Справа № 946/7855/24
Провадження № 2/946/3438/24
З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
25 листопада 2024 року Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області в складі:
головуючого судді Адамов А.С.,
при секретарі Тюміній О.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Ізмаїл цивільну справу в порядку спрощеного позовного провадження за позовом комунального підприємства «Теплові мережі Ізмаїлтеплокомуненерго» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
27.09.2024року комунальнепідприємство «Тепловімережі Ізмаїлтеплокомуненерго»(далі-КП «ТМІзмаїлтеплокомуненерго»)звернулося досуду зпозовом до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 простягнення заборгованостіза послугиз централізованогоопалення узагальному розмірі16666,59грн.,посилаючись нате,що КП«ТМ Ізмаїлтеплокомуненерго»забезпечує відповідачівпослугами зцентралізованого опаленняза адресою: АДРЕСА_1 ,проте відповідачіпроводили оплатуза послугине вповному обсязі,в результатічого заними обліковуєтьсянаступна заборгованість:за послугиз централізованогоопалення врозмірі 3563,61грн,яка утвориласьза періодз 01.12.2021по 01.10.2022; за послугуз постачаннятеплової енергіїв розмірі13038,56грн.,яка утворилась в період з01.10.2022р.по 01.09.2024р.; за абонентське обслуговування в розмірі 38,77 грн., яка утворилась в період з 01.08.2024р. по 01.09.2024р.; за послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж опалення в розмірі 25,65 грн, яка утворилась за період з 01.08.2024 по 01.09.2024. Нездійснення відповідачами щомісячної оплати теплопостачальній організації за надані послуги з централізованого опалення, за послугу з постачання теплової енергії, абонентське обслуговування та з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж опалення є порушенням ст.ст.19,25 Закону України «Про теплопостачання», ч. 2 п. 5 ст. 7, п.1 ст. 9 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № № 2189-VII від 09.11.2017, а також п. 30 «Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.05, постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії». Відмова відповідачів сплачувати заборгованість за використану теплову енергію веде до неможливості своєчасних розрахунків позивача з постачальниками енергетичних ресурсів, що значною мірою погіршує фінансове та економічне становище енергетичних галузей, паралізує їх діяльність. У зв`язку з цим Позивачу значно обмежуються ліміти постачання природного газу та електроенергії.
Представник позивача у позовній заяві зазначив про розгляд справи у його відсутність, позовні вимоги підтримує, просить їх задовольнити, не заперечує щодо заочного розгляду справи.
11.10.2024 року ухвалою судді відкрито провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та відповідачам визначено п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву.
Укрпоштою надіслано відповідачам ухвали про відкриття провадження у справі та копію позову з додатком, проте поштові конверти повернулися із довідками про невручення, оскільки адресати відсутні за вказаною адресою.
Судом були вжиті вичерпні засоби для повідомлення відповідача про дату, час та місце розгляду справи. Так, існуюча практика судів України, в тому числі і практика Верховного Суду, визначає, що неотримання стороною провадження судового виклику, надісланого на її адресу у визначеному законом порядку, зокрема повернення такого виклику за закінченням терміну зберігання у поштовому відділенні або відмова від отримання, вважається належним повідомленням сторони про виклик.
Зазначені обставини дають змогу суду дійти висновку про наявність даних про своєчасне сповіщення відповідача про місце і час розгляду справи.
Згідно рішенню від 08.11.2005 р. у справі «Смірнов проти України» в силу ч.1 ст.6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, обов`язок швидкого здійснення правосуддя покладається, в першу чергу, на відповідні державні судові органи. Розумність тривалості судового провадження оцінюється в залежності від обставин справи та з огляду на складність справи, поведінки сторін, предмету спору. В своїх рішення Європейський суд також наголошує, що сторона, яка задіяна в ході судового розгляду, зобов`язана з розумним інтервалом сама цікавитись провадженням у її справі, добросовісно користуватися належними їй процесуальними правами та неухильно виконувати процесуальні обов`язки.
Відповідачами до суду не надано відзиву на позовну заяву.
Будь яких заяв або клопотань від учасників справи не надходило.
Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Відповідно до ч.ч. 4, 5 ст. 268 ЦПК України, у разі неявки всіх учасників справи у судове засідання, яким завершується розгляд справи, або розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, суд підписує рішення без його проголошення. Датою ухвалення рішення, ухваленого за відсутності учасників справи, є дата складення повного судового рішення.
Враховуючи те, що відповідачі своїм правом на подання відзиву не скористалися, про відкриття провадження були повідомлені належним чином а також те, що позивач не заперечував проти ухвалення заочного рішення, суд, керуючись положеннями ст. 280 ЦПК України вважає за можливе ухвалити у справі заочне рішення на підставі наявних у матеріалах справи доказах.
Дослідивши матеріали справи, оцінивши надані учасниками судового процесу докази в їх сукупності, проаналізувавши положення чинного законодавства, суд дійшов наступного.
Судом встановлено,що відповідачі зареєстровані за адресою: АДРЕСА_1 , що підтверджується довідкою відділу адресно-довідкової роботи ГУ ДМС України в Одеській області та відповіддю №843616 від 14.10.2024.
Теплова енергія у вказану квартиру надавалась належним чином. На ім`я ОСОБА_1 за вказаною адресою відкрито особовий рахунок № НОМЕР_1 .
Договір на надання послуг з централізованого опалення та обслуговування внутрішньобудинкових мереж опалення між КП «ТМ Ізмаїлтеплокомуненерго» та відповідачами не укладався, але теплова енергія у квартиру відповідачів надавалась належним чином, заяву про відключення від теплопостачання відповідачі не надавали, таким чином, ОСОБА_1 , ОСОБА_2 знаходяться у фактичних договірних відносинах з КП «ТМ Ізмаїлтеплокомуненерго».
Згідно попередження від 13.08.2024 року комунальне підприємство надсилало ОСОБА_1 , ОСОБА_2 за адресою: АДРЕСА_1 , інформацію про заборгованість за послуги з централізованого опалення, за послугу з постачання теплової енергії, за абонентське обслуговування.
В період надання послуги з централізованого опалення, а саме до 01.10.2022 КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» надавало послуги на підставі Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VII від 09.11.2017 (далі-Закон № 2189), Закону України «Про теплопостачання» № 2633-IV від 02.06.2005, «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 (далі-Правила № 630).
У відповідності до ч. 1 ст. 9 Закону № 2189 споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця, якщо інший порядок та строки не визначені відповідним договором. Споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору.
Відповідно до ч. 2 ст. 7 Закону № 2189, індивідуальний споживач зобов`язаний укладати договори на надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом. Частиною 2 п.5 ст. 7 Закону № 2189 передбачено, що індивідуальний споживач зобов`язаний оплачувати надані житлово-комунальні послуги за цінами/тарифами, встановленими відповідно до законодавства, у строки, встановлені відповідними договорами.
Пунктом 12 Правил № 630 встановлено, що у разі встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії споживач оплачує послуги згідно з їх показаннями пропорційно опалюваній площі (об`єму) квартири.
Нарахування плати за послуги з централізованого опалення проведені на підставі тарифу, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради № 1285 від 26.11.2018.
Пунктом 18 Правил № 630, плата за послуги вноситься не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим. Розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць.
Розрахунки помісячної вартості послуг проводились згідно з положеннями, передбаченими Законом № 2189 та Правилами № 630.
Однак, в порушення зазначеного відповідачі проводили оплату за послуги не в повному обсязі, в результаті чого за ними обліковується новоутворена заборгованість за послуги з централізованого опалення в розмірі 3563,61 грн, яка утворилась за період з 01.12.2021 по 01.10.2022.
Рішенням Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області № 631 від 28.09.2022 зобов`язано КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» з 01 жовтня 2022 року надавати категорії споживачів «населення» послугу з постачання теплової енергії.
Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 830 «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», надання послуги здійснюється виключно на договірних засадах (далі-Правила № 830).
Послуга надається споживачеві згідно з умовами договору, що укладається відповідно до типових договорів про надання послуги, відповідно до статей 13 і 14 Закону № 2189.
Цей договір є публічним договором приєднання, який встановлює порядок та умови надання послуги з постачання теплової енергії для потреб опалення (далі - послуга) індивідуальному споживачу (далі - споживач) та укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України.
Типовий індивідуальний договір вважається укладеним із споживачем, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем.
Виконавець має право змінити умови договору. У разі зміни виконавцем умов, крім зміни ціни договору, вони вступають в силу через 30 днів з моменту розміщення змінених умов на офіційному сайті міста Ізмаїла в розділі КП «ТМ Ізмаїлтеплокомуненерго» https://izmail-mr.od.gov.ua/umovu-postachannya/.
Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуги.
У разі зміни права власності або користування приміщенням у багатоквартирному будинку, з попереднім власником (користувачем) якого було укладено індивідуальний договір, договір з новим власником (користувачем) вважається укладеним із дня такої зміни.
Типовий індивідуальний договір опублікований на сайті https://izmail-mr.od.gov.ua/umovu-postachannya/ та набрав чинності згідно процедури, визначеної Законом № 2189.
Відповідно до п.5 ст. 13 Закону № 2189, плата виконавцю послуги за індивідуальним договором про надання комунальної послуги складається з:
- плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів на відповідну комунальну послугу та обсягу спожитих комунальних послуг, визначеного відповідно до законодавства;
- плати за абонентське обслуговування, яка не може перевищувати граничний розмір, визначений Кабінетом Міністрів України.
Нарахування плати за послугу з постачання теплової енергії проведені на підставі тарифу, затвердженого рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області № 631 від 28.09.2022.
Разом з цим, відповідно до п.2., п.2.1. рішення Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області № 631 від 28.09.2022 з 1 жовтня 2022 року протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, на виконання вимог ст. 1 Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» № 2479 від 29.07.2022, КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» має застосовувати тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії для категорії споживачів «населення» на рівні тарифів, що застосовувалися до споживачів станом на 24.02.2022, згідно рішення Ізмаїльської міської ради №1285 від 26.11.2018.
Відповідно до п. 33 типового індивідуального договору, споживач здійснює оплату за цим договором щомісяця не пізніше останнього дня місяця, що настає за розрахунковим періодом, що є граничним строком внесення плати за спожиту послугу.
Однак, в порушення зазначеного відповідачі проводили оплату за послугу не в повному обсязі, в результаті чого за ними в період з 01.10.2022р. по 01.09.2024р. обліковується новоутворена заборгованість за послугу з постачання теплової енергії в розмірі 13038,56 грн.
Згідно з п. 11 ст.1 Закону № 2189 - плата за абонентське обслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг, що включає витрати виконавця, пов`язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача), а також за виконання інших функцій, пов`язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами.
Розрахунки помісячної вартості плати за абонентське обслуговування проводились згідно з положеннями, передбаченими Законом № 2189 та постанови КМ України від 21.08.2019 № 808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг …..».
Нарахування плати за послуги з абонентського обслуговування проведено на підставі наказів КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» № 101 від 29.09.2022, № 94 від 26.09.2023 та № 117 від 01.12.2023 «Про встановлення плати за абонентське обслуговування з надання послуги з постачання теплової енергії».
Однак, в порушення зазначеного, відповідачі не проводили оплату за послуги, в результаті чого за ними, в період з 01.08.2024 р. по 01.09.2024 р., обліковується заборгованість за абонентське обслуговування в розмірі 38,77 грн.
Нарахування плати за послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж опалення згідно з тарифом затвердженим рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради № 1106 від 08.10.2018.
За відповідачами обліковується новоутворена заборгованість за послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж опалення в розмірі 25,65 грн, яка утворилась за період з 01.08.2024 по 01.09.2024.
Відповідно до пунктів 3 та 3-1 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189-УІІ від 09.11.17, договори про надання житлово-комунальних послуг, укладені до набрання чинності закону, зберігають свою дію до укладення нових договорів на надання таких послуг у відповідності до його положень.
Предметом даної заяви є, в тому числі, і заборгованість за житлово-комунальні послуги, надані у період дії попереднього Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №1875-ІУ від 24.06.04р.
Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VII від 09.11.2017р., споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця, якщо інший порядок та строки не визначені відповідним договором. Споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору.
Згідно ч. 3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 1875-ІУ від 24.06.2004р., споживач зобов`язаний оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом. Пунктом 18 «Правил надання послуг з централізованого опалення постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005, плата за послуги вноситься не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим. Розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць.
Відповідно до ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 1875-ІУ від 24.06.2004 своєчасне укладення договору на надання житлово-комунальних послуг є обов`язком споживача.
Відповідно до ст.64 Житлового кодексу України передбачено що, члени сім`ї наймача, які проживають разом з ним, користуються нарівні з наймачем усіма правами і несуть усі обов`язки, що випливають з договору найму жилого приміщення. Повнолітні члени сім`ї несуть солідарну з наймачем майнову відповідальність за зобов`язаннями, що випливають із зазначеного договору. До членів сім`ї наймача належать дружина наймача, їх діти і батьки. Членами сім`ї наймача може бути визнано й інших осіб, якщо вони постійно проживають разом з наймачем і ведуть з ним спільне господарство.
Статтею 156 Житлового кодексу України передбачено що, члени сім`ї власника житлового будинку (квартири), які проживають разом з ним у будинку (квартирі), що йому належить, користуються жилим приміщенням нарівні із власником будинку (квартири), якщо при їх вселені не було іншої згоди про порядок користування цим приміщенням, що відповідає правовій позиції Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ викладених в ухвалі від 25.02.2015р. по справі №6-28346св11.
На підставі ст.ст. 67, 68 ЖК України та п. 30 Правил надання послуг по централізованому опаленню, наданню холодної та гарячої води та водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 року № 630, відповідач зобов`язаний своєчасно, щомісячно вносити плату не лише за квартиру, але й за комунальні послуги, а саме: централізоване опалення за затвердженими в установленому порядку тарифами.
Відповідно до ч.2 ст.32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», розмір плати за комунальні послуги розраховується виходячи з розміру затверджених цін/тарифів та показань засобів обліку або за нормами, затвердженими в установленому порядку. У разі наявності засобів обліку оплата комунальних послуг здійснюється виключно на підставі їх показників на кінець розрахункового періоду згідно з умовами договору, крім випадків, передбачених законодавством.
Відповідно до ст.19 Закону України «Про теплопостачання», споживач повинен щомісячно здійснювати оплату теплопостачальній організації за фактично отриману теплову енергію, а відповідно до ст. 25 вищезазначеного Закону, у разі відмови споживача оплачувати споживання теплової енергії заборгованість стягується в судовому порядку.
Положеннями ст. 901 ЦК України передбачено, що за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов`язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов`язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором. Положення цієї глави можуть застосовуватися до всіх договорів про надання послуг, якщо це не суперечить суті зобов`язання. Якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов`язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.
Статтею 526 ЦК України передбачено, що зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Пунктами 1, 2, 4 ч.1 ст.13 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" передбачено, що залежно від функціонального призначення житлово-комунальні послуги поділяються на: комунальні послуги (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), газо- та електропостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів тощо); послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів тощо); послуги з ремонту приміщень, будинків, споруд (заміна та підсилення елементів конструкцій та мереж, їх реконструкція, відновлення несучої спроможності несучих елементів конструкцій тощо).
Оскільки послуги надаються, але їх оплата у повному обсязі не проводиться, сума боргу підтверджена особовим рахунком, то суд вважає за необхідне стягнути солідарно з відповідачів на користь позивача заборгованість за послугу з централізованого опалення в розмірі 14 121грн., за послугу з постачання теплової енергії в розмірі 4 653,51 грн., за абонентське обслуговування в розмірі 117,59 грн., за послугу з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж опалення в розмірі 144,64 грн.
Відсутність у споживачів достатніх коштів для сплати заборгованості за отримані комунальні послуги не може бути визнана судом як належна підстава для відмови у задоволенні позовних вимог про стягнення такої заборгованості.
У відповідності зі ст. 55 Конституції України права і свободи людини і громадянина захищаються судом.
Статтями 15 та 16 ЦК України передбачено право особи на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.
Стаття 76 ЦПК України, передбачає, що доказами у справі є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Згідно з ч.1 ст.81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно до вимог ст.ст. 12, 13, 78, 81 ЦПК України суд розглядає цивільні справи в межах заявлених вимог і на підставі доказів сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях, обставини, які визнаються учасниками справи, не підлягають доказуванню, якщо суд не має обґрунтованого сумніву щодо достовірності цих обставин або добровільності їх визнання. Обставини, які визнаються учасниками справи, зазначаються в заявах по суті справи, поясненнях учасників справи, їхніх представників.
Враховуючи викладене, з огляду на те, що доказів проти наданого позивачем розрахунку та надання послуг, суду відповідачами не надано, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню. Судом не виявлено обставин, що суперечать закону або порушують права, свободи чи інтереси інших осіб.
За правилами ст.141 ЦПК України судові витрати підлягають стягненню з відповідача.
Відповідно до ч.1 ст.140 ЦПК України особа, яка надала доказ на вимогу суду, має право вимагати виплати грошової компенсації своїх витрат, пов`язаних із наданням такого доказу. Розмір грошової компенсації визначає суд на підставі поданих такою особою доказів здійснення відповідних витрат.
У відповідності до вимог ст.141 ЦПК України з відповідачів на користь позивача підлягають стягненню понесені судові витрати зі сплати судового збору у розмірі 3028 грн., які підтверджені платіжною інструкцією №1682 від 11.09.2024 року.
Керуючись ст.ст. 12, 13, 259, 263-265,280 ЦПК України, суд,
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги комунального підприємства «Теплові мережі Ізмаїлтеплокомуненерго», адреса місцезнаходження юридичної особи: 68600, Одеська область, вул.Клушина,5-а, код ЄДРПОУ 05514413) до ОСОБА_1 (адреса реєстрації: АДРЕСА_2 ), ОСОБА_2 (адреса реєстрації: АДРЕСА_2 ) про стягнення заборгованості задовольнити.
Стягнути солідарноз ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,РНОКПП: НОМЕР_2 , ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , на користь КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (банківський рахунок НОМЕР_3 , ЄДРПОУ 05514413) заборгованість за послугу з централізованого опалення в розмірі 3563 (три тисячі п`ятсот шістдесят три) гривні 61 (шістдесят одна) копійки.
Стягнутисолідарно з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,РНОКПП: НОМЕР_2 , ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ,на користьКП «ТМІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (банківськийрахунок НОМЕР_3 , ЄДРПОУ 05514413) заборгованість за послугу з постачання теплової енергії в розмірі 13038 (тринадцять тисяч тридцять вісім) гривень 56 (п`ятдесят шість) копійок.
Стягнути солідарноз ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,РНОКПП: НОМЕР_2 , ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ,на користьКП «ТМІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (банківськийрахунок НОМЕР_4 , ЄДРПОУ 05514413) заборгованість за абонентське обслуговування в розмірі 38 (тридцять вісім) гривень 77 (сімдесят сім) копійок.
Стягнути солідарноз ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,РНОКПП: НОМЕР_2 , ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , на користь КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (банківський рахунок НОМЕР_5 , ЄДРПОУ 05514413) заборгованість за послугу з технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж опалення в розмірі 25 (двадцять п`ять) гривень 65 (шістдесят п`ять) копійок.
Стягнути урівних часткахз ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,РНОКПП: НОМЕР_2 , ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ,на користьКП «ТМІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (банківськийрахунок НОМЕР_6 , ЄДРПОУ 05514413) судовий збір в розмірі 3028 (три тисячі двадцять вісім) гривень.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених цим Кодексом, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.
Суддя: А.С.Адамов
Суд | Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 25.11.2024 |
Оприлюднено | 27.11.2024 |
Номер документу | 123286960 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг |
Цивільне
Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області
Адамов А. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні