Ухвала
від 18.11.2024 по справі 552/7536/24
КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ПОЛТАВИ

КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ПОЛТАВИ

Справа №552/7536/24

Провадження № 1-кс/552/2673/24

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18.11.2024 року слідчий суддя Київського районного суду м. Полтави ОСОБА_1 , за участі секретаря судового засідання - ОСОБА_2 , розглянувши клопотання детектива Підрозділу детективів Територіального управління Бюро економічної безпеки України в Полтавській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю,-

В С Т А Н О В И В :

Детектив Підрозділу детективів Територіального управління Бюро економічної безпеки України в Полтавській області ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді Київського районного суду м. Полтави з клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Своє клопотання обґрунтовує тим, що Підрозділом детективів Територіального управління БЕБ у Полтавській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за №42024220000000092 від 14.05.2024 року за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.203-2 КК України за фактом того, що невстановлені особи, за попередньою змовою групою осіб, на території Харківської та Запорізької областей організували діяльність мережі нелегальних гральних закладів з метою надання доступу до азартних ігор, а також проведення азартних ігор за відсутністю ліцензії на провадження відповідного виду діяльності з організації та проведення азартних ігор, що видається відповідно до закону.

Згідно інформації отриманої в ході досудового розслідування встановлено, що за адресою: АДРЕСА_1 , в приміщеннях ХХХХІХ, ХХХVІІ, які розташовані на першому поверсі вказаного будинку знаходиться незаконний зал ігрових автоматів, в якому здійснюється протиправна діяльність з організації та проведення азартних ігор із використанням комп?ютерної техніки та мережі інтернет, а саме проводяться азартні ігри на грошові кошти. Для проведення азартних ігор в мережі інтернет використовуються комп`ютерна техніка. Гральний заклад працює цілодобово, вхід контролюється системою відеоспостереження.

07.11.2024 року в період часу з 14 год. 30 хв. по 19 год. 11 хв. на підставі ухвали слідчого судді Київського районного суду м.Полтави від 31.10.2024 року було проведено обшук в приміщеннях ХХХХІХ, ХХХVІІ за адресою: АДРЕСА_1 , за результатами якого виявлено та вилучено майно, що має істотне значення для кримінального провадження, а саме мобільний телефон марки: «ZTE», imei: НОМЕР_1 , imei: НОМЕР_2 , з сім карткою оператора: « ІНФОРМАЦІЯ_1 » НОМЕР_3 , з паролем: НОМЕР_4 .

Вказане майно постановою детектива від 07.11.2024 року визнано речовими доказами у кримінальному провадженні, оскільки воно відповідає критеріям визначеними ст.98 КПК України та має істотне значення для кримінального провадження.

Ухвалою слідчого судді Київського районного суду м.Полтави на вилучене майно накладено арешт.

На даний час у слідства виникла необхідність отримати тимчасовий доступу до інформації, яка знаходиться в мобільних телефонах вилучених 07.11.2024 року в ході обшуку за адресою: АДРЕСА_1 , котрі можуть містити охоронювану законом таємницю.

В зв`язку з чим детектив звернувся до суду з даним клопотанням.

В судове засідання детектив ОСОБА_3 не з`явився, попередньо надав заяву про розгляд клопотання за його відсутності, клопотання підтримує в повному обсязі, просить задовольнити.

Перевіривши надані матеріали клопотання та дослідивши докази по даних матеріалах, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Відповідно до ст.160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Стаття 163 КПК України передбачає, що слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю. Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п`ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

У поданому до суду слідчим клопотанні доведено наявність достатніх підстав вважати, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення обставин злочину та отримати вказану інформацію у інший спосіб неможливо. А тому з цих підстав клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст.160,163 КПК України, -

У Х В А Л И В :

Клопотання задовольнити.

Надати детективу ТУ БЕБ у Полтавській області ОСОБА_3 , чи за його дорученням іншим уповноваженим особам відповідно до вимог КПК України, дозвіл на тимчасовий доступ до речей, які містять охоронювану законом таємницю, а саме до: мобільного телефону марки: «ZTE», imei: НОМЕР_1 , imei: НОМЕР_2 , з сім карткою оператора: « ІНФОРМАЦІЯ_1 » НОМЕР_3 , з паролем: НОМЕР_4 .

Котрий було вилучено в ході обшуку в приміщеннях ХХХХІХ, ХХХVІІ за адресою: АДРЕСА_1 , та який може містити охоронювану законом таємницю, з можливістю вилучення та копіювання файлів, зображень, відеозаписів, особистих листувань в т.ч. за допомогою програмного забезпечення WhatsApp, Telegram, Viber, Skype та інших.

Строк дії ухвали один місяць.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудКиївський районний суд м. Полтави
Дата ухвалення рішення18.11.2024
Оприлюднено19.11.2024
Номер документу123065584
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —552/7536/24

Ухвала від 18.11.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 18.11.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 18.11.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 18.11.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 18.11.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 18.11.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 18.11.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 18.11.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 11.11.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

Ухвала від 11.11.2024

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Турченко Т. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні