Справа № 136/1969/24
УХВАЛА
іменем України
"19" листопада 2024 р. м. Липовець
Суддя Липовецького районного суду Вінницької області Шпортун С.В., розглянувши заяву представника позивача ОСОБА_1 про повернення позовної заяви №136/1969/24,
ВСТАНОВИВ:
21.10.2024 ОСОБА_2 через свого адвоката Галіцину В.В. звернулась до суду із позовною заявою до Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області про встановлення фактів, що мають юридичне значення та визнання права в порядку спадкування за законом.
28.10.2024 ухвалою суду вказаний позов було залишено без руху, оскільки він не у повній мірі відповідав вимогам ст.175, 177 ЦПК України.
19.11.2024 адвокат Галіцина В.В. надала заяву про повернення вищевказаної позовної заяви.
Суд, вивчивши та дослідивши заяву та матеріали позовної заяви, дійшов висновку про таке.
Згідно ч.4 ст.185 ЦПК України, передбачено, що заява повертається у випадках, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
Зважаючи на те, що заява про відкликання позову подана до відкриття провадження у справі, а учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд і це є його безумовним правом, представник позивача відповідно до доказів доданих на підтвердження її повноважень не обмежена у вчиненні будь-яких дій, тому суд вважає, що наявні усі правові підстави для повернення даного позову.
Керуючись ст.ст. 13, 185, 260 ЦПК України, суд,
ПОСТАНОВИВ :
Позовну заяву ОСОБА_2 до Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області про встановлення фактів, що мають юридичне значення та визнання права в порядку спадкування за законом, - повернути позивачеві.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено ЦПК України. Ухвали, що постановлені судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, набирають законної сили з моменту їх підписання суддею (суддями).
Ухвала може бути оскаржена протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення безпосередньо до Вінницького апеляційного суду. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду. Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.
Суддя Світлана ШПОРТУН
Суд | Липовецький районний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 19.11.2024 |
Оприлюднено | 22.11.2024 |
Номер документу | 123153665 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Липовецький районний суд Вінницької області
Шпортун С. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні