Справа № 362/7134/24
У Х В А Л А
Іменем України
"15" листопада 2024 р. Васильківський міськрайонний суд Київської області у складі:
головуючого судді Ковбеля М.М.,
за участю секретаря судового засідання Сілецької М.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Василькові питання про виправлення описки в ухвалі Васильківського міськрайонного суду Київської області від 02.04.2024 року у справі №362/1368/24, -
в с т а н о в и в:
Ухвалою Васильківського міськрайонного суду Київської області від 23.10.2024 року затверджено мирову угоду укладену 23.10.2024 року, між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , що є сторонами по цивільній справі № 362/7134/24.
Разом з тим, при виготовлені тексту рішення суду було допущено описку.
Відповідно до ст. 269 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що поставляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Ухвалою суду питання про виправлення описки вирішується без повідомлення учасників справи.
Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до п.19 постанови Пленуму про виправлення описки в ухвалі суду від 16.11.2016 "Про судове рішення у цивільній справі", вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків.
Виходячи з правової позиції Верховного Суду України, суд може виправити лише ті описки або арифметичні помилки, яких він сам припустився.
Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку щодо виправлення описки з наступних підстав.
Разом з тим, судом встановлено, що у вказаному рішенні суду допущена описка, яка підлягає виправленню.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст.260,269,353 ЦПК України, суд,-
у х в а л и в:
Виправити описку в ухвалі Васильківського міськрайонного суду Київської області від 24.10.2024 року у справі №362/7134/24, а саме в пункті 2 резолютивної частини рішення зазначити вірно: "Сторони домовилися та просять суд скасуватиправо спільноїсумісної власностіта визнати право особистої приватної власності Позивача ОСОБА_1 (РНОКПП: НОМЕР_1 )" на наступне майно.
Ухвалу може бути оскаржено безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя М.М.Ковбель
Суд | Васильківський міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 15.11.2024 |
Оприлюднено | 21.11.2024 |
Номер документу | 123121797 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Васильківський міськрайонний суд Київської області
Ковбель М. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні