Справа № 761/26410/24
Провадження № 2/761/8496/2024
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
08 листопада 2024 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Макаренко Ірина Олександрівна, розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Приватного підприємства «ПІВДЕННИЙ ШЛЯХ» про стягнення коштів,
встановив:
Позивач звернувся до суду з вищевказаним позовом.
Вивчивши матеріали поданої позовної заяви, вважаю, що вони не відповідають вимогам ст.ст. 14, 175 ЦПК України.
Згідно ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити відомості про наявність або відсутність електронного кабінету учасників справи.
Позивачем не зазначені відомості про наявність або відсутність електронного кабінетуучасників справи.
Позовна заява подана та підписана адвокатом Михайлик Світланою Ігорівною яка відповідно до ч. 6 ст. 14 ЦПК України зобов`язана зареєструвати свій електронний кабінет, однак, всупереч вказаної вимоги чинного законодавства, адвокатом Михайлик С.І. не вказано про наявність у неї зареєстрованого електронного кабінету та не зазначений її РНОКПП, що позбавляє суд перевірити інформацію щодо реєстрації електронного кабінету.
Згідно ч. 6 ст. 14 ЦПК України, адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку. Інші особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в добровільному порядку.
Процесуальні наслідки, передбачені цим Кодексом у разі звернення до суду з документом особи, яка відповідно до цієї частини зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його, застосовуються судом також у випадках, якщо інтереси такої особи у справі представляє адвокат.
Відповідно до ч. 1 ст. 185 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху також у разі, якщо позовну заяву подано особою, яка відповідно до частини шостої статті 14 цього Кодексу зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його.
Враховуючи викладене позивачу (його представнику) необхідно вказати відомості про наявність або відсутність електронного кабінету у нього та іншихучасників справи шляхом надання суду нової редакції позовної заяви та її копій для направлення учасникам справи.
Враховуючи наведене, на підставі ст. 185 ЦПК України, суддя
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного підприємства «ПІВДЕННИЙ ШЛЯХ» про стягнення коштів, залишити без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків терміном 5 (п`ять) днів з дня отримання ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Роз`яснити позивачу, що у разі неусунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, заява буде вважатися неподаною і повернута позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 08.11.2024 |
Оприлюднено | 11.11.2024 |
Номер документу | 122906644 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів» |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Макаренко І. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні