"15" листопада 2024 р. Справа № 363/5725/24
УХВАЛА
15 листопада 2024 року м. Вишгород
Суддя Вишгородського районного суду Київської області Шубочкіна Т.В., розглянувши позовну заяву Комунального підприємства "Вишгородтепломережа "Вишгородської міської ради" до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з постачання теплової енергії, -
ВСТАНОВИВ:
До Вишгородського районного суду Київської області надійшла зазначена позовна заява, в якій представник позивача просить стягнути з ОСОБА_1 , ОСОБА_2 заборгованість за послуги з постачання теплової енергії.
Вирішуючи питання щодо відкриття провадження у цивільній справі за даним позовом, суддя виходить з наступного.
Предметом цього позову є вимоги про стягнення заборгованості за послуги з постачання теплової енергії, які надаються за адресою: АДРЕСА_1 .
Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 175 ЦПК України, позовна заява повинна містити виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.
Відповідно до ч. 5 ст. 177 ЦПК України, позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги.
Як вбачається з матеріалів позову, а саме з інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, квартира за адресою: АДРЕСА_1 належить на праві власності ОСОБА_1 (розмір частки 1/5), ОСОБА_2 (розмір частки 1/5) та ОСОБА_3 (1/1 частка).
Позивачу слід уточнити кількість власників вказаної квартири та обгрунтувати вимогу про солідарне стягнення заборгованості за послуги з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 саме в таких частках.
Відповідно до положень статті 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Суддя роз`яснює позивачу, що, здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до Цивільно-процесуального кодексу України, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках.
Завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.
Таким чином, враховуючи зазначене, суд вважає за необхідне залишити вказану позовну заяву без руху та надати позивачу строк для усунення вказаних недоліків.
На підставі викладеного, керуючись ст. 175, 177, 185, 353 ЦПК України, суд -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Комунального підприємства "Вишгородтепломережа "Вишгородської міської ради" до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з постачання теплової енергії - залишити без руху та надати позивачу строк 10 днів з дня вручення ухвали, для усунення недоліків.
Роз`яснити позивачу, що у разі їх не усунення у встановлений строк позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачу, що не перешкоджає повторному зверненню із позовною заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя Т.В. Шубочкіна
Суд | Вишгородський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 15.11.2024 |
Оприлюднено | 18.11.2024 |
Номер документу | 123034035 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг |
Цивільне
Вишгородський районний суд Київської області
Шубочкіна Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні