Справа №463/10372/24
Провадження №2/463/2031/24
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
12 листопада 2024 року суддя Личаківського районного суду м.Львова Головатий Р.Я., отримавши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 , поданої її представником ОСОБА_2 , до Відкритого акціонерного товариства «Інститут гірничо-хімічної промисловості», Приватного підприємства «РІМІТ», Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгівельна фірма «Нова справа», Львівської міською ради про визнання права власності,-
в с т а н о в и в:
ОСОБА_1 через свого представника ОСОБА_2 звернулася до суду з позовною заявою до відповідача, просить визнати за ОСОБА_1 , право власності на будівлю «гараж», розташований за адресою АДРЕСА_1 , позначений на плані в технічному паспорті за літерою «Г-1», загальною площею 222,5 кв.м.
Відповідно до п.2 ч.3 ст.175 ЦПК України позовна заява повинна містити повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку та адреси електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.
Разом з тим, відповідачем у справі зазначено Відкрите акціонерне товариство «Інститут гірничо-хімічної промисловості», код ЄДРПОУ 00206339, однак за вказаним ідентифікаційним кодом юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України зареєстровано Товариство з обмеженою відповідальністю «Інститут гірничо-хімічної промисловості».
Крім цього, відповідно до вимог ч.1 ст.177 ЦПК України позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.
У разі подання до суду позовної заяви та документів, що додаються до неї, в електронній формі через електронний кабінет позивач зобов`язаний додати до позовної заяви доказ надсилання іншим учасникам справи копій поданих до суду документів з урахуванням положень статті 43 цього Кодексу.
Згідно з ч.7 ст.43 ЦПК України у разі подання до суду в електронній формі заяви по суті справи, зустрічного позову, заяви про збільшення або зменшення позовних вимог, заяви про зміну предмета або підстав позову, заяви про залучення третьої особи, апеляційної скарги, касаційної скарги та документів, що до них додаються, учасник справи зобов`язаний надати доказ надсилання таких матеріалів іншим учасникам справи.
Такі документи в електронній формі направляються з використанням Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами, шляхом надсилання до електронного кабінету іншого учасника справи, а у разі відсутності в іншого учасника справи електронного кабінету чи відсутності відомостей про наявність в іншого учасника справи електронного кабінету - у паперовій формі листом з описом вкладення.
Як вбачається із матеріалів позовної заяви, така подана в електронній формі, однак всупереч вищевказаним вимогам до неї додано квитанції про надсилання копії позовної заяви з додатками лише Львівській міській раді та ТОВ «Інститут гірничо-хімічної промисловості», в той же час відповідачем у справі вказане Відкрите акціонерне товариство «Інститут гірничо-хімічної промисловості», а докази направлення копії позовної заяви іншим учасникам справи не додано.
Згідно з ч.1 ст.185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи вищенаведене, вважаю за необхідне залишити позовну заяву без руху, надавши позивачу строк для усунення вищевказаних недоліків, шляхом уточнення найменування або ідентифікаційного коду юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України, а також долучення доказів надсилання копій поданих до суду документів усім відповідачам.
У випадку неусунення недоліків, заява вважатиметься неподаною і буде повернута.
Керуючись ст.177, 185 ЦПК України, -
постановив:
позовну заяву ОСОБА_1 , поданої її представником ОСОБА_2 , до Відкритого акціонерного товариства «Інститут гірничо-хімічної промисловості», Приватного підприємства «РІМІТ», Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгівельна фірма «Нова справа», Львівської міською ради про визнання права власності залишити без руху.
Надати ОСОБА_1 строк для усунення недоліків протягом десяти днів з дня отримання копії ухвали. У випадку їх неусунення заява вважатиметься неподаною і буде повернута.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала судді апеляційному оскарженню не підлягає.
Ухвала складена та підписана суддею 12.11.2024.
Суддя: Р.Я. Головатий
Суд | Личаківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 12.11.2024 |
Оприлюднено | 21.11.2024 |
Номер документу | 123110740 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності |
Цивільне
Личаківський районний суд м.Львова
Головатий Р. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні