Ухвала
від 11.11.2024 по справі 754/11406/24
ДЕСНЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

2/754/5422/24

Справа № 754/11406/24

У Х В А Л А

Іменем України

11 листопада 2024 року Суддя Деснянського районного суду міста Києва Буша Н.Д., розглянувши клопотання ОСОБА_3 про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін та про витребування доказів по справі за позовом ОСОБА_2 до Київського пансіонату ветеранів праці про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу при затриманні виконання рішення про поновлення на роботі,-

В С Т А Н О В И В:

До Деснянського районного суду міста Києва звернувся ОСОБА_2 з позовними вимогами до Київського пансіонату ветеранів праці про стягнення з відповідача на свою користь 86 658,95 грн. середнього заробітку за час затримки виконання рішення суду, 4 126,70 грн. збитків від інфляції та моральну шкоду у розмірі 10 000 грн.

Ухвалою суду від 19.08.2024 року вищевказану позовну заяву було залишено без руху та було надано позивачу строк для усунення її недоліків.

Позивачем на виконання ухвали суду у встановлені суддею строки, було усунуто зазначені судом недоліки та ухвалою суду від 25.09.2024 року відкрито провадження у цивільній справі, розгляд справи вирішено здійснювати у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику сторін).

13.09.2024 року на адресу суду від ОСОБА_3 надійшло клопотання про розгляд вказаної справи у судовому засіданні з повідомленням сторін та про витребування доказів.

Вказані клопотання підписані ОСОБА_3 як представником Київського пансіонату ветеранів праці, однак, матеріали клопотань та матеріали цивільної справи не містять повноваження представника ОСОБА_3 .

За приписами ч. 3 ст. 58 ЦПК України юридична особа бере участь у справі через свого представника або члена виконавчого органу, уповноваженого діяти від її імені відповідно до закону, статуту, положення (самопредставництво юридичної особи), або через представника.

За правилами ч. 8 ст. 62 ЦПК України у разі подання представником до суду заяви, скарги, клопотання він додає довіреність або інший документ, що посвідчує його повноваження, якщо в справі немає підтвердження такого повноваження на момент подання відповідної заяви, скарги, клопотання.

Отже, в цивільному судочинстві згідно з вимогами статті 62 ЦПК України допустимим доказом повноважень адвоката як особи, що підписала заяву по суті є лише довіреність або ордер (доручення).

Положеннями ст. 64 ЦПК України передбачено, що представник, який має повноваження на ведення справи в суді, може вчиняти від імені особи, яку він представляє, усі процесуальні дії, що їх має право вчиняти ця особа. Обмеження повноважень представника на вчинення певної процесуальної дії мають бути застережені у виданій йому довіреності.

Відповідно до ст. 246 ЦК України, довіреність від імені юридичної особи видається її органом або іншою особою, уповноваженою на це її установчими документами.

Згідно з ст. 248 ЦК України представництво за довіреністю припиняється у разі: закінчення строку довіреності; скасування довіреності особою, яка її видала; відмови представника від вчинення дій, що були визначені довіреністю, припинення юридичної особи, яка видала довіреність; припинення юридичної особи, якій видана довіреність; смерті особи, яка видала довіреність, оголошення її померлою, визнання її недієздатною або безвісно відсутньою, обмеження її цивільної дієздатності.

Згідно п. 1 ч. 4 ст. 185 ЦПК України, заява повертається у випадках, коли: заяву подано особою, яка не має процесуальної дієздатності, не підписано або підписано особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не вказано.

Враховуючи те, що клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з викликом сторін та клопотання про витребування доказів, подані особою яка не має права їх підписувати, клопотання підлягають поверненню заявнику без розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 58, 62, 64, 285 ЦПК України, ст. ст. 246, 248 ЦК України, суддя,-

П О С Т А Н О В И В:

Клопотання ОСОБА_3 про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін та про витребування доказів - повернути без розгляду.

Роз`яснити заявнику, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для її повернення.

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через Деснянський районний суд міста Києва протягом 15 днів з дня її проголошення.

Суддя Н.Д.Буша

СудДеснянський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення11.11.2024
Оприлюднено13.11.2024
Номер документу122934089
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про виплату заробітної плати

Судовий реєстр по справі —754/11406/24

Ухвала від 11.11.2024

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Буша Н. Д.

Ухвала від 25.09.2024

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Буша Н. Д.

Ухвала від 19.08.2024

Цивільне

Деснянський районний суд міста Києва

Буша Н. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні