Ухвала
від 20.11.2024 по справі 752/17111/23
ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 752/17111/23

Провадження № 1-кс/752/9030/24

У Х В А Л А

20 листопада 2024 року слідчий суддя Голосіївського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , за участі секретаря ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , підозрюваної ОСОБА_4 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Голосіївського районного суду міста Києва подане в рамках кримінального провадження № 42023112350000069 від 18.08.2023 за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 332, ч. 5 ст. 27 ст. 336, ч. 1 ст. 366 КК України, клопотання старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_5 , погоджене прокурором Київської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону ОСОБА_3 , про відсторонення від посади підозрюваної ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1 , -

встановив:

до слідчого судді Голосіївського районного суду м. Києва надійшло клопотання старшого слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у м. Києві ОСОБА_5 , погоджене прокурором Київської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону ОСОБА_3 в якому просить відсторонити підозрювану ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від посади голови фтизіо-пульмонологічної міжрайонної медико-соціальної експертної комісії Комунального закладу Київської обласної Ради «Обласне бюро медико-соціальної експертизи», строком у межах досудового розслідування у кримінальному провадженні № 42023112350000069, а саме до 25.12.2024.

У судовому засіданні прокурор ОСОБА_3 клопотання підтримала та просила задовольнити з викладених підстав.

Підозрювана ОСОБА_4 заперечувала проти задоволення клопотання. Посилається на те, що не вважає себе винною та не може ні на кого впливати, також комісія складається з лікарів, які мають вищу категорію. Зазначила, що на сьогодні комісією розглядається 90 відсотків військовослужбовців та якщо вона буде відсторонена від посади, то вони залишаться неоглянутими, а голову комісії неможливо обрати на місяць.

Також, надала заяву відповідно до якої зазначає, що свої інтереси у судовому засіданні буде представляти самостійно.

Перевіривши матеріали клопотання, заслухавши пояснення учасників судового розгляду, приходжу до наступного.

Як вбачається з матеріалів клопотання, відділом розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління Головного управління Національної поліції у м. Києві здійснюється досудове розслідування кримінального провадження № 42023112350000069 від 18.08.2023 за підозрою ОСОБА_4 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 332, ч. 5 ст. 27 ст. 336, ч. 1 ст. 366 КК України.

Клопотання обґрунтовано тим, що досудовим розслідуванням встановлено, що до Київської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони надійшла інформація про те, що посадові особи територіальних МСЕК, які зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом внесення неправдивих відомостей в офіційні документи, налагодили схему з незаконного призначення групи інвалідності особам, які не мають на це права, що є підставою для відстрочки (звільнення) від мобілізації і подальшого виїзду за кордон.

31.10.1991 зареєстровано Комунальний заклад Київської обласної ради «Обласне Бюро медико-соціальної експертизи» (далі - КЗ КОР «Обласне бюро МСЕ», код ЄДРПОУ 03314227), до складу якого як структурний підрозділ входить, у тому числі, фтизіопульмонологічна міжрайонна МСЕК (017).

Відповідно до Положення про міжрайонну спеціалізовану фтизіопульмонологічну медико-соціальну експертну комісію, затвердженого головним лікарем КЗ КОР « ІНФОРМАЦІЯ_2 », міжрайонна спеціалізована фтизіопульмонологічна медико-соціальна експертна комісія знаходиться в безпосередньому підпорядкуванні Комунального закладу Київської обласної Ради «Обласне бюро медико-соціальної експертизи».

Згідно з вищевказаним Положенням, міжрайонна спеціалізована фтизіопульмонологічна медико-соціальна експертна комісія працює у складі: лікаря-експерта з фтизіатрії, який виконує обов`язки голови комісії, лікаря-експерта з терапії, лікаря-експерта з фтизіатрії, лікаря-реабілітолога, лікаря-методиста та визначає ступінь обмеження життєдіяльності людини, час настання інвалідності, групу інвалідності.

Міжрайонну спеціалізовану фтизіопульмонологічну МСЕК очолює голова комісії, який призначається головним лікарем обласного бюро медико-соціальної експертизи за погодженням з Головним управлінням охорони здоров`я і підпорядкований у своїй діяльності головному лікарю бюро медико-соціальної експертизи. Головою міжрайонної спеціалізованої фтизіопульмонологічної МСЕК призначається один із лікарів, що входить до неї.

Згідно з посадовою інструкцією голови комісії Фтизіо- пульмонологічної міжрайонної МСЕК, затвердженою в.о. директора КЗ КОР «Обласне бюро МСЕ» завданнями голови даної комісії є, зокрема:

-здійснення керівництва Фтизіо-пульмонологічної міжрайонної МСЕК відповідно до чинного законодавства України та нормативно-правових актів, що визначають діяльність підприємств, установ і організацій охорони здоров`я, а саме медико-соціальних експертних комісій;

-організація роботи МСЕК з медико-соціальної експертизи та реабілітації осіб з інвалідністю з числа дорослого населення регіону та адміністративно-господарської діяльності підрозділу;

-забезпечення надання якісної медико-експертної та експертно реабілітаційної допомоги населенню;

-організація проведення медико-соціальної експертизи, тобто визначення ступеня обмеження життєдіяльності людини, в тому числі: стану працездатності, групу, причину і часу настання інвалідності, потреб осіб з інвалідністю у соціальній допомозі, а також ступеню професійної працездатності (у відсотках) працівників, які одержали каліцтво, чи інше погіршення здоров`я, пов`язане з виконанням своїх трудових обов`язків у регіоні діяльності МСЕК;

-вивчення з членами комісії медико-експертної документації перед проведенням огляду хворого;

-вирішення питання про необхідність додаткових обстеження додаткових документів, консультації хворого в обласних МСЕК;

-участь у засіданнях МСЕК, здійснення всіх складових оглядів хворих та винесення медико-експертного висновку;

-особисте роз`яснення особам з інвалідністю експертного рішення довідок Фтизіо- пульмонологічної МСЕК, його обґрунтування;

-видача довідки МСЕК установленої форми.

Відповідно до наказу головного лікаря КЗ КОР «Обласне бюро МСЕ» від 27.02.2015 №29 ОСОБА_4 призначено на посаду голови Фтизіо- пульмонологічної міжрайонної МСЕК з 02.03.2015 р.

Проте ОСОБА_4 , у порушення вимог вищевказаних нормативно-правових актів, вчинила кримінальні правопорушення у сфері недоторканості державних кордонів, забезпечення призову та мобілізації, а також службової діяльності за наступних обставин.

Так, 20.06.2022, більш точний час досудовим розслідуванням не встановлено, ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_3 , прибув до приміщення Фтизіо- пульмонологічної міжрайонної МСЕК, розташованого за адресою: м.Київ, вул. Багговутівська, буд.1, для проходження медико-соціальної експертизи.

Під час проходження медичного огляду Фтизіо- пульмонологічною міжрайонною МСЕК у складі: голови ОСОБА_4 , лікаря-експерта з терапії ОСОБА_7 , лікаря-експерта з фтизіатрії ОСОБА_8 , лікаря-психолога ОСОБА_9 , ОСОБА_6 надано членам комісії медичну документацію, щодо наявності у нього захворювання, яке не надає права на встановлення третьої групи інвалідності та яке не підтверджене об`єктивними методами та додатковими методами обстеження.

Дізнавшись про ці обставини, у голови Фтизіо- пульмонологічної міжрайонної МСЕК ОСОБА_4 (лікар- експерт з терапії), яка є службовою особою та профільним лікарем при постановці діагнозу ОСОБА_6 , з використанням службового становища, з метою пособництва останньому в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та сприяння ОСОБА_6 у вчиненні незаконного переправлення через державний кордон України, повторно виник умисел на складання та видачу завідомо неправдивого офіційного документу - акту огляду медико-соціальною експертною комісією та довідки до вищевказаного акту огляду серії АВ № 1074708.

Так, ОСОБА_4 , перебуваючи 20.06.2022 у приміщенні Фтизіо- пульмонологічної міжрайонної МСЕК, розташованого за адресою: м.Київ,

вул. Багговутівська, буд.1, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, тобто діючи умисно, використовуючи службове становище, з невстановлених досудовим розслідуванням мотивів, власноруч, повторно склала та видала завідомо неправдивий офіційний документ - акт огляду медико-експертною комісією від 20.06.2022 № 274, зазначивши у графах «дані об`єктивного обстеження у МСЕК» та «експертне рішення» недостовірні відомості про наявність у ОСОБА_6 основного діагнозу та третьої групи інвалідності, що не відповідало стану здоров`я останнього та критеріям встановлення групи інвалідності, визначених Положенням про МСЕК, Положенням про порядок, умови та критерії встановлення груп інвалідності, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1317 та п.п. 2.1, 2.2. Інструкції про встановлення груп інвалідності, затвердженої наказом МОЗ України від 05.09.2011 № 561, який став підставою для оформлення ОСОБА_6 третьої групи інвалідності терміном на один рік, посвідчивши цей документ своїм підписом та печаткою «м. Київ Україна Комунальний заклад Київської обласної Ради Обласне бюро медико-соціальної експертизи ідентифікаційний код 03314227 «Фтизіо- пульмонологічна міжрайонна медико-соціальна експертна комісія».

Окрім цього встановлено, що у ОСОБА_4 у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 20.06.2022, повторно, виник злочинний умисел спрямований на пособництво, шляхом надання засобів, в ухиленні ОСОБА_6 від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Так, голова Фтизіо- пульмонологічної міжрайонної МСЕК ОСОБА_4 (лікар- експерт з терапії), на виконання свого злочинного умислу, перебуваючи 20.06.2022 у приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_4 , розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , переслідуючи невстановлені досудовим розслідуванням мотиви, повторно, з метою сприяння ОСОБА_6 в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» №64/2022 від 24.02.2022, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, тобто діючи умисно, склала та видала завідомо неправдивий офіційний документ - акт огляду медико-соціальною експертною комісією № 274 від 20.06.2022 на ім`я ОСОБА_6 в якому зазначені недостовірні відомості щодо присвоєння останньому третьої групи інвалідності строком на один рік, посвідчивши цей документ своїм підписом та печаткою «м. Київ Україна Комунальний заклад Київської обласної Ради Обласне бюро медико-соціальної експертизи ідентифікаційний код 03314227 «Фтизіо- пульмонологічна міжрайонна медико-соціальна експертна комісія» та довідку до вказаного акту огляду серії АВ № 1074708, яка надає право на виїзд в умовах воєнного стану через державний кордон та підстави для відтермінування від мобілізації, на особливий період, ОСОБА_6 .

Окрім цього, 05.12.2022, більш точний час досудовим розслідуванням не встановлений, ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , прибув до приміщення Фтизіо-пульмонологічної міжрайонної МСЕК, розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , для проходження медико-соціальної експертизи.

Під час проходження медичного огляду Фтизіо- пульмонологічною міжрайонною МСЕК у складі: голови ОСОБА_4 , лікаря-експерта з терапії ОСОБА_7 , лікаря-експерта з фтизіатрії ОСОБА_8 , лікаря-психолога ОСОБА_9 , ОСОБА_10 надано членам комісії медичну документацію щодо наявності у нього захворювання, яке не надає права на встановлення третьої групи інвалідності.

Дізнавшись про ці обставини, голова Фтизіо- пульмонологічної міжрайонної МСЕК ОСОБА_4 (лікар- експерт з терапії) будучи службовою особою та профільним лікарем при постановці діагнозу ОСОБА_10 , використовуючи службове становище, з метою пособництва останньому в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, та сприяння ОСОБА_10 у вчиненні незаконного переправлення через державний кордон України, склала та видала завідомо неправдивий офіційний документ - акту огляду медико-соціальною експертною комісією та довідки до вказаного акту серії АВ № 1091248.

Зокрема, ОСОБА_4 перебуваючи 05.12.2022 у приміщенні Фтизіо- пульмонологічної міжрайонної МСЕК, розташованого за адресою: м.Київ, вул. Багговутівська, 1, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, тобто діючи умисно, з невстановлених досудовим розслідуванням мотивів, склала та видала завідомо неправдивий офіційний документ - акт огляду медико-соціальною експертною комісією № 702 від 05.12.2022, зазначивши у графах «дані об`єктивного обстеження у МСЕК» та «експертне рішення» недостовірні відомості про наявність у ОСОБА_10 основного діагнозу та III (третьої) групи інвалідності, що не відповідало стану здоров`я останнього та критеріям встановлення групи інвалідності, визначених Положенням про МСЕК, Положенням про порядок, умови та критерії встановлення груп інвалідності, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 № 1317 та п.п. 2.1, 2.2. Інструкції про встановлення груп інвалідності, затвердженої наказом МОЗ України від 05.09.2011 № 561, який став підставою для оформлення ОСОБА_10 третьої групи інвалідності терміном на один рік, посвідчивши цей документ своїми підписами та печаткою «м. Київ Україна Комунальний заклад Київської обласної Ради Обласне бюро медико-соціальної експертизи ідентифікаційний код 03314227 «Фтизіо- пульмонологічна міжрайонна медико-соціальна експертна комісія».

Також голова Фтизіо- пульмонологічної міжрайонної МСЕК ОСОБА_4 (лікар- експерт з терапії), будучи службовою особою, діючи з використанням службового становища, переслідуючи невстановлені досудовим розслідуванням мотиви, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, тобто діючи умисно, з метою сприяння ОСОБА_10 у виїзді за межі України, склала та видала 05.12.2022 у приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_4 , розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , завідомо неправдивий офіційний документ - акт огляду медико-соціальною експертною комісією № 702 від 05.12.2022 щодо присвоєння ОСОБА_10 третьої групи інвалідності строком на один рік, тим самим посприяла останньому у незаконному переправленні через державний кордон України шляхом наданням засобів, а саме видачі ОСОБА_10 05.12.2022 у приміщенні ІНФОРМАЦІЯ_4 , розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , необхідного для цього - акту огляду медико-соціальною експертною комісією № 702 від 05.12.2022 та довідки до вказаного акту серії АВ № 1091248, яка надає право ОСОБА_10 на виїзд в умовах воєнного стану через державний кордон.

Також у ОСОБА_4 , у невстановлений досудовим розслідуванням час, але не пізніше 05.12.2022, виник злочинний умисел спрямований на пособництво, шляхом надання засобів, в ухиленні ОСОБА_10 від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Так, 05.12.2022 голова Фтизіо- пульмонологічної міжрайонної МСЕК ОСОБА_4 (лікар- експерт з терапії), перебуваючи у приміщенні Фтизіо- пульмонологічної міжрайонної МСЕК, розташованого за адресою: м.Київ, вул. Багговутівська, буд.1, переслідуючи невстановлені досудовим розслідуванням мотиви, з метою сприяння ОСОБА_10 в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, в умовах воєнного стану, введеного Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» №64/2022 від 24.02.2022, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи його суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, тобто діючи умисно, склала та видала завідомо неправдивий офіційний документ - акт огляду медико-соціальною експертною комісією № 702 від 05.12.2022 на ім`я ОСОБА_10 , в якому зазначені недостовірні відомості щодо присвоєння останньому III (третьої) групи інвалідності строком на 1 (один) рік, посвідчивши цей документ своїми підписами та печаткою «м. Київ Україна Комунальний заклад Київської обласної Ради Обласне бюро медико-соціальної експертизи ідентифікаційний код 03314227 «Фтизіо- пульмонологічна міжрайонна медико-соціальна експертна комісія» та довідку до вказаного акту серії АВ № 1091248, яка надає право на виїзд в умовах воєнного стану через державний кордон та підстави для відтермінування призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, ОСОБА_10 .

25.10.2024 року ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 332, ч. 5 ст. 27 ст. 336, ч. 1 ст. 366 КК України.

Вина ОСОБА_4 підтверджується зібраними в кримінальному провадженні доказами:

-Рапортом про виявлення кримінального правопорушення від 18.08.2023;

-Протоколом проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_1 від 23.08.2024;

- Висновком медико-соціальної експертизи № 1258/Ш-1 від 29.12.2023;

- Висновком медико-соціальної експертизи № 1345-З/1 від 29.12.2023;

- Відповіддю КЗ КОР "Обласне бюро медико-соціальної експертизи" на запит Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ;

- Висновком експерта № СЕ-19/111-24/15520-ПЧ від 13.03.2024;

- Повідомленням про підозру ОСОБА_4 від 25.10.2024.

Так, ОСОБА_4 підозрюється у вчиненні тяжкого злочину, за яке передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п`яти до семи років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років.

Слідчий у клопотанні посилається, що з метою забезпечення кримінального провадження та забезпечення виконання підозрюваною покладених на неї процесуальних обов`язків, виникла необхідність у застосуванні до підозрюваної ОСОБА_4 яка обіймає посаду голови фтизіо-пульмонологічної міжрайонної МСЕК, заходу забезпечення кримінального провадження у вигляді відсторонення від посади.

Крім того, вчинення кримінальних правопорушень, в яких підозрюється ОСОБА_4 , вчинено останньою саме під час перебування на посаді голови фтизіо-пульмонологічної міжрайонної МСЕК, про що викладено у повідомленні про підозру, тобто перебування її на цій посаді прямо сприяло вчиненню злочину та було однією з головних умов вчинення вказаного кримінального правопорушення, та що сприяє вчиненню повторних злочинів.

Також, підозрювана ОСОБА_4 якщо її не відсторонити від виконання покладених на неї службових обов`язків, буде мати реальну можливість знищувати, приховувати або спотворювати будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, вносити неправдиві відомості до документів, які перебувають в фтизіо-пульмонологічному міжрайонному МСЕК, може вчинити інші кримінальні правопорушення, пов`язані зі зловживанням службовим становищем, або іншим чином перешкоджати кримінальному провадженню, зокрема знищувати докази або приховувати речові докази, здійснювати тиск на свідків, у даному кримінальному провадженні.

Відповідно до ст. 131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження. Одним із заходів забезпечення кримінального провадження є відсторонення від посади.

Як визначено у ч.ч. 1,2 ст. 154 КПК України, відсторонення від посади може бути здійснено щодо особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину.

Відсторонення від посади здійснюється на підставі рішення слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження на строк не більше двох місяців. Строк відсторонення від посади може бути продовжено відповідно до вимог статті 158 цього Кодексу.

Завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.

Як передбачено вимогами ч. 2 ст. 157 КПК України, при вирішенні питання про відсторонення від посади слідчий суддя, суд зобов`язаний врахувати такі обставини: правову підставу для відсторонення від посади; достатність доказів, які вказують на вчинення особою кримінального правопорушення; наслідки відсторонення від посади для інших осіб.

Вирішуючи дане клопотання, слідчий суддя виходить з того, що зазначені у клопотанні обставини мають місце та підтверджуються на цьому етапі розслідування достатньою сукупністю даних, які приведені у клопотанні та доданих матеріалах та з того, що слідчий суддя на даному етапі провадження не вправі вирішувати питання, які повинен вирішувати суд під час розгляду кримінального провадження по суті, зокрема не вправі оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості для визнання особи винною чи невинною у вчиненні злочину, а лише зобов`язаний на підставі розумної оцінки сукупності отриманих даних визначити, що причетність особи до вчинення кримінального правопорушення є вірогідною та достатньою для застосування щодо неї обмежувального заходу.

Для застосування цього заходу забезпечення кримінального провадження (тобто відсторонення від посади) слідчий, прокурор зобов`язані довести наявність достатніх підстав вважати, що такий захід є необхідним для припинення кримінального правопорушення, припинення або запобігання протиправній поведінці підозрюваного, обвинуваченого, який, перебуваючи на посаді, може знищити чи підробити речі і документи, що мають значення для досудового розслідування, незаконними засобами впливати на свідків та інших учасників кримінального провадження або протиправно перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином.

Обставини вчинення кримінального правопорушення дають підстави вважати, що перебування ОСОБА_4 на займаній посаді голови фтизіо-пульмонологічної міжрайонної медико-соціальної експертної комісії Комунального закладу Київської обласної Ради «Обласне бюро медико-соціальної експертизи», сприяло вчиненню розслідуваного кримінального правопорушення. Тобто, такий захід необхідний для припинення та запобігання протиправній поведінці підозрюваної.

Аналізуючи викладене, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання слідчого про відсторонення від посади підозрюваної є обґрунтованим та підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 131, 132, 154-157, 309 КПК України

постановив:

клопотання - задовольнити.

Відсторонити підозрювану ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від посади голови фтизіо-пульмонологічної міжрайонної медико-соціальної експертної комісії Комунального закладу Київської обласної Ради «Обласне бюро медико-соціальної експертизи», у межах строку досудового розслідування, а саме до 25.12.2024 року включно.

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду шляхом безпосередньої подачі апеляційної скарги протягом п`яти днів з дня її проголошення.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

СудГолосіївський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення20.11.2024
Оприлюднено25.11.2024
Номер документу123200019
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про відсторонення від посади

Судовий реєстр по справі —752/17111/23

Ухвала від 20.11.2024

Кримінальне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

Ухвала від 20.11.2024

Кримінальне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

Ухвала від 06.11.2024

Кримінальне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

Ухвала від 06.11.2024

Кримінальне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

Ухвала від 31.10.2024

Кримінальне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

Ухвала від 31.10.2024

Кримінальне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

Ухвала від 29.02.2024

Кримінальне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

Ухвала від 13.02.2024

Кримінальне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

Ухвала від 13.02.2024

Кримінальне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

Ухвала від 05.02.2024

Кримінальне

Голосіївський районний суд міста Києва

Хоменко В. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні