Ухвала
від 18.11.2024 по справі 914/2659/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

18.11.2024 р. Справа № 914/2659/24

м. Львів

Господарський суд Львівської області у складі судді Ростислава Матвіїва, розглянувши матеріали позовної заяви

за позовом: Малого приватного підприємства «Транспортник», м. Борислав, Львівська область,

до відповідача 1: Департаменту дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації, м. Львів,

до відповідача 2: Дрогобицької районної державної адміністрації, м. Дрогобич, Львівська область,

предмет позову: визнання договору № 34 від 18.12.2014 і договору № 35 від 18.12.2014 укладеним на період дії воєнного стану в Україні,

підстава позову: відмова відповідачів в продовженні строку дії договорів,

встановив:

29.10.2024 Господарським судом Львівської області отримано позовну заяву Малого приватного підприємства «Транспортник» до Департаменту дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації і до Дрогобицької районної державної (військової) адміністрації про визнання договору № 34 від 18.12.2014 і договору № 35 від 18.12.2014 укладеним на період дії воєнного стану в Україні.

Ухвалою суду від 04.11.2024 позовну заяву залишено без руху.

12.11.2024 від позивача надійшла заява про усунення недоліків позовної заяви, відповідно Оригінал якої, серед іншого, просить вважати відповідачем 1 Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації з ідентифікаційним кодом юридичної особи 43493483 та відповідачем 2 Дрогобицьку районну державну адміністрацію з ідентифікаційним кодом юридичної особи 04056477.

Відповідно до ч. 3 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України, якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу.

Згідно з п. 4 ч. 2 ст. 176 Господарського процесуального кодексу України, враховуючи предмет спору, обсяг доказів та спосіб захисту, обраний позивачем, розгляд позовної заяви здійснюється за правилами загального позовного провадження.

Суд звертає увагу позивача, що залучення до участі у справі на стороні позивача або відповідача третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, здійснюється відповідно до ст. 50 Господарського процесуального кодексу України, зокрема при обґрунтуванні, що рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї із сторін

Керуючись ст. ст. 12, 20, 162, 164, 176, 178, 181 Господарського процесуального кодексу України, суд

ухвалив:

1.Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі № 914/2659/24 за правилами загального позовного провадження.

2.Призначити підготовче засідання на 11.12.24 на 14:30 год. Судове засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області адресою м. Львів, вул. Личаківська, 128, 2-й поверх.

3.Явка учасників справи в судовому засіданні визнається обов`язковою.

4.Встановити відповідачам строк - 15 днів з дня отримання цієї ухвали для подання відзиву на позов. Копії відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи надсилаються (надаються) одночасно з надсиланням (наданням) відзиву до суду з урахуванням положень статті 42 цього Кодексу. Роз`яснити, що в разі ненадання відповідачем у встановлений судом строк без поважних причин відзиву, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

5.Встановити позивачу строк - 5 днів з дня отримання відзиву на позов для подання відповіді на відзив. Копія відповіді на відзив та доданих до неї документів іншим учасникам справи надсилаються (надаються) одночасно з надсиланням (наданням) відзиву до суду з урахуванням положень статті 42 цього Кодексу

6.Встановити відповідачам строк - 5 днів з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення. Копія заперечення та доданих до нього документів іншим учасникам справи надсилаються (надаються) одночасно з надсиланням (наданням) відзиву до суду з урахуванням положень статті 42 цього Кодексу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання і оскарженню не підлягає.

Відповідно до ч. 6 ст. 6 Господарського процесуального кодексу України адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку. Інші особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-комунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в добровільному порядку.

Процесуальні наслідки, передбачені цим Кодексом у разі звернення до суду з документом особи, яка відповідно до цієї частини зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його, застосовуються судом також у випадках, якщо інтереси такої особи у справі представляє адвокат.

Суд звертає увагу сторін, що відповідно до ст. 80 Господарського процесуального кодексу України позивач, особи, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб, повинні подати докази разом з поданням позовної заяви. Відповідач, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, повинні подати суду докази разом з поданням відзиву або письмових пояснень третьої особи. Докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї. Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи.

Відповідно до ст. 118 Господарського процесуального кодексу України право на вчинення процесуальних дій втрачається із закінченням встановленого законом або призначеного судом строку. Заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.

Відповідно до ст. 221 Господарського процесуального кодексу України вирішення питання про судові витрати після ухвалення рішення по суті позовних вимог допускається, якщо сторона з поважних причин не може до закінчення судових дебатів у справі подати докази, що підтверджують розмір понесених нею судових витрат, про що подає заяву до закінчення судових дебатів.

Суддя Матвіїв Р.І.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення18.11.2024
Оприлюднено20.11.2024
Номер документу123080974
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Укладення договорів (правочинів) перевезення, транспортного експедирування

Судовий реєстр по справі —914/2659/24

Ухвала від 11.12.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Матвіїв Р.І.

Ухвала від 11.12.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Матвіїв Р.І.

Ухвала від 18.11.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Матвіїв Р.І.

Ухвала від 04.11.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Матвіїв Р.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні