Справа № 626/3142/24
Провадження № 2-о/626/266/2024
У Х В А Л А
про виправлення описки
08.11.2024 року м.Берестин (Красноград)
Суддя Красноградського районного суду Харківської області Дудченко В.О., у відсутності учасників судового процесу, розглянувши питання про виправлення описки в ухвалі Красноградського районного суду Харківської області від 07.10.2024 року по цивільній справі №626/3142/24 за заявоюОСОБА_1 із заінтересованими особами органом опіки та піклування Красноградської міської ради Харківської області, ОСОБА_2 про визнання фізичної особи недієздатною,
В С Т А Н О В И В:
Красноградським районним судом Харківської області 07.10.2024 року винесено ухвалу, якою призначено по цивільній справі за заявою ОСОБА_1 із заінтересованими особами органом опіки та піклування Красноградської міської ради Харківської області, ОСОБА_2 про визнання фізичної особи недієздатною судово-психіатричну експертизу для встановлення психічного стануОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 тапровадження по справі на час проведення експертизи зупинено.
Однак судомвиявлено,що вухвалі від07.10.2024року допущенаописка,а самев резолютивнійчастині ухвалиКрасноградського районногосуду Харківськоїобласті від07.10.2024року невірнозазначено установу,якій дорученопроведення експертизи,зазначено - Полтавська філія судово-психіатричних експертиз Державної установи «Інститут психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків МОЗ України», а потрібно Полтавська філія судових експертиз державної установи «Інститут судової психіатрії МОЗ України».
Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи.
Враховуючи те, що питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, суд вважає за можливе на підставі ч. 2 ст. 247 ЦПК України розглянути справу у відсутності сторін не здійснюючи фіксування судового процесу.
Згідно ч. 1 ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до п.19 постанови Пленуму про виправлення описки в ухвалі суду від 16.11.2016 "Про судове рішення у цивільній справі", вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.
Виходячи з викладеного, суд може виправити лише ті описки або арифметичні помилки, яких він сам припустився.
На підставі вищевикладеного, суд вважає за необхідне виправити допущену описку в ухвалі суду. Керуючись ст. 269 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Виправити описку в ухвалі Красноградського районного суду Харківської області від 07.10.2024 року по цивільній справі №626/3142/24, а саме зазначити установу, якій доручено проведення експертизи - Полтавська філія судових експертиз державної установи «Інститут судової психіатрії МОЗ України», місцезнаходження: 36013, м. Полтава, вул. Медична, буд.1.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення в Харківський апеляційний суд.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Суддя
Суд | Красноградський районний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 08.11.2024 |
Оприлюднено | 11.11.2024 |
Номер документу | 122899386 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них: про визнання фізичної особи недієздатною |
Цивільне
Красноградський районний суд Харківської області
Дудченко В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні