2/441/878/2024
У Х В А Л А
с у д о в о г о з а с і д а н н я
21.11.2024 Городоцький районний суд Львівської області у складі:
головуючої судді Малахової-Онуфер А.М.
за участю секретаря судового засідання Нагірної М.В.
представників ОСОБА_1 , Фецяк В.Я.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції клопотання представника відповідача ОСОБА_2 про розгляд за правилами загального позовного провадження справи за позовом Акціонерного товариства «Українська залізниця» до ОСОБА_3 про відшкодування майнової шкоди, завданої працівником під час виконання трудових обов?язків, -
в с т а н о в и в :
Акціонерне товариство «Українська залізниця», звернулося в суд з позовом до ОСОБА_3 про відшкодування 61848 грн. 70 коп. майнової шкоди, завданої працівником під час виконання трудових обов?язків.
Ухвалою судді від 23.09.2024 провадження у справі відкрито за правилами спрощеного позовного провадження.
Представник Фецяк В.Я. в інтересах ОСОБА_3 31.10.2024 подав, а в судовому засіданні підтримав клопотання про розгляд справи в порядку загального позовного провадження, мотивуючи тим, що справа є складною, потребує дослідження значного обсягу документів, має суттєве значення для довірителя, інше.
Представник позивача ОСОБА_1 по суті клопотання не заперечив.
Заслухавши пояснення представників, вивчивши клопотання, матеріали справи, суд дійшов наступного висновку.
Відповідно до ч. 2, ч. 3 ст. 274 ЦПК України, у порядку спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка інша справа, віднесена до юрисдикції суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій цієї статті. При вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує ціну позову; значення справи для сторін; обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначити експертизу, викликати свідків тощо; кількість сторін та інших учасників справи; чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.
Згідно ч. 6 ст. 277 ЦПК України, якщо суд вирішив розглянути справу в порядку спрощеного позовного провадження, але в подальшому постановив ухвалу про розгляд справи за правилами загального позовного провадження, розгляд справи починається зі стадії відкриття провадження у справі. У такому випадку повернення до розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження не допускається.
З огляду на наведене, зміст поданого клопотання, ураховуючи думку представників сторін, суд вважає за необхідне перейти від розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
Керуючись ст. 258, 260, 261, 274, 277 ЦПК України, суд,-
у х в а л и в :
клопотання задовольнити.
Здійснити перехід з розгляду в порядку спрощеного провадження цивільної справи за позовом Акціонерного товариства «Українська залізниця» до ОСОБА_3 про відшкодування майнової шкоди, завданої працівником під час виконання трудових обов?язків в розгляд справи за правилами загального позовного провадження та заміну засідання для розгляду справи по суті підготовчим засіданням.
Призначити підготовче судове засідання у справі на 12 год. 00 хв., 18 грудня 2024 року.
В судове засідання викликати сторони.
Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.
Повний текст ухвали складено 22.11.2024.
Суддя А.М. Малахова Онуфер
Суд | Городоцький районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 21.11.2024 |
Оприлюднено | 25.11.2024 |
Номер документу | 123229435 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Городоцький районний суд Львівської області
Малахова-Онуфер А. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні