У Х В А Л А
Справа № 338/639/23
15 листопада 2024 року Богородчанський районний суд
Івано-Франківської області
в складі: головуючого-судді ОСОБА_1 ,
з участю секретаря ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3
обвинувачених ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8
захисників-адвокатів ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в селищі Богородчани кримінальне провадження № 12022091190000110 від 11.06.2022 за обвинуваченням ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 за ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 190, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 190, ч. 3 ст. 357, ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 229, ч. 3 ст. 229 КК України,
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Богородчанського районного суду Івано-Франківської області знаходиться кримінальне провадження відносно ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 за ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 190, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 190, ч. 3 ст. 357, ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 229, ч. 3 ст. 229 КК України.
У судовому засіданні прокурор відділу Івано-Франківської обласної прокуратури ОСОБА_3 звернувся до суду з письмовими клопотаннями про продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно обвинувачених ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 , з посиланням на існування ризиків, передбачених пунктами 1 та 3 частини першої статті 177 КПК України, а саме, можливість переховування від суду, з метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинення інкримінованих їм злочинів та незаконно вплинути на свідків, експертів та інших обвинувачених, з метою спотворення доказів відносно фактичних обставин справи.
Обвинувачені ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 ,таОСОБА_8 та їх захисники не заперечували проти продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.
Представник потерпілого в судове засідання не з`явився, направив до суду заву про розгляд справи у його відсутність.
Суд, вислухавши думки учасників судового засідання з приводу доцільності продовження строку застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно обвинувачених ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 , приходить до наступних висновків.
Відповідно до частин першої та другої статті 181 КПК України домашній арешт полягає в забороні підозрюваному, обвинуваченому залишати житло цілодобово або у певний період доби. Домашній арешт може бути застосовано до особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину, за вчинення якого законом передбачено покарання у виді позбавлення волі.
За змістом частини шостої статті 181 КПК України строк дії ухвали суду про тримання особи під домашнім арештом не може перевищувати двох місяців. У разі необхідності строк тримання особи під домашнім арештом може бути продовжений.
Досліджуючи питання про продовження запобіжного заходу відносно ОСОБА_5 , судом встановлено, що на підставі ухвали слідчого судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 28 грудня 2022 року раніше обрано відносно ОСОБА_5 запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, який полягає в забороні обвинуваченому у період часу з 22 години 00 хвилин до 07 години 00 хвилин покидати місце постійного проживання за адресою: АДРЕСА_1 . Також зобов`язано обвинуваченого протягом часу дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту: прибувати до прокурора, слідчого судді або суду за кожною вимогою; не відлучатися із місця проживання без дозволу прокурора або суду; повідомляти прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватись від спілкування з потерпілими, свідками та іншими обвинуваченим у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, а також інші документи, що дають право на виїзд з України та в`їзд в Україну
В подальшому, обраний відносно ОСОБА_5 запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, було продовжено на підставі ухвали Богородчанського районного суду Івано-Франківської області від 24.09.2024 року. Відтак, строк тримання обвинуваченого ОСОБА_5 під домашнім арештом закінчується 23 листопада 2024 року.
З урахуванням встановлених при обранні запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту ризиків, передбачених п. 1, 3 частини першої статті 177 КПК України, на існування яких, зокрема, посилається прокурор в обґрунтування клопотання про продовження строку запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно обвинуваченого ОСОБА_5 , тяжкості інкримінованих обвинуваченому злочинів у сукупності з даними особи обвинуваченого, зважаючи на тяжкість покарання, яке загрожує обвинуваченому в разі визнання його винуватим, суд погоджується з доводами прокурора, що продовжують існувати ризики, передбачені п. 1,3 частини першої статті 177 КПК України, а саме, можливість переховування від органів досудового розслідування та суду, з метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинення інкримінованих йому злочинів та незаконно вплинути на свідків, експертів та інших обвинувачених з метою спотворення доказів.
На думку суду, оскільки на цей час продовжують існувати ризики, передбачений п. 1,3 ч. 1 ст. 177 КПК України, продовження строку дії обов`язків, покладених на обвинуваченого ОСОБА_5 у зв`язку із застосованим стосовно нього запобіжним заходом у вигляді домашнього арешту в повній мірі відповідатиме меті, з якою застосовується цей вид запобіжного заходу, в тому числі зважаючи на суспільний інтерес, який, з урахуванням презумпції невинуватості, виправдовує відступ від принципу поваги до особистої свободи та не суперечить практиці ЄСПЛ і вимогам Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, зокрема, правовим позиціям, викладеним в рішеннях ЄСПЛ у справах «Летельє проти Франції», «Лабіта проти Італії».
Враховуючи викладене та дані про особу обвинуваченого, який раніше не судимий, не одружений, не має на утриманні дітей, а також має постійне місце проживання і реєстрації на території Тернопільської області, суд вважає наявними підстави для продовження відносно обвинуваченого ОСОБА_5 запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, який полягає в забороні обвинуваченому залишати житло у певний період з 22 години 00 хвилин по 07 годину 00 хвилин наступної доби, з покладенням відповідно до частини п`ятої статті 194 КПК України на обвинуваченого обов`язку прибувати за кожною вимогою до суду.
Суд переконаний, що вказані вище обставини свідчать про неможливість запобігання встановленим ризикам, шляхом застосування до обвинуваченого більш м`якого запобіжного заходу, та є всі підстави вважати, що обрана міра запобіжного заходу зможе забезпечити належну процесуальну поведінку обвинуваченого ОСОБА_5 .
Досліджуючи питання про продовження запобіжного заходу відносно ОСОБА_6 , судом встановлено, що на підставі ухвали слідчого судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 28 грудня 2022 року відносно ОСОБА_6 обрано запобіжнийзахід увигляді домашньогоарешту,який полягаєв забороніобвинуваченому залишатижитло заадресою: АДРЕСА_2 ,без дозволупрокурора абосуду уперіод добиз 22год по07год.Також зобов`язанообвинуваченого протягомчасу діїзапобіжного заходуу виглядідомашнього арешту:прибувати закожною вимогоюдо суду;здати назберігання довідповідних органівдержавної владисвій паспорт(паспорти)для виїздуза кордон,інші документи,що даютьправо навиїзд зУкраїни ів`їзд вУкраїну; повідомляти прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або місця роботи; утриматися від спілкування із потерпілим, свідками та іншими обвинуваченими у цьому кримінальному провадженні. В подальшому, обраний відносно ОСОБА_6 запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, було змінено, на підставі ухвали Богородчанського районного суду від 05 травня 2023 року, на запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в певний період доби, а саме в забороні обвинуваченому залишати житло у період з 22 години 00 хвилин по 07 годину 00 хвилин наступної доби.
Змінений запобіжний захід неодноразово продовжувався, останній раз ухвалою Богородчанського районного суду від 24.09.2024 року. Відтак, строк тримання обвинуваченого ОСОБА_6 під домашнім арештом закінчується 23 листопада 2024року.
З урахуванням встановлених при обранні запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту ризиків, передбачених п. 1,3 частини першої статті 177 КПК України, на існування яких, зокрема, посилається прокурор в обґрунтування клопотання про продовження строку запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно обвинуваченого ОСОБА_6 , тяжкості інкримінованих обвинуваченому злочинів у сукупності з даними особи обвинуваченого, зважаючи на тяжкість покарання, яке загрожує обвинуваченому в разі визнання його винуватим, суд погоджується з доводами прокурора, що продовжують існувати ризики, передбачені п. 1, 3 частини першої статті 177 КПК України, а саме, можливість переховування від органів досудового розслідування та суду, з метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинення інкримінованих йому злочинів та незаконно вплинути на свідків, експертів та інших обвинувачених з метою спотворення доказів.
На думку суду, оскільки на цей час продовжують існувати ризики, передбачений п. 1,3 ч. 1 ст. 177 КПК України, продовження строку дії обов`язків, покладених на обвинуваченого ОСОБА_6 у зв`язку із застосованим стосовно нього запобіжним заходом у вигляді домашнього арешту в повній мірі відповідатиме меті, з якою застосовується цей вид запобіжного заходу, в тому числі зважаючи на суспільний інтерес, який, з урахуванням презумпції невинуватості, виправдовує відступ від принципу поваги до особистої свободи та не суперечить практиці ЄСПЛ і вимогам Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, зокрема, правовим позиціям, викладеним в рішеннях ЄСПЛ у справах «Летельє проти Франції», «Лабіта проти Італії».
Враховуючи викладене та дані про особу обвинуваченого, який раніше не судимий, не працює, одружений, але дружина перебуває за кордоном, має на утриманні двоє дітей, має постійне місце проживання, розташоване по АДРЕСА_2 , суд вважає наявними підстави для продовження дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, який полягає в забороні обвинуваченому залишати житло у період з 22 години 00 хвилин по 07 годину 00 хвилин наступної доби, з покладенням відповідно до частини п`ятої статті 194 КПК України на обвинуваченого обов`язків прибувати за кожною вимогою до суду.
Суд переконаний, що вказані вище обставини свідчать про неможливість запобігання встановленим ризикам, шляхом застосування до обвинуваченого більш м`якого запобіжного заходу, та є всі підстави вважати, що обрана міра запобіжного заходу зможе забезпечити належну процесуальну поведінку обвинуваченого ОСОБА_6 .
Досліджуючи питання про продовження запобіжного заходу відносно ОСОБА_7 , судом встановлено, що на підставі ухвали слідчого судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 28 грудня 2022 року, відносно ОСОБА_7 обрано запобіжнийзахід увигляді домашньогоарешту,який полягаєв забороніобвинуваченому цілодобовозалишати житлоза адресою: АДРЕСА_2 .Також зобов`язанообвинуваченого протягомчасу діїзапобіжного заходуу виглядідомашнього арешту:прибувати закожною вимогоюдо суду;здати назберігання довідповідних органівдержавної владисвій паспорт(паспорти)для виїздуза кордон,інші документи,що даютьправо навиїзд зУкраїни ів`їзд вУкраїну; повідомляти прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або місця роботи; утримуватися від спілкування із потерпілим, свідками та іншими обвинуваченими в даному кримінальному провадженні.
В подальшому, обраний відносно ОСОБА_7 запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, було змінено, на підставі ухвали Богородчанського районного суду від 05 травня 2023 року, на запобіжний захід у певний період доби, який полягає в забороні обвинуваченому залишати житло у період з 22 години 00 хвилин по 07 годину 00 хвилин наступної доби. Змінений запобіжний захід неодноразово продовжувався, останній раз ухвалою Богородчанського районного суду від 24.09.2024 року. Відтак, строк тримання обвинуваченого ОСОБА_7 під домашнім арештом закінчується 23 листопада 2024 року.
З урахуванням встановленого при обранні запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту ризиків, передбачених п. 1,3 частини першої статті 177 КПК України, на існування яких, зокрема, посилається прокурор в обґрунтування клопотання про продовження строку запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, відносно обвинуваченого ОСОБА_7 , тяжкості інкримінованих обвинуваченому злочинів у сукупності з даними особи обвинуваченого, зважаючи на тяжкість покарання, яке загрожує обвинуваченому в разі визнання його винуватим, суд погоджується з доводами прокурора, що продовжують існувати ризики, передбачені п. 1,3 частини першої статті 177 КПК України, а саме, можливість переховування від органів досудового розслідування та суду, з метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинення інкримінованих йому злочинів та незаконно вплинути на свідків, експертів та інших обвинувачених з метою спотворення доказів.
На думку суду, оскільки на цей час продовжують існувати ризики, передбачений п. 1,3 ч. 1 ст. 177 КПК України, продовження строку дії обов`язків, покладених на обвинуваченого ОСОБА_7 у зв`язку із застосованим стосовно нього запобіжним заходом у вигляді домашнього арешту в повній мірі відповідатиме меті, з якою застосовується цей вид запобіжного заходу, в тому числі зважаючи на суспільний інтерес, який, з урахуванням презумпції невинуватості, виправдовує відступ від принципу поваги до особистої свободи та не суперечить практиці ЄСПЛ і вимогам Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, зокрема, правовим позиціям, викладеним в рішеннях ЄСПЛ у справах «Летельє проти Франції», «Лабіта проти Італії».
Враховуючи викладене та дані про особу обвинуваченого, який раніше не судимий, працює за місцем проживання, надаючи послуги з ремонту автомобілів, одружений, проживає за батьками та дружиною та має на утримані неповнолітню доньку двох років та батька інваліда І групи, який потребує догляду, а також має постійне місце проживання і реєстрації на території Івано-Франківської області, суд вважає наявними підстави для продовження дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, який полягає в забороні обвинуваченому залишати житло у період з 22 години 00 хвилин по 07 годину 00 хвилин наступної доби, з покладенням відповідно до частини п`ятої статті 194 КПК України на обвинуваченого обов`язку прибувати за кожною вимогою до суду.
Суд переконаний, що вказані вище обставини свідчать про неможливість запобігання встановленим ризикам, шляхом застосування до обвинуваченого більш м`якого запобіжного заходу, та є всі підстави вважати, що обрана міра запобіжного заходу зможе забезпечити належну процесуальну поведінку обвинуваченого ОСОБА_7 .
Досліджуючи питання про продовження запобіжного заходу відносно ОСОБА_8 , судом встановлено, що на підставі ухвали слідчого судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 31 березня 2023 року відносно ОСОБА_8 обрано запобіжнийзахід увигляді домашньогоарешту,який полягаєв забороніобвинуваченому залишатижитло заадресою: АДРЕСА_3 ,без дозволупрокурора абосуду уперіод добиз 22-00год до07-00год.Також зобов`язанообвинуваченого протягомчасу діїзапобіжного заходуу виглядідомашнього арешту:прибувати закожною вимогоюдо суду;здати назберігання довідповідних органівдержавної владисвій паспорт(паспорти)для виїздуза кордон,інші документи,що даютьправо навиїзд зУкраїни ів`їзд вУкраїну; повідомляти прокурора чи суд про зміну свого місця проживання або місця роботи; утриматися від спілкування із потерпілим, свідками та іншими обвинуваченими у цьому кримінальному провадженні.
В подальшому, обраний відносно ОСОБА_8 запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, був змінений час перебування обвинуваченого ОСОБА_8 під домашнім арештом у певний період доби, з метою виконання своїх трудових обов`язків, виконання яких спливає біля 23-00 години. Останнє продовження запобіжного заходу підтверджується ухвалою Богородчанського рацонного суду від 24.09.2024 року. Відтак, строк тримання обвинуваченого ОСОБА_8 під домашнім арештом закінчується 23 листопада 2024 року.
З урахуванням встановленого при обранні запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту ризиків, передбачених п. 1,3 частини першої статті 177 КПК України, на існування яких, зокрема, посилається прокурор в обґрунтування клопотання про продовження строку запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно обвинуваченого ОСОБА_8 , тяжкості інкримінованих обвинуваченому злочинів у сукупності з даними особи обвинуваченого, зважаючи на тяжкість покарання, яке загрожує обвинуваченому в разі визнання його винуватим, суд погоджується з доводами прокурора, що продовжують існувати ризики, передбачені п. 1, 3 частини першої статті 177 КПК України, а саме, можливість переховування від органів досудового розслідування та суду, з метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинення інкримінованих йому злочинів та незаконно вплинути на свідків, експертів та інших обвинувачених з метою спотворення доказів.
На думку суду, оскільки на цей час продовжують існувати ризики, передбачений п. 1,3 ч. 1 ст. 177 КПК України, продовження строку дії обов`язків, покладених на обвинуваченого ОСОБА_8 у зв`язку із застосованим стосовно нього запобіжним заходом у вигляді домашнього арешту в повній мірі відповідатиме меті, з якою застосовується цей вид запобіжного заходу, в тому числі зважаючи на суспільний інтерес, який, з урахуванням презумпції невинуватості, виправдовує відступ від принципу поваги до особистої свободи та не суперечить практиці ЄСПЛ і вимогам Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, зокрема, правовим позиціям, викладеним в рішеннях ЄСПЛ у справах «Летельє проти Франції», «Лабіта проти Італії».
Суд переконаний, що вказані вище обставини свідчать про неможливість запобігання встановленим ризикам, шляхом застосування до обвинуваченого більш м`якого запобіжного заходу, та є всі підстави вважати, що обрана міра запобіжного заходу зможе забезпечити належну процесуальну поведінку обвинуваченого ОСОБА_8 .
Керуючись статтями 177, 181, 194, 331, 371-372 КПК України, суд ?
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання прокурора відділу Івано-Франківської обласної прокуратури ОСОБА_3 про продовження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту відносно ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 ? задовольнити.
Продовжити обвинуваченому ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, який полягає в забороні обвинуваченому залишати житло за адресою: АДРЕСА_4 , у період з 22години 00хвилин до07годину 00хвилин наступної доби, та зобов`язати ОСОБА_5 протягом часу дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту прибувати за кожною вимогою до суду; не відлучатися із місця проживання без дозволу прокурора або суду; повідомляти прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватись від спілкування з потерпілими, свідками та іншими обвинуваченими у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, а також інші документи, що дають право на виїзд з України та в`їзд в Україну.
Продовжити обвинуваченому ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, який полягає в забороні обвинуваченому залишати житло за адресою: АДРЕСА_2 , у період з 22години 00хвилин по07годину 00хвилин наступної доби, та зобов`язати ОСОБА_6 протягом часу дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту прибувати за кожною вимогою до суду; не відлучатися із місця проживання без дозволу прокурора або суду; повідомляти прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватись від спілкування з потерпілими, свідками та іншими обвинуваченими у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, а також інші документи, що дають право на виїзд з України та в`їзд в Україну.
Продовжити обвинуваченому ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, який полягає в забороні обвинуваченому залишати житло за адресою: АДРЕСА_2 , у період з 22години 00хвилин по07годину 00хвилин наступної доби, та зобов`язати ОСОБА_7 протягом часу дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту прибувати за кожною вимогою до суду; не відлучатися із місця проживання без дозволу прокурора або суду; повідомляти прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватись від спілкування з потерпілими, свідками та іншими обвинуваченими у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, а також інші документи, що дають право на виїзд з України та в`їзд в Україну.
Продовжити обвинуваченому ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, який полягає в забороні обвинуваченому залишати житло за адресою: АДРЕСА_3 , у період з 00 години 00 хвилин по 07 годину 00 хвилин, та зобов`язати ОСОБА_8 протягом часу дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту прибувати за кожною вимогою до суду; не відлучатися із місця проживання без дозволу прокурора або суду; повідомляти прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватись від спілкування з потерпілими, свідками та іншими обвинуваченими у даному кримінальному провадженні; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, а також інші документи, що дають право на виїзд з України та в`їзд в Україну.
Строк дії ухвали визначити два місяці, тобто до 14січня 2025року включно.
Попередити ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 , що в разі невиконання вищевказаних зобов`язань, до них може бути застосований більш жорсткий запобіжний захід.
Роз`яснити ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 , що відповідно до частини п`ятої статті 181 КПК України, працівники органу Національної поліції з метою контролю за їх поведінкою, мають право з`являтися в житло, вимагати надання усних чи письмових пояснень з питань, пов`язаних із виконанням покладених на них зобов`язань.
Виконання ухвали доручити відповідному органу Національної поліції за місцем проживання обвинувачених ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 та ОСОБА_8 , а контроль за її виконанням покласти на прокурора відділу Івано-Франківської обласної прокуратури ОСОБА_3 .
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Івано-Франківського апеляційного суду протягом 7 днів з дня її оголошення.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Богородчанський районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 15.11.2024 |
Оприлюднено | 18.11.2024 |
Номер документу | 123022490 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Шахрайство |
Кримінальне
Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
Решетов В. В.
Кримінальне
Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
Решетов В. В.
Кримінальне
Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
Решетов В. В.
Кримінальне
Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
Решетов В. В.
Кримінальне
Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
Решетов В. В.
Кримінальне
Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
Решетов В. В.
Кримінальне
Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
Решетов В. В.
Кримінальне
Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
Решетов В. В.
Кримінальне
Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
Решетов В. В.
Кримінальне
Богородчанський районний суд Івано-Франківської області
Решетов В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні