази авансування боржником на депозитний рахунок суду винагороди керуючому реструктуризацією за три місяці виконання повноважень (пункт 12);

- інші документи, що підтверджують наявність підстав, визначених статтею 115 цього Кодексу (пункт 14).

За Розділом 2-1 "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу України з процедур банкрутства до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.

Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.

Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.

Згідно з абзацом 3 частини 2 статті 30 Кодексу України з процедур банкрутства розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень керуючого реструктуризацією становить 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожен місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.

Згідно з абзацом 5 статті 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2024 рік" установлено з 01.01.2024 прожитковий мінімум працездатних осіб на рівні 3 028,00 грн.

Авансування винагороди арбітражному керуючому п`яти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожен місяць виконання арбітражним керуючим повноважень становить 45 420,00 грн (3 028,00 грн х 5 х3 = 45 420,00).

До заяви ОСОБА_1 не долучено документа, що підтверджує авансування винагороди арбітражному керуючому на депозитний рахунок суду у повному обсязі, тобто в розмірі 45 420,00 грн, зокрема, до заяви додані квитанції від 17.09.2024 та від 17.10.2024 про сплату загалом 9 042,00 грн. Докази авансування решти суми - 36 378,00 грн (45 420,00 - 9042,00 = 36 378,00) відсутні.

Одночасно суд зауважує, що пунктом 1-6 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства установлено, що тимчасово, під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", затвердженим Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX, а також протягом шести місяців після його припинення чи скасування стосовно боржника справу про банкрутство (неплатоспроможність) може бути відкрито без здійснення авансування передбаченої цим Кодексом винагороди арбітражному керуючому на депозитний рахунок суду.

У такому разі до заяви про відкриття справи про банкрутство (неплатоспроможність) додається копія укладеної заявником угоди з обраним ним арбітражним керуючим про виконання арбітражним керуючим повноважень у справі про банкрутство (неплатоспроможність) до її закриття з виплатою на умовах, визначених цією угодою, винагороди в розмірі, що не має перевищувати розмір, встановлений цим Кодексом. Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) відповідно до цього пункту, призначає розпорядником майна або керуючим реструктуризацією арбітражного керуючого, з яким заявником укладено угоду.

До заяви надано договір про оплату праці, винагороду та відшкодування витрат арбітражного керуючого від 14.08.2024, сторонами якого зазначені гр. ОСОБА_1 - боржник (Сторона-2) і арбітражний керуючий Белінська Н.О. (Сторона-1).

Згідно з пунктом 3.1. цього Договору оплата послуг керуючого реструктуризацією становить 45 420,00 грн за весь строк виконання повноважень Сторони-1.

За змістом частини 2 статті 207 Цивільного кодексу України, правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо він підписаний його стороною (сторонами).

Доданий до заяви вищезазначений договір не підписаний гр. ОСОБА_1 , а тому не є належним доказом укладення заявницею угоди з арбітражним керуючим.

Крім того, вказаний договір містить розмитий текст та майже не піддається читанню.

За таких обставин гр. ОСОБА_1 до заяви не надано доказів авансування боржником на депозитний рахунок суду винагороди керуючому реструктуризацією за три місяці виконання повноважень.

Також до заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність заявником додано конкретизований список кредиторів, який, на порушення вимог пункту 3 частини 3 статті 116 Кодексу України з процедур банкрутства, не містить складових частин зазначеного боргу за кожним кредитором окремо (суми заборгованості за основним зобов`язанням та суми неустойки (штрафу, пені)).

Крім того, суд зауважує таке.

Відповідно до пункту 3 частини другої статті 116 Кодексу України з процедур банкрутства у заяві про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність зазначаються виклад обставин, що стали підставою для звернення до суду.

Відповідно до частини другої статті 164 Господарського процесуального кодексу України позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів).

На обґрунтування підстав звернення до суду, передбачених частиною другою статті 115 Кодексу України з процедур банкрутства, заявниця посилається на відсутність можливості погашати кредити у розмірі більше 50 відсотків місячних платежів за кожним з кредитних зобов`язань (сторінка 6 заяви).

Заявниця зазначає, що у неї наявна заборгованість перед 5 кредиторами, проте до матеріалів заяви гр. ОСОБА_1 додано лише:

- довідка АТ КБ "Приватбанк" від 18.10.2024 № VG1SEVNHRMHHOFQE про наявність у гр. ОСОБА_1 заборгованості перед банком за угодами від 17.10.2017 № SAMDNWFC00038189940; від 16.04.2021 №SAMDNWFD0073016238100;

- договір кредиту та страхування від 09.01.2020 № Z62/20758.006185671 та додаток № 1 до нього, що укладено між АТ "Ідея Банк" та гр. ОСОБА_1 ;

- заява від 09.01.2020 № С-001-078923-20-980 на відкриття поточного рахунку до Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб, що укладено між АТ "Ідея Банк" та гр. ОСОБА_1 ;

- повідомлення АТ "Ідея Банк" про відступлення прав вимоги за кредитним договором від 09.01.2020 № Z62/20758.006185671 новому кредитору - ТОВ "Фінансова компанія "Європейська агенція з повернення боргів";

- заява про приєднання до Умов та Правил надання послуг від 26.10.2020, що укладено між АТ КБ "Приватбанк" та гр. ОСОБА_1 ;

- договір про надання банківських послуг та послуг у сфері страхування від 14.11.2016 № 014/0251/82/0271457 та додаток № 1 до нього, що укладено між ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" та гр. ОСОБА_1 ;

- заява про відкриття та ведення карткового рахунку від 11.11.2014 № 0983144100 до Договору банківського обслуговування від 28.10.2014 № PDV-673769, що укладено між ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" та гр. ОСОБА_1 ;

- заява-анкета на отримання кредиту "Кредит готівкою" від 14.11.2016 з умовами кредитування, що укладено між ПАТ "Райффайзен Банк Аваль" та гр. ОСОБА_1 ;

- повідомлення АТ "Райффайзен Банк Аваль" про відступлення прав вимоги за кредитним договором від 14.11.2016 № 014/0251/82/0271457 новому кредитору - ТОВ "Ел.Ен.Груп";

- угода про надання кредиту від 02.10.2019 № 501191248 та додаткова угода від 02.10.2019 № 501191248/1 до неї, угода про надання кредиту від 04.03.2020 № 501242482 та додатки до неї, а також угода про обслуговування кредитної карки та відкриття кредитної лінії від 30.01.2019 № 631092764, що укладені між АТ "Альфа-Банк" та гр. ОСОБА_1 ;

- повідомлення ТОВ "ФК "Еліт Фінанс" про відступлення АТ "Альфа-Банк" прав вимоги за кредитними договорами від 04.03.2020 № 501242482 та від 01.02.2019 № CCNG-631092764 новому кредитору - ТОВ "ФК "Еліт Фінанс";

- договір про надання споживчого кредиту від 10.06.2020 № 300207 та додаток № 1 до нього, що укладено між ТОВ "Слон Кредит" та гр. ОСОБА_1 ;

- повідомлення ТОВ "Фінансова компанія "Європейська агенція з повернення боргів" про відступлення ТОВ "Слон Кредит" прав вимоги за кредитним договором від 10.06.2020 № 300207 новому кредитору - ТОВ "Фінансова компанія "Європейська агенція з повернення боргів";

- договір факторингу від 20.12.2021 № 4, що укладено між АТ "Альфа-Банк" та ТОВ "Фінансова компанія "Еліт фінанс";

- договір факторингу від 07.07.2023 № 07072023, що укладений між АТ "Ідея Банк" та ТОВ "Фінансова компанія "Європейська агенція з повернення боргів";

- договір факторингу від 13.04.2021 № 13042021, що укладений між ТОВ "Фінансова компанія "Європейська агенція з повернення боргів" та ТОВ "Слон Кредит".

Заявниця не додала до заяви копій інших кредитних договорів, а також квитанцій, банківських виписок тощо, що підтверджують суми заборгованості заявника за основним зобов`язанням та суми неустойки (штрафу, пені) окремо, підстави виникнення зобов`язань, а також строки їх виконання тощо.

Звертаючись до господарського суду із заявою про відкриття справи про неплатоспроможність, фізична особа - боржник повинна розкрити повну та вичерпну інформацію про загальну суму заборгованості та строк виконання зобов`язань, а також документально підтвердити таку інформацію належними та допустимими доказами у розумінні вимог статті 76-77 Господарського процесуального кодексу України, що також передбачено пунктами 3, 14 частини третьої статті 116 Кодексу України з процедур банкрутства. У цьому випадку заявниця навела підстави, передбачені частиною другою статті 115 Кодексу України з процедур банкрутства для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, та визначила суми грошових вимог за правочинами, не надавши їхніх копій у повному обсязі, тобто не підтвердила належними доказами підстави звернення із заявою про відкриття справи про неплатоспроможність, зазначені в такій заяві.

Належним виконанням вимог статей 91, 162, 164 Господарського процесуального кодексу України, а також пунктів 3 та 14 частини третьої статті 116 Кодексу України з процедур банкрутства є подання копій правочинів, що підтверджують підстави виникнення зобов`язань, а також строк їх виконання.

Заявниця додала до заяви кредитний звіт станом на 31.10.2024 із сайту Українського бюро кредитних історій, в якому міститься інформація про суму заборгованості, зокрема поточну заборгованість.

Суд зазначає, що, за правовою позицією Верховного Суду, викладеною в постанові від 16.11.2022 у справі № 917/1604/21, при ініціюванні справи про неплатоспроможність фізичної особи наявність простроченої заборгованості чи можливість невиконання грошових зобов`язань найближчим часом (загроза неплатоспроможності) має підтверджуватися доказами у відповідному обсязі, виходячи з правової природи правовідносин між боржником та кредитором. Такими доказами, серед іншого, можуть бути судові рішення, правочини, первинні бухгалтерські документи, які містять відомості про фінансову операцію та підтверджують її здійснення (зокрема банківські виписки, платіжні доручення, довідки) та будь-які інші докази, що доводять факт невиконання боржником своїх зобов`язань, а у випадку загрози неплатоспроможності - потенційну можливість такого невиконання.

Верховний Суд вважає, що самого кредитного звіту недостатньо для підтвердження вказаних обставин, оскільки такий звіт хоч і є належним доказом наявності кредитних відносин боржника з кредиторами, однак може містити неповну чи недостовірну інформацію про розмір та структуру заборгованості боржника, в тому числі за основним зобов`язанням.

Також Верховний Суд зазначає, що в пункті 14 частини третьої статті 116 Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що до заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність додаються інші документи, що підтверджують наявність підстав, визначених статтею 115 цього Кодексу. А тому подання боржником при зверненні до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність лише кредитного звіту, однак без додавання інших документів (які стали підставою виникнення грошового зобов`язання у розумінні статті 1 КУзПБ) для належного підтвердження розміру заборгованості цього боржника (в тому числі за основним зобов`язанням), підстав виникнення зобов`язань та строків їх виконання, є недостатнім для доведення відповідних обставин та, як наслідок, встановлення судом наявності підстав для відкриття провадження у такій справі.

Крім того, вказівка на поточну заборгованість не дозволяє достовірно встановити заборгованість за основним зобов`язанням та суми неустойки (штрафу, пені) окремо і склад грошових вимог згідно з частиною третьою статті 115 Кодексу України з процедур банкрутства. До складу заборгованості за кредитними договорами можуть входити не тільки суми повернення кредиту, але й суми відсотків, комісій тощо, строк сплати яких може не збігатись зі строком повернення кредиту.

Окремо суд вказує, що з урахуванням норм статті 96 ГПК України кредитний звіт (що є електронним текстовим документом) може подаватися учасником справи до господарського суду у таких формах:

1) у електронній формі в оригіналі (як електронний документ, що містить обов`язкові реквізити, зокрема електронний підпис або підпис, прирівняний до власноручного підпису відповідно до законодавства);

2) у електронній копії, засвідченій електронним цифровим підписом, з обов`язковим зазначенням про наявність у цього учасника справи (особи, яка подає такий доказ) або іншої особи оригіналу електронного доказу - кредитного звіту в електронній формі;

3) у паперовій копії, посвідченій в порядку, передбаченому законом.

Подання до суду учасником справи паперової копії кредитного звіту (як електронного документа/доказу) є можливим:

1) якщо паперова копія кредитного звіту засвідчена згідно з вимогами Національного стандарту ДСТУ 4163-2020 самим бюро кредитних історій як особою, яка сформувала цей звіт та здійснює на своїх серверних станціях, серед іншого, обробку інформації, що складає кредитну історію;

2) без засвідчення учасником (оскільки стаття 96 ГПК України того не вимагає), який подає паперову копію кредитного звіту, однак за умови, якщо у такого учасника чи іншої особи наявний оригінал цього електронного доказу - кредитного звіту, про що він зобов`язаний повідомити суд.

Зазначена позиція суду відповідає правовому висновку Верховного Суду, сформованому в постанові від 16.11.2022 у справі № 917/1604/21.

Суд зауважує, що заява з додатками надійшла до суду в електронній формі, через підсистему "Електронний суд". Кредитний звіт поданий у електронній копії і при цьому в заяві не зазначається про наявність у заявниці Кредитного звіту в електронній формі в оригіналі (як електронного документа, що містить обов`язкові реквізити, зокрема електронний підпис або підпис, прирівняний до власноручного підпису відповідно до законодавства).

Частиною 2 статті 91 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.

Ксерокопії, які додаються до заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, мають бути доступними (зручними) для читання та мати належний рівень контрастності зображення.

Не вбачається за можливе встановити точний та повний зміст таких документів: паспорта споживчого кредиту та страхування від 09.01.2020 № Z62/20758.006185671; паспорта споживчого кредиту від 02.10.2019, що укладено з АТ "Альфа-Банк", оскільки текст розмитий та майже не піддається читанню.

Додані гр. ОСОБА_1 до заяви договір про надання банківських послуг та послуг у сфері страхування від 14.11.2016 №014/0251/82/0271457, договір факторингу від 07.07.2023 №07072023, що укладений між АТ "Ідея Банк" та ТОВ "Фінансова компанія "Європейська агенція з повернення боргів", договір факторингу від 13.04.2021 № 13042021, що укладений між ТОВ "Фінансова компанія "Європейська агенція з повернення боргів" та ТОВ "Слон Кредит", не містять всіх сторінок/додатків до них, тобто відсутні всі пункти договорів/додатки, на підставі яких можливо встановити суми грошових вимог кредиторів, підстав виникнення зобов`язань, а також строк їх виконання.

Також до матеріалів заяви не додано копії договору відступлення права вимоги за кредитними договорами та прав за забезпечувальними договорами від 13.06.2024 № 13-06/24, що укладений між ТОВ "Ел.Ен.Груп" та ТОВ "Сонаті".

Крім того, інших доказів наявності правовідносин із зазначеними гр. ОСОБА_1 кредиторами, а саме - АТ КБ "Приватбанк" (за договором від 17.10.2017 № 26205300656834), ТОВ "Новий колектор" (кредитний договір №25.08.2020-100003858 від 25.08.2020), АТ "Сенс Банк" не надано.

Отже, заявниці пропонується подати до суду належні докази наявності, розміру та складу заборгованості за кредитними договорами станом на момент звернення із заявою до суду та відобразити відповідні дані у конкретизованому списку кредиторів.

Ураховуючи вищенаведене, суд дійшов висновку, що зміст заяви гр. ОСОБА_1 не відповідає вимогам статей 162, 164 Господарського процесуального кодексу України та статті 116 Кодексу України з процедур банкрутства.

За таких обставин, зазначена заява не може бути прийнята до розгляду та підлягає залишенню без руху.

Керуючись статтями 2, 9, 37, 113, 115-116 Кодексу України з процедур банкрутства, статтями 74, 162, 164, 174, 234-235 Господарського процесуального кодексу України, суддя

УХВАЛИВ:

1. Заяву гр. ОСОБА_1 від 01.11.2024 про неплатоспроможність боржника - фізичної особи залишити без руху.

2. Установити гр. ОСОБА_1 строк для усунення недоліків заяви - десять днів з дня вручення ухвали про залишення заяви без руху.

3. Установити спосіб усунення недоліків заяви шляхом подання до суду:

- переліку документів, що додані до заяви про неплатоспроможність;

- конкретизованого списку кредиторів із зазначенням щодо кожного кредитора окремо загальної суми заборгованості, заборгованості за основним зобов`язанням та суми неустойки (штрафу, пені), строк сплати якої настав;

- доказів наявності заборгованості перед кредиторами, про яких зазначено в заяві від 01.11.2024, з урахуванням оцінки суду, наведеної в мотивувальній частині цієї ухвали;

- доказів авансування боржником на депозитний рахунок суду винагороди керуючому реструктуризацією за три місяці виконання повноважень у сумі 36 378,00 грн або підписаний договір від 14.08.2024 про оплату праці, винагороду та відшкодування витрат арбітражного керуючого належної якості;

- належним чином засвідчених копій всіх сторінок та належної якості паспорта споживчого кредиту та страхування від 09.01.2020 № Z62/20758.006185671, паспорта споживчого кредиту від 02.10.2019, що укладено з АТ "Альфа-Банк", договору про надання банківських послуг та послуг у сфері страхування від 14.11.2016 № 014/0251/82/0271457, договору факторингу від 07.07.2023 № 07072023, що укладений між АТ "Ідея Банк" та ТОВ "Фінансова компанія "Європейська агенція з повернення боргів", договору факторингу від 13.04.2021 № 13042021, що укладений між ТОВ "Фінансова компанія "Європейська агенція з повернення боргів" та ТОВ "Слон Кредит".

4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає до оскарження.

5. Копію ухвали надіслати заявнику через підсистему "Електронний суд".

Ухвалу підписано 06.11.2024.

Суддя Б.М. Кузьміна

СудГосподарський суд Кіровоградської області
Дата ухвалення рішення06.11.2024
Оприлюднено11.11.2024
Номер документу122867412
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи

Судовий реєстр по справі —912/2761/24

Ухвала від 17.12.2024

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Кузьміна Б.М.

Ухвала від 11.12.2024

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Кузьміна Б.М.

Ухвала від 11.12.2024

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Кузьміна Б.М.

Ухвала від 21.11.2024

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Кузьміна Б.М.

Ухвала від 06.11.2024

Господарське

Господарський суд Кіровоградської області

Кузьміна Б.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні