ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
13 листопада 2024 року м. ТернопільСправа № 921/123/24 Господарський суд Тернопільської області
у складі судді Чопка Ю.О.
за участі секретаря судового засідання Саловської О.А.
Боржника: ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1
про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність в порядку Книги четвертої Кодексу України з процедур банкрутства
За участі представників сторін:
Кредитора: Арсемікова Інна Василівна, адвокат
Боржника: не з`явився;
Керуючого реструктуризацією: не з`явилась.
Суть справи:
Фізична особа ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про відкриття провадження у справі про його неплатоспроможність, посилаючись на положення Кодексу України з процедур банкрутства.
Ухвалою від 17.06.2024 Господарським судом Тернопільської області відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 , введено процедуру реструктуризації боргів боржника; керуючим реструктуризацією боржника призначено арбітражного керуючого Белінську Н.О.; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, попереднє засідання призначено на 07.08.2024.
18.06.2024 на офіційному вебпорталі судової влади України оприлюднено повідомлення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність боржника фізичної особи ОСОБА_1 в якому визначено строк подання заяв кредиторів з вимогами до боржника протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення цього оголошення.
Ухвалою суду від 30.09.2024 визначено розмір та перелік визнаних судом вимог кредиторів, що підлягають внесенню керуючим реструктуризацією до реєстру вимог кредиторів у справі № 921/123/24 відносно фізичної особи ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , а саме:
- Товариства з обмеженою відповідальністю "Факторинг Партнерс" (03150, Гедройця Єжи, буд. 6, офіс 521, м.Київ, ЄДРПОУ 42640371) в сумі 13 300,00 грн Встановлено черговість задоволення грошових вимог кредитора: 6 056,00 грн - судовий збір за подання заяви про визнання кредитором (відшкодовується у повному обсязі до задоволення вимог кредиторів); 13 300, 00 грн, з яких: 4000,00 грн заборгованість за тілом кредиту, 200,00 грн заборгованість за комісією та 9 100,00 грн заборгованість за відсотками (вимоги другої черги).
11.11.2024 арбітражним керуючим Белінською Н.О., через систему "Електронний суд" подано Заяву № б/н від 11.11.2024 (вх. №8602 від 11.11.2024) про затвердження плану реструктуризації боргів у справі № 921/123/24 про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 .
Боржник у судове засідання не з`явився.
Керуюча реструктуризацією Белінська Н.О. у судове засідання не з`явилась, водночас клопотанням від 11.11.2024 (вх.№8601 від 11.11.2024) просила проводити судове засідання без її участі.
Представниця ТОВ "Факторинг Партнерс" підтримала подану керуючою реструктуризацією Белінською Н.О. заяву про затвердження плану реструктуризації боргів боржника.
Розглянувши матеріали справи та заяву про затвердження плану реструктуризації боргів боржника, суд встановив таке.
Кодекс України з процедур банкрутства встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи.
Як визначено частиною 1 статті 2 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Частиною 1 статті 2 ГПК України, визначено, що завданням господарського судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів, пов`язаних із здійсненням господарської діяльності, та розгляд інших справ, віднесених до юрисдикції господарського суду, з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, держави.
Стаття 113 Кодексу України з процедур банкрутства передбачає, що провадження у справах про неплатоспроможність боржника - фізичної особи, фізичної особи - підприємця здійснюється в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб, з урахуванням особливостей, встановлених цією Книгою.
Реструктуризація боргів боржника - судова процедура у справі про неплатоспроможність фізичної особи, що застосовується з метою відновлення платоспроможності боржника шляхом зміни способу та порядку виконання його зобов`язань згідно з планом реструктуризації боргів боржника (стаття 1 Кодексу України з процедур банкрутства).
Згідно статті 123 Кодексу України з процедур банкрутства, протягом трьох робочих днів після постановлення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду арбітражний керуючий згідно з цією ухвалою письмово повідомляє кредиторів про місце і час проведення зборів кредиторів та організовує їх проведення. Участь кредиторів у зборах кредиторів, визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу та учасників зборів кредиторів з правом дорадчого голосу здійснюються в порядку, визначеному цим Кодексом для юридичних осіб.
Основними завданнями зборів кредиторів у процедурі реструктуризації боргів боржника є: 1) розгляд звіту керуючого реструктуризацією про результати перевірки декларації про майновий стан боржника; 2) розгляд проекту плану реструктуризації боргів боржника; 3) прийняття рішення про схвалення плану реструктуризації боргів боржника або про звернення з клопотанням до господарського суду про перехід до процедури погашення боргів боржника або про закриття провадження у справі про неплатоспроможність.
Рішення про затвердження плану реструктуризації боргів приймається конкурсними та забезпеченими кредиторами окремо.
План реструктуризації боргів та зміни до нього вважаються схваленими, якщо їх підтримали всі забезпечені кредитори та не менше 50 відсотків конкурсних кредиторів.
До компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення, зокрема про схвалення плану реструктуризації боргів боржника.
З матеріалів справи вбачається, що керуючим реструктуризацією скликано та проведено збори кредиторів боржника, у відповідності до вимог статей 123, 48 Кодексу України з процедур банкрутства.
З матеріалів справи вбачається, що керуючим реструктуризацією боржника шляхом опитування проведено 08.11.2024 збори кредиторів боржника у справі №921/123/24 про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 .
Збори кредиторів скликані відповідно до Кодексу України з процедур банкрутства. Усім відомим арбітражному керуючому кредиторам, у належному порядку попередньо були розіслані проект Протоколу зборів кредиторів № 1 із зазначенням дати, до якої приймаються рішення членів зборів кредиторів. А саме до 08 листопада 2024 року включно.
Дані збори зафіксовані бюлетенями голосування кредиторів, які внесені до протоколу № 1 від 08.11.2024. У зборах кредиторів (шляхом опитування) взяли участь кредитори: ТОВ "Факторинг Партнерс" 13,300 голоси.
Кредитори вирішили схвалити план реструктуризації боргів боржника ОСОБА_1 станом на 29.10.2024, яким передбачено сплату процесуальних витрат та грошових вимог кредитора ТОВ "Факторинг Партнерс" протягом 6 місяців.
За змістом статті 124 Кодексу України з процедур банкрутства, план реструктуризації боргів боржника розробляється з метою відновлення платоспроможності боржника.
У плані реструктуризації боргів боржника зазначаються: 1) обставини, які спричинили неплатоспроможність боржника; 2) інформація про визнані судом вимоги кредиторів із зазначенням їх розміру та черговості задоволення; 3) інформація про майновий стан боржника за результатами проведених заходів з виявлення та складання опису майна боржника (проведення інвентаризації); 4) інформація про всі доходи боржника, у тому числі доходи, які боржник розраховує отримати протягом процедури реструктуризації боргів; 5) розмір суми, яка щомісяця буде виділятися для погашення вимог кредиторів; 6) вимоги кредиторів до боржника, які будуть прощені (списані) у разі виконання плану реструктуризації боргів; 7) розмір суми, яка щомісяця залишатиметься боржнику на задоволення побутових потреб, у розмірі не менше одного прожиткового мінімуму на боржника та на кожну особу, яка перебуває на його утриманні.
План реструктуризації боргів боржника може містити положення про: 1) реалізацію в процедурі реструктуризації боргів частини майна боржника, у тому числі того, що є предметом забезпечення, черговість, строки реалізації такого майна та кошти, які планується отримати від його реалізації; 2) зміну способу та порядку виконання зобов`язань, у тому числі розміру та строків погашення боргів; 3) відстрочення чи розстрочення або прощення (списання) боргів чи їх частини; 4) виконання зобов`язань боржника третіми особами, зокрема шляхом укладення договору поруки, гарантії та інших правочинів згідно з цивільним законодавством; 5) інші заходи, спрямовані на покращення майнового стану боржника та задоволення вимог кредиторів (перекваліфікація, працевлаштування тощо).
Задоволення вимог кредиторів здійснюється арбітражним керуючим пропорційно за рахунок коштів, отриманих від виконання плану реструктуризації боргів, у черговості, визначеній цим Кодексом.
Судом досліджено план реструктуризації боргів боржника у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 у справі №921/123/24, зі змісту якого вбачається наступне:
1. ОСОБА_1 (РНОКПП НОМЕР_1 ) має борги перед фінансовими установами і у зв`язку з скрутним фінансовим становищем та неможливістю виконання своїх боргових зобов`язань перед кредиторами. Отриманий місячний прибуток йде на погашення комунальних платежів, їжі та утримання родини. Кодексом України з процедур банкрутства передбачено право звернутися до Суду у разі, якщо розмір прострочених зобов`язань боржника перед кредитором (кредиторами) становить не менше 30 розмірів мінімальної заробітної плата. Історія розпочалась у зв`язку з складною життєвою ситуацією. Боржник ще достатньо юний і досвіду немає як такого. Боржник шукав постійно роботу. Коли нарешті зміг знайти роботу, дохід затримували і він був не достатній для самостійного забезпечення себе. Постійно не вистачало коштів. І намагався справлятись як міг. Сталась пандемія, залишився без роботи і без надії її знайти, коштів не вистачало. Батьки допомагали постійно, але так як у них самих доходи не надто великі, то не могли виділяти великі суми. У цей час звернувся по кредити. Боржник вирішив, що це допоможе протягом якогось часу, однак дуже помилявся. Спершу виходило закривати, були підробітки та й батьки допомагали. Однак тільки закінчилась пандемія як почалась війна. І знову почались труднощі з фінансами і знову звернувся до кредиторів.
2.Ухвалою Господарського суду Тернопільської області від 30.09.2024 року у справі №921/123/24 про неплатоспроможність ОСОБА_1 ухвалено:
- визнати грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Факторинг партнерс" (03150, м. Київ, вул. Гедройця Єжи, буд. 6, офіс 521) в сумі 13 300,00 грн.
Черговість задоволення грошових вимог кредитора:
- 6 056,00 грн - судовий збір за подання заяви про визнання кредитором (відшкодовується у повному обсязі до задоволення вимог кредиторів);
- 13 300, 00 грн, з яких: 4000,00 грн заборгованість за тілом кредиту, 200,00 грн заборгованість за комісією та 9 100,00 грн заборгованість за відсотками (вимоги другої черги).
3.За ОСОБА_1 не рахується на праві власності майно.
Відповідно до Довідки про склад сім`ї №1001 від 15.11.2023 року, виданої Дочірнім підприємством "Наш дім 2" Приватного підприємства "Наш дім", з боржником зареєстровані та проживають за фактичним місцем проживання:
- Мати - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 відповідно до паспорта серії НОМЕР_2 , виданого Тернопільським МВ УМВС України в Тернопільській області від 05.08.1999 році;
- Батько - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 відповідно до паспорта Ю картки № НОМЕР_3 , виданого від 22.11.2019 року, орган, що видав 6110;
- ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_3 відповідно до паспорта ГО картки № НОМЕР_4 , виданого від 11.01.2020 року, орган, що видав 6110.
4.Відповідно до Відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків відповідь на запит в електронному вигляді від 09.10.2024 року боржник доходу не отримує.
Згідно розписки, Боржник щомісячно отримує не офіційний дохід середньомісячно в місяць - 6328 грн.
Середньомісячний дохід боржника - 6 328 грн.
Загальні витрати боржника (в місяць) - 3 028 грн.
Необхідний прожитковий мінімум в місяць для боржника - 3 028 грн.
Різниця між доходами та витратами 3300 грн.
Згідно розписки, Боржник розраховує отримувати протягом процедури реструктуризації боргів середньомісячний дохід в сумі 6 328 грн.
5. ОСОБА_1 має заборгованість перед кредиторами, які заявились у справі про неплатоспроможність:
- грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Факторинг Партнерс" (03150, м. Київ, вул. Гедройця Єжи, буд, 6, офіс 521) в сумі 13 300,00 грн.
Черговість задоволення грошових вимог кредитора;
- 6 056,00 грн - судовий збір за подання заяви про визнання кредитором (відшкодовується у повному обсязі до задоволення вимог кредиторів);
- 13 300, 00 грн, з яких: 4 000,00 гри заборгованість за тілом кредиту, 200,00 грн заборгованість за комісією та 9 100,00 грн заборгованість за відсотками (вимоги другої черги).
Дані вимоги Боржник зобов`язується сплатити протягом 6 місяців. Погашення здійснюватись внесенням коштів на рахунок ТОВ "Факторинг Партнерс".
І. ТОВ "Факторинг Партнерс"
Графік реструктуризації боргу позачергово
В загальній сумі 6 056 грн 00 коп.
№ п/пДата до якої необхідно сплатити коштиСума сплати11-ий місяць після затвердження судом Плану реструктуризації (до 30 числа)3 300 грн 00 коп.22-ий місяць після затвердження судом Плану реструктуризації (до 30 числа)2 756 грн 00 коп.
Графік реструктуризації боргу ІІ черга
В загальній сумі 13 300 грн 00 коп.
№ п/пДата до якої необхідно сплатити коштиСума сплати12-ий місяць після затвердження судом Плану реструктуризації (до 30 числа)544 грн 00 коп.23-ий місяць після затвердження судом Плану реструктуризації (до 30 числа)3 300 грн 00 коп.34-ий місяць після затвердження судом Плану реструктуризації (до 30 числа)3 300 грн 00 коп.45-ий місяць після затвердження судом Плану реструктуризації (до 30 числа)3 300 грн 00 коп.56-ий місяць після затвердження судом Плану реструктуризації (до 30 числа)2 856 грн 00 коп.
6.В зазначеному плані реструктуризації боргів, виконується повне погашення боргів кредиторів, які заявилися.
7.Сума, яка залишається ОСОБА_1 3 028 грн.
8.У Боржника відсутні обов`язкові періодичні зобов`язання (виплата аліментів тощо).
Статтею 126 КУзПБ визначено, що керуючий реструктуризацією протягом трьох днів з дня схвалення зборами кредиторів погодженого з боржником плану реструктуризації боргів подає до господарського суду заяву про затвердження плану реструктуризації боргів.
До заяви про затвердження плану реструктуризації боргів боржника додаються: 1) план реструктуризації боргів боржника; 2) протокол засідання зборів кредиторів; 3) письмові заперечення кредиторів, які не брали участі в голосуванні чи проголосували проти схвалення плану реструктуризації боргів боржника (за наявності).
Господарський суд розглядає заяву про затвердження плану реструктуризації боргів боржника протягом 10 днів з дня її отримання.
Про дату розгляду заяви про затвердження плану реструктуризації боргів господарський суд повідомляє боржника, кредиторів, керуючого реструктуризацією, а також третіх осіб, якщо план реструктуризації передбачає виконання зобов`язань боржника такими особами.
Господарський суд зобов`язаний затвердити план реструктуризації боргів боржника, якщо такий план схвалений кредиторами та боржником.
Даний план реструктуризації боргів погоджений боржником та схвалений кредитором ТОВ "Факторинг Партнерс", згідно протоколу №1 від 08.11.2024.
Як визначено статтею 127 КУзПБ, план реструктуризації боргів боржника набирає чинності з дня його затвердження господарським судом і є обов`язковим для боржника та кредиторів.
З дня затвердження судом плану реструктуризації боргів боржника вимоги, включені до такого плану, можуть бути задоволені лише у порядку і спосіб, визначені в плані реструктуризації боргів боржника.
Крім договорів, які передбачені планом реструктуризації боргів, боржник протягом реструктуризації не має права: 1) здійснювати правочини щодо відчуження або обтяження нерухомого та рухомого майна боржника, включаючи майнові і немайнові об`єкти, цінні папери тощо, вартість яких перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати; 2) укладати договори позики, довічного утримання, уступки вимоги, переведення боргу, передачі в довірче управління майна боржника; 3) виступати поручителем за зобов`язаннями інших осіб.
Протягом дії плану реструктуризації боргів боржник повинен повідомляти кредиторів, включених до плану реструктуризації боргів, про істотні зміни у своєму майновому стані, а також про отримання позик і кредитів, у тому числі про придбання товарів у кредит, повідомляти інші сторони перед укладенням таких договорів про введення щодо нього процедури реструктуризації боргів.
З дня затвердження судом плану реструктуризації боргів припиняються повноваження керуючого реструктуризацією, крім випадків, якщо: 1) планом реструктуризації боргів передбачено подальшу участь керуючого реструктуризацією у виконанні такого плану, його повноваження та джерела виплати йому основної винагороди; 2) планом реструктуризації боргів передбачено продаж майна боржника. У такому разі керуючий реструктуризацією продовжує виконувати свої повноваження до завершення продажу майна боржника, розподілу отриманих від реалізації майна коштів, затвердження звіту про такий розподіл зборами кредиторів та подання такого звіту до суду.
Частиною 1 статті 128 КУзПБ передбачено, що з дня затвердження плану реструктуризації боргів боржник починає погашення вимог кредиторів згідно з умовами такого плану.
Відповідно до статті 129 КУзПБ, не пізніше п`яти днів після закінчення строку виконання плану реструктуризації боргів боржника, а також за наявності підстав для дострокового припинення процедури реструктуризації боргів боржник зобов`язаний надати суду та кредиторам, включеним до плану реструктуризації боргів, звіт про виконання плану реструктуризації боргів. До звіту про виконання плану реструктуризації боргів боржника додаються докази задоволення вимог кредиторів згідно з таким планом.
Судом встановлено, що план реструктуризації боргів фізичної особи ОСОБА_1 розроблено з метою відновлення платоспроможності боржника; зміст плану реструктуризації відповідає вимогам частин 2, 3 статті 124 КУзПБ; визначений строк виконання не перевищує строк, встановлений законодавчо (частина 6 статті 124 КУзПБ). Рішення прийняте зборами кредиторів в межах компетенції, порядок проведення зборів кредиторів, передбачений статтею 123 КУзПБ дотриманий. Керуючим реструктуризацією дотримано порядок розробки, схвалення боржником та кредитором ТОВ "Факторинг Партнерс" плану реструктуризації та подання до суду заяви про його затвердження (статті 124, 126 КУзПБ).
Підстав для відмови у затвердженні плану реструктуризації, визначених частиною 8 статті 126 КУзПБ, судом не виявлено.
Враховуючи викладене, суд затверджує план реструктуризації боргів боржника фізичної особи ОСОБА_1 , схвалений кредитором ТОВ "Факторинг Партнерс" та погоджений боржником, припиняє повноваження керуючого реструктуризацією арбітражного керуючого Белінської Н.О., оскільки її подальша участь у виконанні вказаного плану не передбачена.
Керуючись Кодексом України з процедур банкрутства, статтями 232, 234, 235 ГПК України, Господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1.Заяву керуючого реструктуризацією боржника арбітражного керуючого Белінської Н.О. № б/н від 11.11.2024 (вх. №8602 від 11.11.2024) про затвердження плану реструктуризації боргів у справі № 921/123/24 про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 , задовольнити.
2.Затвердити план реструктуризації боргів боржника ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , схвалений зборами кредиторів 08.11.2024 та боржником.
3.Припинити повноваження керуючого реструктуризацією арбітражного керуючого Белінської Н.О. (м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, буд.38, офіс 305, РНОКПП НОМЕР_5 ).
4.План реструктуризації боргів боржника набирає чинності з дня його затвердження господарським судом і є обов`язковим для боржника та кредиторів.
5.З дня затвердження судом плану реструктуризації боргів боржника вимоги, включені до такого плану, можуть бути задоволені лише у порядку і спосіб, визначені в плані реструктуризації боргів боржника.
6.Боржник протягом реструктуризації не має права:
- здійснювати правочини щодо відчуження або обтяження нерухомого та рухомого майна боржника, включаючи майнові і немайнові об`єкти, цінні папери тощо, вартість яких перевищує 10 розмірів мінімальної заробітної плати;
- укладати договори позики, довічного утримання, уступки вимоги, переведення боргу, передачі в довірче управління майна боржника;
- виступати поручителем за зобов`язаннями інших осіб.
7.Протягом дії плану реструктуризації боргів боржник повинен повідомляти кредиторів, включених до плану реструктуризації боргів, про істотні зміни у своєму майновому стані, а також про отримання позик і кредитів, у тому числі про придбання товарів у кредит, повідомляти інші сторони перед укладенням таких договорів про введення щодо нього процедури реструктуризації боргів.
8.Боржнику не пізніше п`яти днів після закінчення строку виконання плану реструктуризації боргів боржника, а також за наявності підстав для дострокового припинення процедури реструктуризації боргів, надати суду та кредитору, включеному до плану реструктуризації боргів, звіт про виконання плану реструктуризації боргів.
До звіту про виконання плану реструктуризації боргів боржника додати докази задоволення вимог кредитора згідно з таким планом.
9.Копію ухвали направити:
- ОСОБА_1 , до його електронного кабінету в електронній формі із застосуванням ЄСІТС в порядку, визначеному цим Кодексом, Положенням про ЄСІТС;
- Товариству з обмеженою відповідальністю "Факторинг Партнерс", до його електронного кабінету в електронній формі із застосуванням ЄСІТС в порядку, визначеному цим Кодексом, Положенням про ЄСІТС;
- арбітражному керуючому Белінській Тетяні Олександрівні, 21050, м. Вінниця, вул. Миколи Оводова, буд.38, офіс 305 - до її електронного кабінету в електронній формі із застосуванням ЄСІТС в порядку, визначеному цим Кодексом, Положенням про ЄСІТС;
- Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 11 - до його електронного кабінету в електронній формі із застосуванням ЄСІТС в порядку, визначеному цим Кодексом, Положенням про ЄСІТС;
- Відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, вул.Грушевського, 8, м.Тернопіль, 46021 - рекомендованою кореспонденцією з повідомленням про вручення поштового відправлення.
10.Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання.
11.Повний текст ухвали складено 18.11.2024.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб -порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб - адресою: https://te.court.gov.ua/sud5022.
Суддя Ю.О. Чопко
Суд | Господарський суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 13.11.2024 |
Оприлюднено | 21.11.2024 |
Номер документу | 123139861 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи |
Господарське
Господарський суд Тернопільської області
Чопко Ю.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні