КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ОДЕСИ
Справа № 947/29029/24
Провадження № 2-а/947/220/24
УХВАЛА
18.11.2024 року
Київський районний суд м. Одеси в складі головуючого судді Калініченко Л.В. розглянувши питання про виправлення описки у рішенні Київського районного суду міста Одеси від 13.11.2024 року по адміністративній справі №947/29029/24 за позовною заявою ОСОБА_1 до Департаменту транспорту,зв`язку таорганізації дорожньогоруху Одеськоїміської ради про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення серії ОД №6725826 від 03.09.2024 року,
ВСТАНОВИВ:
13.09.2024 року до Київського районного суду міста Одеси в електронній формі через підсистему Електронний суд надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Департаменту транспорту,зв`язку таорганізації дорожньогоруху Одеськоїміської ради про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення серії ОД №6725826 від 03.09.2024 року.
У відповідності до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями, адміністративну справу за вказаним позовом розподілено судді Калініченко Л.В.
Ухвалою судді Київського районного суду міста Одеси від 17.09.2024 року вказану позовну заяву прийнято до розгляду, відкрито провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження та призначено дату, час і місце проведення судового засідання з повідомленням сторін по справі.
До судового засідання призначеного на 13.11.2024 року з`явились:
- представник позивача ОСОБА_2 , який підтримав заявлені позовні вимоги та просив суд їх задовольнити;
- представник відповідача ОСОБА_3 , яка заперечувала проти задоволення позову, з підстав їх необґрунтованості.
За наслідком розгляду вказаної справи, 13.11.2024 року Київським районним судом міста Одеси ухвалено рішення, яким у задоволенні позову ОСОБА_1 відмовлено.
13.11.2024 року судом було проголошено вступну та резолютивну його частини, а повний текст рішення суду складено 18.11.2024 року.
Однак, оглянувши вказане рішення суду, судом встановлено, що у вступній його частині судом під час зазначення даних про представників сторін по справі, які приймали участь у судовому засіданні допущено описку та помилково зазначено прізвище, ім`я та по батькові представника відповідача, як - « ОСОБА_4 », замість вірного - « ОСОБА_3 ».
Частиною 1 статті 253 КАС України передбачено, що суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Судове рішення повинно бути точним. Помилки у тексті судового рішення, зумовлені арифметичними помилками або описками, що стосуються істотних обставин або ускладнюють виконання рішення, можуть бути усунуті судом, який ухвалив рішення або ухвалу. Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.
Помилки можуть бути виправлені в ухвалі або в рішенні суду не залежно від того чи набрало воно законної сили і чи воно виконане.
Судом було ухвалено провести розгляд питання про виправлення описки у рішенні суду за власною ініціативою суду в порядку письмового провадження за відсутності сторін по справі.
Враховуючи вищевикладене, перевіривши обставини справи, оскільки судом встановлено, що у вступній частині рішення Київського районного суду міста Одеси від 13.11.2024 року по адміністративній справі №947/29029/24 допущено описку, суд вважає, що вказану описку за необхідно виправити з власної ініціативи суду.
Керуючись ст. 253 КАС України, суд,
УХВАЛИВ:
Виправити описку у вступній частині рішення Київського районного суду міста Одеси від 13.11.2024 року по адміністративній справі №947/29029/24 за позовною заявою ОСОБА_1 до Департаменту транспорту,зв`язку таорганізації дорожньогоруху Одеськоїміської ради про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення серії ОД №6725826 від 03.09.2024 року, шляхом вірного зазначення прізвища, ім`я та по батькові представника відповідача Департаменту транспорту,зв`язку таорганізації дорожньогоруху Одеськоїміської ради, як - « ОСОБА_3 », замість помилково вказаного - « ОСОБА_4 ».
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Повний текст ухвали суду складено 18.11.2024 року.
Головуючий Л. В. Калініченко
Суд | Київський районний суд м. Одеси |
Дата ухвалення рішення | 18.11.2024 |
Оприлюднено | 20.11.2024 |
Номер документу | 123078904 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них дорожнього руху |
Адміністративне
Київський районний суд м. Одеси
Калініченко Л. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні