Рішення
від 08.11.2024 по справі 708/867/24
ЧИГИРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 708/867/24

Номер провадження № 2/708/364/24

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 листопада 2024 року

Чигиринський районний суд Черкаської області

в складі:

головуючої судді - Івахненко О.Г.,

при секретарі Тендітній Л.В.,

з участю:

представниці позивача ОСОБА_1 ,

розглянувши увідкритому судовомузасіданні вмісті Чигирині у режимі відеоконференції цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго» від імені якого діє Відокремлений структурний підрозділ «Смілянські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості,

В С Т А Н О В И В :

ПАТ «Черкасиобленерго» через свого представника головного інженера Чигиринської філії Віталія Зеленого звернулось до суду із позовом про стягнення заборгованості за користування електричною енергією, відповідно до якого просить суд стягнути із ОСОБА_2 на користь ПАТ «Черкасиобленерго» заборгованість згідно акту № 001055 від 25.03.2022 року в сумі 28094,52 грн. та відшкодувати понесені позивачем судові витрати.

Позовні вимоги обґрунтовує тим, що відносини між ПАТ «Черкасиобленерго» в особі Чигиринської філіївідокремленого структурногопідрозділу «Смілянськіенергетичні мережі»ПАТ «Черкасиобленерго» як оператором системи розподілу електричної енергії та споживачем електричної енергії ОСОБА_2 регулюються Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими Постановою НКРЕКП № 312 від 14 березня 2018 року.

Відповідач є фактичним споживачем електричної енергії у житловому будинку за адресою: АДРЕСА_1 , який останній успадкував за законом після смерті своєї баби ОСОБА_3 , померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 .

22 червня 2023 року відповідач звернувся до Чигиринської філії з заявою на укладання договору споживача про надання послуги з розподілу електроенергії, надавши правовстановлюючі документи, зокрема копію свідоцтва про право на спадщину за заповітом та витяг з державного реєстру речових прав на будинок.

03 липня 2023 року зі ОСОБА_2 було укладено договір про надання послуг з розподілу електричної енергії за адресою: АДРЕСА_1 .

Відповідач проживаючи у вказаному будинку та користуючись електроенергією порушив правила обліку електроенергії шляхом самовільного підключення електропроводки до електричної мережі оператора системи розподілу з порушенням схеми з позарахунковим приладом обліку.

25 березня 2022 року під час зняття показників контролерами комерційної служби Чигиринської філії ОСОБА_4 та ОСОБА_5 засобів обліку електричної енергії у житловому будинку за адресою: АДРЕСА_1 , де проживає відповідач, виявлено порушення підпункту 6 пункту 8.4.2 глави 8.4 Правил роздрібного ринку електричної енергії, а саме самовільне підключення електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електричної мережі оператора системи з порушенням схеми обліку.

За даним фактом працівниками Чигиринської філії було складено відповідний акт № 001055 від 25 березня 2022 року, який було вручено дружині відповідача ОСОБА_6 , яка ознайомилась з актом та підписала його.

Відповідач отримав повідомлення про засідання комісії оператора системи розподілу з розгляду складеного акту про порушення на 10 год. 21.04.2022 року.

21 квітня 2022 року на засіданні комісії з розгляду актів про порушення ПРРЕЕ було розглянуто акт з участю відповідача. Жодних зауважень, вимог чи заперечень від ОСОБА_2 не надходило, факт порушення Правилами роздрібного ринку електричної енергії визнав повністю.

За результатами розгляду Акту про порушення проведено розрахунок обсягу та вартості не облікованої електроенергії, де сума нарахувань завданих збитків склала 38594 гривні 52 коп.

Відповідача попереджено про необхідність сплати нарахованої вуми збитків протягом 30 календарних днів з дня отримання рахунка.

За період з 13.12.2022 року по 13.12.2023 року відповідачем частково погашено борг на суму 10500 грн.

Станом на день подання позову сума боргу становить 28094,52 грн., в зв`язку з чим позивач звернувся до суду з вказаним позовом.

Представниця позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримала та просила їх задовольнити у повному обсязі з наведених у позовній заяві підстав, додавши, що відповідач лише частково відшкодував завдані збитки та погасив заборгованість у розмірі 10500 грн., що підтверджується довідкою, яка міститься у матеріалах справи, невідшкодовані залишились збитки в сумі 28094,52 грн., які просить стягнути з відповідача.

Відповідач, будучи належним чином і в установленому законом порядку повідомленим про дату час та місце розгляду справи, у судове засідання не з`явився, не повідомивши причини неявки, відзиву на позов не подавав.

Суд, вислухавши представницю позивача, дослідивши надані позивачем докази шляхом повного і всебічного дослідження, приходить до таких висновків.

Відповідно до ст.15, 16 ЦК України, кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.

Відповідно до п.13 Розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії», споживачі (крім побутових та малих непобутових споживачів), яким на день набрання чинності цим Законом здійснював постачання електричної енергії постачальник за регульованим тарифом, мають обрати собі електропостачальника та укласти з ним договір постачання електричної енергії споживачу до 1 січня 2019 року. Оператор системи розподілу за згодою відповідного споживача повинен надати електропостачальнику інформацію про споживача, необхідну для зміни електропостачальника.

Згідно з п.2 Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії», укладення договорів між споживачами та іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії відповідно до вимог Правил здійснюється шляхом приєднання споживачів до публічних договорів приєднання (договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії, відповідних договорів про постачання електричної енергії) на умовах чинних договорів про постачання електричної енергії та про користування електричною енергією, укладених з відповідними постачальниками електричної енергії за регульованим тарифом, шляхом подання заяви-приєднання за формою, наведеною у додатку до цієї постанови.

Відповідно до п.2.1.2 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року № 312 (надалі ПРРЕЕ), оператор системи зобов`язаний укласти договори про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії з усіма споживачами, електроустановки яких приєднані до електричних мереж на території діяльності відповідного оператора системи. Не допускається розподіл (передача) електричної енергії до точки розподілу електроустановки споживача за відсутності діючого договору про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії з таким споживачем, крім випадку здійснення розподілу (передачі) електричної енергії оператором системи до власних електроустановок.

Згідно з п.2.1.3 ПРРЕЕ, ініціатором укладення договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії у разі зміни споживача, форми власності чи власника електроустановки є споживач. Споживачі укладають договір споживача про розподіл (передачу) електричної енергії шляхом приєднання до публічного договору за наявності паспорта точки розподілу. У разі надання послуги з приєднання до електричних мереж ініціатором укладення договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії є оператор системи. А згідно з п.2.1.7 ПРРЕЕ, у разі незгоди споживача приєднуватися до умов договору про надання послуг з розподілу/передачі електричної енергії споживач не має права використовувати електричну енергію із системи розподілу/передачі та має подати оператору системи письмову заяву про припинення розподілу/передачі електричної енергії на його об`єкт. Фактом приєднання споживача до умов договору споживача про надання послуг з розподілу/передачі електричної енергії (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір споживача про надання послуг з розподілу/передачі електричної енергії, зокрема повернення (надання) підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка оператора системи та/або документально підтверджене споживання електричної енергії.

Як вбачається з матеріалів справи та не спростовано відповідачем, позивач ПАТ «Черкасиобленерго» в особі Чигиринської філії відокремленого структурного підрозділу «Смілянські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» надавало послугу з розподілу/передачі електричної енергії в домоволодіння за адресою: АДРЕСА_1 , споживачем цих послуг та власником домоволодіння є ОСОБА_2 в порядку спадкування за заповітом після смерті ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_3 (а.с. 20-21), користувався даною послугою та не виявляв бажання щодо її припинення.

Відповідно до ч.1 ст.2 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», предметом регулювання цього Закону є відносини, що виникають у процесі надання, зокрема, послуг з постачання та розподілу електричної енергії і природного газу споживачам у житлових, садибних, садових, дачних будинка.

Згідно з ч.1 ст.9 Закону України «Про житлово комунальні послуги», споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця, якщо інший порядок та строки не визначені відповідним договором. Споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору.

Відповідно до п.1 ч.3 ст. 58 Закону України «Про ринок електричної енергії», споживач зобов`язаний сплачувати за електричну енергію та надані йому послуги відповідно до укладених договорів.

Згідно з ч. 9 ст. 72 Закону України «Про ринок електричної енергії», споживач сплачує за поставлену йому електричну енергію та надані послуги згідно з умовами договорів, укладених відповідно до правил роздрібного ринку.

Відповідно до п.п. 3,4 ч. 1 ст.57 Закону України «Про ринок електричної енергії», електропостачальники мають право, зокрема: на своєчасне та в повному обсязі отримання коштів за продану електричну енергію та послуги з постачання електричної енергії відповідно до укладених договорів; звертатися до оператора системи передачі або оператора системи розподілу щодо відключення електроживлення споживача у випадках, визначених правилами роздрібного ринку, крім випадків постачання вразливим споживачам.

Факт користування відповідачем послугами позивача у будинку за адресою: АДРЕСА_1 останнім не спростовано.

Більше того, судячи з даних заяви (наміру) на укладення договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії від 22.06.2023 року та Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії № 07-66-093 від 03.07.2023 року відповідач в добровільному порядку після оформлення спадщини та отримання витягу з Державного реєстру речових прав уклав з позивачем договір про надання послуг з розподілу електричної енергії (а.с. 14-17).

Відповідачем також не спростовано, що з дня смерті ІНФОРМАЦІЯ_2 своєї баби ОСОБА_3 він проживає у будинку за адресою: АДРЕСА_1 та є споживачем житлово-комунальної послуги, яка надається до даного будинку позивачем.

А згідно з п.3 ч.3 ст.58 Закону України «Про ринок електричної енергії», споживач зобов`язаний дотримуватися правил технічної експлуатації, правил безпеки під час експлуатації власних електроустановок, нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та умов укладених договорів.

Відповідно до п.1.1.2 ПРРЕЕ, контрольний огляд засобу комерційного обліку - виконання комплексу робіт з метою візуального обстеження цілісності засобу комерційного обліку (корпусу, скла, кріплення тощо), цілісності встановлених згідно з актом про пломбування пломб та наявності відбитків їх тавр, індикаторів, зняття показів засобів комерційного обліку (у разі виконання функцій постачальника послуг комерційного обліку), а також з метою виявлення самовільних підключень без використання спеціальних технічних засобів та/або часткового демонтажу будівельних конструкцій або оздоблювальних матеріалів.

Згідно пп.2, 3 та 5 п.5.1.1 ПРРЕЕ, оператор системи має право: на безперешкодний доступ (за пред`явленням представником службового посвідчення) до розрахункових засобів вимірювання електричної енергії, що встановлені на об`єктах споживачів та інших учасників роздрібного ринку, електроустановки яких приєднані до електричних мереж на території діяльності оператора системи; проводити (за пред`явленням представником службового посвідчення) обстеження електроустановок споживачів щодо виявлення споживання електричної енергії поза засобами вимірювання та інших порушень, що викликають неправильне вимірювання обсягів споживання електричної енергії; на безперешкодний доступ (за пред`явленням представником службового посвідчення) до електричних установок споживача для проведення технічної перевірки засобів вимірювання, контролю за рівнем споживання електричної енергії та потужності, вимірювання показників якості електричної енергії, контрольного огляду електричних мереж від межі балансової належності до точки вимірювання та/або точки обліку відповідно до умов укладених договорів, а також для виконання відключення та обмеження споживання відповідно до встановленого цими Правилами порядку та умов договору, виконання інших робіт відповідно до договору.

Судом встановлено, що 25 березня 2022 року під час зняття показників контролерами комерційної служби Чигиринської філії ОСОБА_4 та ОСОБА_5 засобів обліку електричної енергії у житловому будинку за адресою: АДРЕСА_1 , де проживає відповідач, виявлено порушення підпункту 6 пункту 8.4.2 глави 8.4 Правил роздрібного ринку електричної енергії, а саме самовільне підключення електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електричної мережі операторасистеми з порушенням схеми обліку.

А як передбачено підпунктом 6 пункту 8.4.2 глави 8.4 Правил роздрібного ринку електричної енергії визначення обсягу та вартості необлікованої електричної енергії здійснюється оператором системи на підставі акта про порушення, складеного у порядку, визначеному цими Правилами, у разі самовільного підключення електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електричної мережі оператора системи з порушенням схеми обліку.

Відповідно до п.1.1.2 ПРРЕЕ, необлікована електрична енергія - обсяг електричної енергії, використаний споживачем або переданий транзитом в електромережі, що належать іншим власникам електричних мереж, але не врахований розрахунковими засобами комерційного обліку або врахований неправильно; самовільне підключення - несанкціоноване (непогоджене) оператором системи підключення (у тому числі після відключення) електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електричної мережі, що є підставою для оформлення акта про порушення та визначення обсягу необлікованої електричної енергії внаслідок такого підключення.

Згідно з п. 8.2.5 ПРРЕЕ, у разі виявлення під час контрольного огляду або технічної перевірки уповноваженим представником оператора системи, від якого споживач одержує електричну енергію, порушень цих Правил, у тому числі фактів безоблікового споживання електричної енергії, на місці виявлення порушення у присутності споживача (представника споживача) або іншої особи, яка допустила представників оператора системи на об`єкт (територію) споживача для проведення перевірки (за умови посвідчення цієї особи), оформлюється акт про порушення згідно з формою, наведеною в додатку 8 до цих Правил.

Акт про порушення складається представниками оператора системи, які мають таке право згідно з посадовою інструкцією, пройшли відповідне навчання та інструктаж, після пред`явлення ними службових посвідчень.

Акт про порушення підписується представником (представниками) оператора системи, який (які) брали участь у перевірці, та споживачем (представником споживача) або іншою особою, яка допустила представників оператора системи на об`єкт (територію) споживача для проведення перевірки (за умови посвідчення цієї особи).

До акта про порушення сторонами можуть бути додані пояснення, зауваження та докази, перелік яких (за наявності) зазначається в цьому акті.

Представники оператора системи перед складанням акта про порушення зобов`язані повідомити споживача про його право внести пояснення та зауваження до акта, викласти мотиви своєї відмови від його підписання або підписати його без зауважень.

Так, за вище вказаним фактом працівниками Чигиринської філії було складено відповідний Акт про порушення № 001055 від 25 березня 2022 року, у якому зазначено, що комісією у складі контролерів комерційної служби виявлено порушення обліку електричної енергії: самовільне підключення електропроводки до електричної мережі оператора системи розподілу з порушенням схем з позарозрахунковим приладом обліку.

Провід самовільного підключення згідно з даними п. 9 акту контролерами було знято і опломбовано в пакет.

Вказаний Акт було складено у присутності дружини відповідача - ОСОБА_6 та вручено останній, яка ознайомилась з актом та підписала його.

Зауважень до акту остання не мала, про що теж зазначено в даному акті шляхом пояснення про відсутність зауважень та підпису. (а.с. 7-8).

Таким чином, відповідач був належним чином повідомлений про засідання комісії оператора системи розподілу з розгляду складеного акту про порушення на 10 год. 21.04.2022 року.

Доказів оскарження відповідачем вище зазначеного акту про порушення або його скасування матеріали справи не містять та відповідачем не надано.

12 травня 2022 року на засіданні комісії з розгляду актів про порушення ПРРЕЕ було розглянуто акт про порушення з участю відповідача.

Жодних зауважень, вимог чи заперечень від ОСОБА_2 під час засідання комісії не надходило.

У п. 9 Протоколу № 001055 від 12.05.2022 року засідання комісії з розгляду актів про порушення (а.с. 6) зазначено, що пропозицій (зауважень) від ОСОБА_2 не надходило, відтак суд констатує, що факт порушення Правилами роздрібного ринку електричної енергії відповідач визнав.

Відповідно до п.4 ч.2 ст.77 Закону України «Про ринок електричної енергії», правопорушеннями на ринку електричної енергії є крадіжка електричної енергії, самовільне підключення до об`єктів електроенергетики, споживання електричної енергії без приладів обліку.

Згідно п.п.5 п.8.4.2 ПРРЕЕ, визначення обсягу та вартості необлікованої електричної енергії здійснюється оператором системи на підставі акта про порушення, складеного у порядку, визначеному цими Правилами, у разі виявлення самовільного підключення електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електричної мережі без порушення схеми обліку.

Відповідно до п.8.2.6 ПРРЕЕ, на підставі акта про порушення уповноваженими представниками оператора системи під час засідань комісії з розгляду актів про порушення визначаються обсяг не облікованої електричної енергії та сума завданих споживачем збитків. Комісія з розгляду актів про порушення створюється оператором системи і має складатися не менше ніж з 3 уповноважених представників оператора системи. Споживач має право бути присутнім на засіданні комісії з розгляду актів про порушення. Споживач має бути повідомлений оператором системи про місце, час і дату засідання комісії не пізніше ніж за 7 календарних днів до призначеної дати засідання. Рішення комісії оформлюється протоколом, копія якого видається споживачу. У разі причетності споживача до порушення цих Правил у протоколі зазначаються відомості щодо обсягу та вартості не облікованої електричної енергії. В такому разі разом з протоколом споживачу надаються розрахунок обсягу та вартості не облікованої електричної енергії з посиланням на відповідні пункти методики визначення обсягу та вартості не облікованої електричної енергії, затвердженої Регулятором, та розрахункові документи для оплати не облікованої електричної енергії та/або збитків.

При цьому, будь-яких доказів незгоди відповідача з вищевказаним протоколом, оскарження його до суду та скасування матеріали справи не містять та відповідачем не надано.

Також згідно з розрахунком обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачем ПКЕЕН, складеного на підставі акту про порушення № 001055 від 25 березня 2022 року, обсяг та вартість не облікованої електричної енергії складає 6960 кВт/год. на суму 38594 гривні 52 копійки (а.с.5).

Отже, акт про порушення № 001055 від 25 березня 2022 року та протокол № 001055 засідання комісії з розгляду актів про порушення від 12 травня 2022 року є чинними, в зв`язку з чим є доказами вчинення саме відповідачем порушення ПРРЕЕ.

Ураховуючи вищевикладене, суд вважає, що відповідач умисно порушив Правила роздрібного ринку електричної енергії, в зв`язку з чим позивачу завдано шкоди на обґрунтовану суму 38594 гривні 52 копійки по акту № 001055 від 25 березня 2022 року.

Відповідно до ст.77Закону України«Про ринокелектричної енергії» учасники ринку, які порушили нормативно-правові акти, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, несуть відповідальність згідно із законом цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальність.

Згідно з ч.1 ст. 1166 ЦК України, майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної чи юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

Згідно ст. 1166 ЦК України, підставою для цивільно-правової відповідальності за завдання шкоди є правопорушення, що включає, як складові елементи: шкоду, протиправне діяння особи, котра її завдала, причинний зв`язок між ними, а також вину заподіювача шкоди.

Відповідно до ч.1-3 ст.89 ЦПК України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності. Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).

Згідно довідки наданої позивачем від 08.10.2024 року №718, за період з 13.12.2022 року по 13.12.2023 року відповідачем частково погашено борг на суму 10500 грн.: 13.12.2022 року - 5000 грн., 02.05.2023 року - 1000 грн., 02.10.2023 року - 2000 грн., 17.10.2023 року - 1000 грн., 13.12.2023 року - 1500 грн., де сума не відшкодованих збитків становить 28094,52 грн.

Відповідачем не спростовано вказаних розрахунків збитків, відзиву на позов не подано, а Європейський суд з прав людини наголошує, що особа, яка задіяна в ході судового розгляду, зобов`язана з розумним інтервалом часу сама цікавитись провадженням у її справі, добросовісно користуватись належними їй процесуальними правами та неухильно виконувати процесуальні обов`язки.

Так, відповідно до ст.17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини», ч. 1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, право особи на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку кореспондується з обов`язком добросовісно користуватися наданими законом процесуальними правами, утримуватись від дій, що зумовлюють затягування судового процесу, та вживати надані процесуальним законом заходи для скорочення періоду судового провадження (п.35 рішення від 07.07.1989 р. Європейського суду з прав людини у справі «Юніон Еліментарія Сандерс проти Іспанії» (Alimentaria Sanders S.A. v. Spain).

На підставі вищевикладеного, суд приходить до висновку, що позовні вимоги ПАТ «Черкасиобленерго» відімені якогодіє Відокремленийструктурний підрозділ«Смілянські енергетичнімережі» ПАТ«Черкасиобленерго» про стягнення коштів в розмірі 28094 гривні 52 копійки на відшкодування збитків, завданих оператору системи розподілу згідно з актом про порушення № 001055 від 25.03.2022 року, підлягають задоволенню у повному обсязі.

Відповідно до ч.1 ст.141 ЦПК України, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Як вбачається з платіжної інструкції № 5895 від 24.07.2024 року позивачем за подання до суду даної позовної заяви сплачено судовий збір у сумі 3028 гривень 00 копійок.

Враховуючи, що позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі, з відповідача на користь позивача необхідно стягнути сплачений при подачі позовної заяви судовий збір у розмірі 3028 гривень 00 копійок.

Керуючись ст.ст. 4, 9, 7, 12, 13, 76-78, 89, 141, 258-259, 263-265, 279, 282, 284, 288-289, 354 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В :

Позов Публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго» від імені якого діє Відокремлений структурний підрозділ «Смілянські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості задовольнити повністю.

Стягнути зі ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 ) на користь Публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго» відімені якогодіє Відокремленийструктурний підрозділ«Смілянські енергетичнімережі» ПАТ«Черкасиобленерго» (код ЄДРПОУ 25204548, юридична адреса: 20700, м. Сміла, вул. Мазура, 10, Черкаської області) заборгованість згідно з Актом про порушення № 001055 від 25.03.2022 року в розмірі 28094 гривні (двадцять вісім тисяч дев`яносто чотири) гривні 52 копійки.

Стягнути зі ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 )на користь Публічного акціонерного товариства «Черкасиобленерго» відімені якогодіє Відокремленийструктурний підрозділ«Смілянські енергетичнімережі» ПАТ«Черкасиобленерго» (кодЄДРПОУ 25204548,юридична адреса:20700,м.Сміла,вул.Мазура,10,Черкаської області) судові витрати по сплаті судового збору у сумі 3028 (три тисячі двадцять вісім) гривень 00 копійок.

Рішення може бути оскаржено до Черкаського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Суддя О.Г. Івахненко

СудЧигиринський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення08.11.2024
Оприлюднено11.11.2024
Номер документу122893761
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них

Судовий реєстр по справі —708/867/24

Рішення від 08.11.2024

Цивільне

Чигиринський районний суд Черкаської області

Івахненко О. Г.

Ухвала від 11.10.2024

Цивільне

Чигиринський районний суд Черкаської області

Івахненко О. Г.

Ухвала від 03.10.2024

Цивільне

Чигиринський районний суд Черкаської області

Івахненко О. Г.

Ухвала від 19.09.2024

Цивільне

Чигиринський районний суд Черкаської області

Івахненко О. Г.

Ухвала від 05.08.2024

Цивільне

Чигиринський районний суд Черкаської області

Івахненко О. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні