Ухвала
від 19.11.2024 по справі 685/932/24
ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 685/932/24

Провадження № 2/685/259/24

У Х В А Л А

(про призначення справи до судового розгляду)

19 листопада 2024 року Теофіпольський районний суд Хмельницької області

в складі головуючого судді Самойловича А.П.,

за участі секретаря Сороки В.Р.,

у відкритому підготовчому судовому засіданні в селищі Теофіполь Хмельницької області з розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Теофіпольської селищної ради про визнання права на земельні частки в порядку спадкування за заповітом,

В С Т А Н О В И В :

13 серпня 2024 року адвокат Сусла І.М., діючи в інтересах ОСОБА_1 , звернулася до суду з позовом до Теофіпольської селищної ради, заявивши вимоги визнати за позивачкою право на дві земельні частки (пай) по СС «Маяк» с. Воронівці, успадковані після смерті батька ОСОБА_2 , який, в свою чергу, успадкував їх після смерті сестри ОСОБА_3 , одну з яких вона успадкувала після смерті свого чоловіка ОСОБА_4 .

Необхідність визнання права на земельні ділянки через суд викликана неможливістю отримання свідоцтва про право на спадщину за заповітом, так як спадкодавець за життя не виготовив правовстановлюючих документів на право на земельні частки (паї).

Сторони, про час та місце проведення підготовчого судового засідання повідомлені належним чином, в судове засідання не з`явилися, від представника позивачки ОСОБА_5 надійшла заява з проханням закінчити з`ясування усіх обставин справи, закриття підготовчого судового засідання та призначити справу до розгляду. Вказане питання просить розглянути за її відсутності.

Від представника відповідача Теофіпольської селищної ради Віркун Т.В. надійшла заява про проведення судового розгляду справу без участі уповноваженого представника, щодо вирішення по суті справи та оцінці доказів покладається на розсуд суду.

Суд вважає можливим проводити підготовче судове засідання у відсутності сторін.

Судом з`ясовано, що сторони повідомили про всі обставини, які їм відомі та надали всі докази, на які посилаються у позові та відзиві.

Таким чином, суд дійшов висновку про можливість закриття підготовчого провадження та призначення справи до розгляду по суті.

Керуючись ст.ст. 189-200, 260 ЦПК України,

П О С Т А Н О В И В :

Закрити підготовче провадження.

Призначити справу за позовом ОСОБА_1 до Теофіпольської селищної ради про визнання права на земельні частки в порядку спадкування за заповітом до судового розгляду по суті на 09 год. 00 хв. 28 листопада 2024 року в залі судових засідань Теофіпольського районного суду Хмельницької області по вул. Небесної Сотні, 44 в селищі Теофіполь Хмельницької області.

В судове засідання викликати учасників.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Самойлович А.П.

СудТеофіпольський районний суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення19.11.2024
Оприлюднено27.11.2024
Номер документу123268593
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за заповітом

Судовий реєстр по справі —685/932/24

Рішення від 28.11.2024

Цивільне

Теофіпольський районний суд Хмельницької області

Самойлович А. П.

Ухвала від 19.11.2024

Цивільне

Теофіпольський районний суд Хмельницької області

Самойлович А. П.

Ухвала від 10.09.2024

Цивільне

Теофіпольський районний суд Хмельницької області

Самойлович А. П.

Ухвала від 26.08.2024

Цивільне

Теофіпольський районний суд Хмельницької області

Самойлович А. П.

Ухвала від 19.08.2024

Цивільне

Теофіпольський районний суд Хмельницької області

Самойлович А. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні