Ухвала
від 25.11.2024 по справі 917/1837/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

адреса юридична: вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, м. Полтава, 36000, адреса для листування: вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, м. Полтава, 36607, тел. (0532) 61 04 21, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua, https://pl.arbitr.gov.ua/sud5018/

Код ЄДРПОУ 03500004

УХВАЛА

25.11.2024 Справа № 917/1837/24

Суддя Паламарчук В.В., розглянувши матеріали

за заявою ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ; код РНОКПП НОМЕР_1

про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи

Встановив: ОСОБА_1 звернувся до Господарського суду Полтавської області з заявою (вхід. № 1919/24 від 28.10.2024) про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність відповідно до статті 115 Кодексу України з процедур банкрутства.

Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 28.10.2024року справі присвоєно єдиний унікальний номер 917/1837/24 та визначено головуючим суддю Паламарчука В.В.

Ухвалою суду від 15.11.2024 заяву ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність залишено без руху.

19.11.2024 від заявника надійшла заява про усунення недоліків (вхід. №15614).

За приписами ч. 3 ст. 174 ГПК України якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 1 ст. 117 Кодексу України з процедур банкрутства у разі відсутності підстав для відмови у прийнятті заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність або для повернення такої заяви господарський суд не пізніше п`яти днів з дня надходження заяви постановляє ухвалу про прийняття заяви до розгляду.

Враховуючи звернення заявника про усунення допущених недоліків, суд приймає заяву до розгляду в судовому засіданні.

Окрім того, відповідно до поданої заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, боржником не подаються пропозиції щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень керуючого реструктуризацією. ОСОБА_1 просить суд здійснити призначення такої особи самостійно з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, шляхом застосування автоматизованої системи.

22.11.2024 Господарським судом Полтавської області здійснено електронний запит на автоматичне визначення кандидатури арбітражного керуючого у відповідності до ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства та Положення про автоматизовану систему з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справах про банкрутство.

Господарським судом Полтавської області отримано довідку від 25.11.2024 щодо кандидатури арбітражного керуючого для участі у справі №917/1837/24 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; код РНОКПП НОМЕР_1 ), а саме - ОСОБА_2 (дата видачі ліцензії арбітражного керуючого: 23.11.12, № ліцензії арбітражного керуючого: АД077609; дата видачі свідоцтва арбітражного керуючого: 01.03.13, № свідоцтва арбітражного керуючого: 410).

Керуючись ст. 28, 113 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 174, 234-235 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти заяву про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність до розгляду.

2. Підготовче засідання суду призначити на 12.12.2024 на 10:40год.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, зал судових засідань №17.

3. Явку боржника у судове засідання визнати - необов`язковою.

4. Зобов`язати заявника в строк до 10.12.2024 надати суду:

- докази в підтвердження існування інших обставин, що найближчим часом боржник не зможе виконати грошові зобов`язання чи здійснювати звичайні поточні платежі (загроза неплатоспроможності), враховуючи дати укладення кредитних договорів;

- докази використання коштів, отриманих від кредиторів, з урахуванням того, що кредитні договори були підписані ОСОБА_1 , як директором ТОВ "Торгово-ремонтне підприємство "Таргет" та за якими він виступив, як фінансовий поручитель взявши на себе виконання зобов`язань які виникають з кредитних договорів.

5. Заборонити фізичній особі ОСОБА_1 (код РНОКПП НОМЕР_1 ), відчужувати майно.

6. Запропонувати арбітражному керуючому Шершню Юрію Сергійовичу, у строк до 10.12.2024 надати до суду заяву про його участь у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ; код РНОКПП НОМЕР_1 ),

7. Копію ухвали направити заявнику, органу державної виконавчої служби чи приватному виконавцю, контролюючому органу, визначеному Податковим кодексом України за місцем проживання боржника, органу з питань банкрутства, арбітражному керуючому Шершню Юрію Сергійовичу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає (ст. 235, 255 ГПК України).

Суддя Паламарчук В.В.

СудГосподарський суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення25.11.2024
Оприлюднено28.11.2024
Номер документу123321082
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи

Судовий реєстр по справі —917/1837/24

Постанова від 05.03.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Терещенко Оксана Іванівна

Ухвала від 24.01.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Терещенко Оксана Іванівна

Ухвала від 21.01.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Терещенко Оксана Іванівна

Ухвала від 01.01.2025

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Терещенко Оксана Іванівна

Ухвала від 12.12.2024

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Паламарчук В.В.

Ухвала від 12.12.2024

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Паламарчук В.В.

Ухвала від 25.11.2024

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Паламарчук В.В.

Ухвала від 15.11.2024

Господарське

Господарський суд Полтавської області

Паламарчук В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні