Франківський районний суд м.Львова
СУДОВИЙ НАКАЗ
07.11.2024 року 465/7567/24
2-н/465/2451/24
м. Львів
Суддя Франківського районного суду м. Львова Кузь В. Я., розглянувши заявуЛьвівського комунального підприємства «Південне»про видачу судового наказу простягнення з ОСОБА_1 , ОСОБА_2 боргу за отримані житлово-комунальні послуги.
Керуючись ст.ст.160-169 ЦПК України, ст.ст.16,526,530,612 ЦК України, ст.ст.67,68 ЖК України, -
НАКАЗУЮ:
1.Стягнути солідарно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН: НОМЕР_1 , ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІПН: НОМЕР_2 , адреса: АДРЕСА_1
за наявності - ідентифікаційний код суб`єкта господарської діяльності (для юридичних осіб), ідентифікаційний номер (для фізичних осіб - платників податків)
на користьЛКП «Південне», 79071, м. Львів, вул. Кульпарківська, 131
ЄДРПОУ 20818978
4646 (чотири тисячі шістсот сорок шість) грн. 22 коп.
2. Стягнути з боржників на користь стягувача302,80 грн.- судового збору.
3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу
Суддя В. Кузь
(підпис) (ініціали, прізвище судді, який видав судовий наказ)
Під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованості заявлених стягувачем вимог по суті.
Згідно з вимогами ст. 170 ЦПК України, боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до нього документів подати заяву про його скасування, до суду який його видав , крім випадків видачі судового наказу відповідно до п.4,5 ч.1 ст. 161 ЦПК України. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.
Відповідно до положень ст. 172 ЦПК України, у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред`явлення до виконання.
Відповідно до ст. 170 ЦПК України заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі. У заяві про скасування судового наказу має бути зазначено: 1) найменування суду, в який подається заява; 2) повне найменування ( для юридичних осіб) або ім`я, прізвище, по батькові для фізичних осіб заявника і боржника, їх місцезнаходження або місце проживання, ідентифікаційний код юридичної особи у Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України заявника та боржника, реєстраційний номер облікової картки платника податків заявника та боржника за його наявності або номер і серію паспорту заявника для фізичних осіб - громадян України; 3) наказ, що оспорюється; 4) зазначення про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача. До заяви про скасування судового наказу додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Заява підписується боржником або його представником і подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві. До заяви, яка подається представником боржником, має бути додано документ, що підтверджує його повноваження.
У разі подання неналежного оформленої заяви про скасування судового наказу суддя постановляє ухвалу про її повернення без розгляду не пізніше двох днів з дня її надходження до суду.
Суд | Франківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 07.11.2024 |
Оприлюднено | 12.11.2024 |
Номер документу | 122914112 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи наказного провадження Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості |
Цивільне
Франківський районний суд м.Львова
Кузь В. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні