Справа № 296/4921/24
2/296/2348/24
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(ЗАОЧНЕ)
"12" листопада 2024 р. м.Житомир
Корольовський районний суд м.Житомира в складі:
головуючого судді Адамовича О.Й.,
за участю секретаря судового засідання Світко Т.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Житомирі в порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін цивільну справу за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Велика Бердичівська 41" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
ОСББ "Велика Бердичівська 41" звернулося до Корольовського районного суду м. Житомира з позовом та відповідно до змісту позовних вимог просить стягнути з ОСОБА_1 на користь ОСББ "Велика Бердичівська 41" заборгованість за період з 01.10.2021 року по 30.04.2024 року в розмірі 9125,66 грн., з яких: 7305,20 грн - заборгованість по членським внескам; 9,57 грн - 3 % річних; 1810,89 грн - інфляційні втрати.
В обґрунтування позову зазначає, що відповідач є власником квартири АДРЕСА_1 , на підставі договору купівлі-продажу від 01.07.2005 року, посвідченого приватним нотаріусом Житомирського міського нотаріального округу Сербіною О.П., реєстраційний номер 387.
Співвласниками будинку АДРЕСА_2 створене ОСББ "Велика Бердичівська 41№, яке виконує функції балансоутримувача та управителя багатоквартирного будинку.
Відповідач, як співвласник будинку зобов`язаний брати участь в утриманні спільного майна та сплачувати внески.
06.06.2024 ухвалою Корольовського районного суду м. Житомира відкрито провадження у справі та призначено розгляд справи у порядку спрощеного позовного провадження з викликом сторін.
Представник позивача адвокат Могильницька І.М. подала до суду клопотання в якому просить розгляд справи проводити без участі позивача та його представника. Позивач не заперечує проти ухвалення заочного рішення (а.с.69).
Відповідач відзив на позов до суду не надав, копія ухвали про відкриття провадження від 06.06.2024 разом з судовою повісткою про виклик та копією позовної заяви з додатками судом направлялися за адресою: АДРЕСА_3 , які повернуті до суду із зазначенням причин невручення "адресат відсутній за вказаною адресою" (а.с. 49,50,58,59,67,68).
У постанові Верховного Суду від 11.06.2021 у справі №2-6236/11 наведено позицію, що у разі якщо судове рішення про вчинення відповідної процесуальної дії направлено судом за належною адресою і повернено поштою у зв`язку з посиланням, зокрема на відсутність (вибуття) адресата, то вважається, що адресат повідомлений про вчинення відповідної процесуальної дії.
Крім того, відповідача повідомлено через оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, яке оприлюднено 13.09.2024 та 23.10.2024 (а.с. 55,56,63,64).
У судове засідання 11.09.2024 та 12.11.2024 відповідач не з`явився.
Таким чином відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце розгляду справи.
Згідно ч.1 ст.174 ЦПК України при розгляді справи судом у порядку позовного провадження учасники справи викладають письмово свої вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування щодо предмета спору виключно у заявах по суті справи, визначених цим Кодексом, що є правом учасників справи.
Відповідно до ч.8 ст.178 ЦПК України у разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Згідно ст.280 ЦПК України суд може ухвалити заочне рішення у справі на підставі наявних у ній доказів за одночасного існування таких умов: 1) відповідач належним чином повідомлений про дату, час і місце судового засідання; 2) відповідач не з`явився в судове засідання без поважних причин або без повідомлення причин; 3) відповідач не подав відзив; 4) позивач не заперечує проти такого вирішення справи.
Враховуючи, що в матеріалах справи зібрано достатньо доказів про взаємовідносини сторін, відповідно до ст.ст.211, 280 ЦПК України суд вважає за можливе провести розгляд справи за відсутності сторін.
Дослідивши та оцінивши письмові докази у справі в їх сукупності, суд дійшов наступного висновку.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 є власником квартири АДРЕСА_1 на підставі договору купівлі-продажу від 01.07.2005 року, посвідченого приватним нотаріусом Житомирського міського нотаріального округу Сербіною О.П., реєстраційний номер 387, що підтверджується інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від 21.05.2024 (а.с.19).
Згідно відповіді з відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання УДМС України в Житомирській області ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 зареєстрований за адресою АДРЕСА_3 з 05 серпня 2005 року (а.с.45).
Співвласниками будинку АДРЕСА_2 створене ОСББ "Велика Бердичівська 41", яке виконує функції балансоутримувача та управителя багатоквартирного будинку.
Статутом ОСББ "В.Бердичівська 41" встановлено, що Об`єднання здійснює діяльність із:
- забезпечення, реалізації прав співвласників на володіння та користування спільним майном;
- забезпечення належного утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території;
- сприяння співвласникам в отриманні житлово-комунальних та інших послуг належної якості за обґрунтованими цінами;
- забезпечення виконання співвласниками своїх зобов`язань, пов`язаних з діяльністю об`єднання (а.с. 21-32).
Згідно протоколу №2 загальних зборів об`єднання співвласників багатоквартирного будинку за місцезнаходженням АДРЕСА_2 проведених 02 квітня 2021 року від 16 квітня 2021 року було встановлено розмір внесків 5,50 грн. для власників приміщень 2-9 поверхів і 5,00 грн для 1 поверхів за 1 кв.м., для нежитлових приміщень в розмірі 2,95 грн. за 1 кв.м. Встановлено, що внески сплачуються щомісячно, не пізніше 25 числа поточного місяця (а.с.11-18).
У 2022-2024 роках розмір внесків співвласників не змінювався.
Щомісяця позивач нараховував відповідачу внесок на утримання будинку та прибудинкової території, однак останній кошти за вказані послуги не сплачував, внаслідок чого виникла заборгованість за надані послуги за період з 01 жовтня 2021 року по 30 квітня 2024 року, що становить 7305,20 грн.
У свою чергу на адресу належного відповідачу майна за адресою: АДРЕСА_3 було направлено відповідну претензію від 29 березня 2024 року (а.с.9), яка була залишена відповідачем без відповіді, а борг без оплати.
Позивачем надано розрахунок заборгованості відповідача, з врахуванням 3 % річних 9,57 грн. та інфляційних втрат 1810,89 грн.
Таким чином, сума заборгованості відповідача перед позивачем становить 9125,66 грн., з яких 7305,20 грн. заборгованість по членським внескам; 9,57 грн. 3 %річних; 1810,89 грн. - інфляційних втрат.
Отже між сторонами існує спір з приводу стягнення з відповідача заборгованості зі сплати витрат на управління багатоквартирним будинком, що перебуває у спільній власності, що регулюється Законом України "Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку" та ЦК України
Статтею 1 Закону України "Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку" (далі Закон №2866-III) встановлено, що об`єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі - об`єднання) - юридична особа, створена власниками квартир та/або нежитлових приміщень багатоквартирного будинку для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання і використання спільного майна
За змістом статті 15 Закону №2866-III співвласник зобов`язаний, зокрема, своєчасно і в повному обсязі сплачувати належні внески і платежі.
Згідно із статтею 16 Закону №2866-III об`єднання має право відповідно до законодавства та статуту об`єднання: встановлювати порядок сплати, перелік та розміри внесків і платежів співвласників, у тому числі відрахувань до резервного та ремонтного фондів; здійснювати контроль за своєчасною сплатою внесків і платежів.
Відповідно до статті 17 Закону №2866-III для забезпечення виконання власниками приміщень своїх обов`язків об`єднання має право: вимагати від співвласників своєчасної та у повному обсязі сплати всіх встановлених цим Законом та статутом об`єднання внесків і платежів; звертатися до суду в разі відмови співвласника своєчасно та у повному обсязі сплачувати всі встановлені цим Законом та статутом об`єднання внески і платежі.
За змістом частини першої, третьої статті 20 Закону №2866-III частка співвласника у загальному обсязі внесків і платежів на утримання, реконструкцію, реставрацію, проведення поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирному будинку встановлюється пропорційно до загальної площі квартири (квартир) та/або нежитлових приміщень, що перебувають у його власності. Частка участі співвласника квартири та/або нежитлового приміщення визначається відповідно до його частки як співвласника квартири та/або нежитлового приміщення.
Відповідно до статті 23 Закону №2866-III внески на утримання і ремонт приміщень або іншого майна, що перебуває у спільній власності, визначаються статутом об`єднання та/або рішенням загальних зборів.
Встановлено, що між сторонами виник спір щодо стягнення з відповідача заборгованості зі сплати витрат на управління багатоквартирним будинком, що перебуває у спільній власності.
Поданий позов обґрунтовувався тим, що рішенням зборів ОСББ "Велика Бердичівська 41" затверджено внесення обов`язкових платежів на утримання будинку та прибудинкової території, а відповідач зобов`язаний сплачувати щомісячні внески обов`язкових платежів на утримання будинку та прибудинкової території, але свій обов`язок не виконує.
За змістом статті 81 Цивільного процесуального кодексу України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом; докази подаються сторонами та іншими учасниками справи; доказування не може ґрунтуватися на припущеннях; суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи.
При цьому, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи (частина перша статті 76 Цивільного процесуального кодексу України).
Суд звертає увагу, що з системного аналізу положень Закону України "Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку" випливає, що обов`язок зі сплати належних внесків і платежів, зокрема й витрат на управління багатоквартирним будинком, що встановлені рішенням загальних зборів, несуть саме співвласники багатоквартирного будинку.
Судом встановлено, що ОСОБА_1 є власником квартири АДРЕСА_1 . Балансоутримувачем вказаного жилого будинку є Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Велика Бердичівська 41".
Згідно протоколу загальних зборів об`єднання співвласників багатоквартирного будинку за місцезнаходженням АДРЕСА_2 проведених 02 квітня 2021 року від 16 квітня 2021 року було встановлено розмір внесків 5,50 грн. для власників приміщень 2-9 поверхів. Встановлено, що внески сплачуються щомісячно, не пізніше 25 числа поточного місяця.
У 2022-2024 роках розмір внесків співвласників не змінювався.
З наданої копії розрахунку заборгованості по членському внеску на утримання будинку та прибудинкової території та штрафними санкціями по квартирі АДРЕСА_1 , за період з 01.10.2021 по 30.04.2024 за ОСОБА_1 рахується заборгованість по членським внескам у розмірі 7305,20 грн.
Відповідно до ст. 526 ЦК України зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Оскільки відповідач не виконує свої зобов`язання по сплаті щомісячного внеску на утримання будинку та прибудинкової території, внаслідок чого у неї утворилась заборгованість в розмірі 7305 грн 20 коп., вказана заборгованість підлягає стягненню на користь позивача.
Щодо позовних вимог про стягнення інфляційних витрат та 3% річних суд вважає необхідним зазначити наступне.
Відповідно до ч. 2 ст. 625 ЦК України, боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три процентів річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
З розрахунку наданого позивачем розрахунку вбачається, що 3% річних нараховані за період з жовтня 2021 року по січень 2022 року та становлять 9,57 грн., інфляційні втрати нараховані за період з жовтня 2021 року по квітень 2024 року та становлять 1810,89 грн.
У зв`язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до п. 20 ч. 1 ст. 106 Конституції України, ЗУ «Про правовий режим воєнного стану» в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24.02.2022 строком на 30 діб, згідно Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» №64/2022 від 24.02.2022. Воєнний стан діє до даного часу.
04.03.2022 Верховним Судом України вирішено питання про особливості здійснення правосуддя на території, на якій введено воєнний стан. Так, відповідно до ст. 26 ЗУ «Про правовий режим воєнного стану» правосуддя на території, на якій уведено воєнний стан, здійснюється лише судами. Навіть в умовах воєнного стану конституційне право людини на судовий захист не може бути обмеженим.
Постановою Кабінету Міністрів України №206 від 05.03.2022 про «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану» встановлено, що до припинення чи скасування воєнного стану в Україні забороняється нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення населенням плати за житлово-комунальні послуги. Ця постанова набрала чинності з дня опублікування і застосовується з 24 лютого 2022 року.
Постановою Кабінету Міністрів України № 1405 від 29.12.2023, яка набрала чинності 30.12.2023, внесено зміни та пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 5 березня 2022 р. № 206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану» викладено в такій редакції: «Установити, що до припинення чи скасування воєнного стану в Україні забороняється: нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення плати за житлово-комунальні послуги населенням (у тому числі населенням, що проживає у будинках, де створено об`єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельні (житлові) кооперативи або яким послуги надаються управителем чи іншою уповноваженою співвласниками особою за колективним договором) в територіальних громадах, що розташовані на територіях, на яких ведуться бойові дії (територіях можливих бойових дій, активних бойових дій, активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси) або тимчасово окупованих Російською Федерацією, відповідно до переліку, затвердженого наказом Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (до дати припинення можливості бойових дій, завершення бойових дій, завершення тимчасової окупації), або якщо нерухоме майно споживача було пошкоджено внаслідок воєнних (бойових) дій за умови інформування про такі випадки відповідного виконавця комунальної послуги (для послуги розподілу природного газу з урахуванням вимог Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості від 15 травня 2015 р. № 285)»
Відповідно до ст. 58 Конституції України, закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом`якшують або скасовують відповідальність особи. Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення.
Згідно ч.1 ст. 5 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" до житлово-комунальних послуг належать житлова послуга - послуга з управління багатоквартирним будинком, яка включає в себе забезпечення утримання спільного майна багатоквартирного будинку, зокрема прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, якщо прибудинкова територія, за даними Державного земельного кадастру, знаходиться у власності або користуванні співвласників багатоквартирного будинку відповідно до вимог законодавства, виконання санітарно-технічних робіт, обслуговування внутрішньобудинкових систем (крім обслуговування внутрішньобудинкових систем, що використовуються для надання відповідної комунальної послуги у разі укладення індивідуальних договорів з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання такої послуги, за умовами яких обслуговування таких систем здійснюється виконавцем), утримання ліфтів тощо.
Таким чином, до періоду нарахування інфляційної складової боргу і 3 % річних з 24.02.2022 по 30.12.2023, підлягає застосуванню постанова Кабінету Міністрів України від 05 березня 2022 року № 206 «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану», в редакції чинній до 30.12.2023 р., а саме до внесення вищенаведених змін.
З огляду на викладене, виходячи з вищенаведених норм законодавства, слід дійти висновку, що в даному випадку відповідачі звільнені від обов`язку сплати на користь позивача інфляційної складової боргу та 3 % річних, нарахованих у період дії в Україні воєнного стану в період з 24.02.2022 по 30.12.2023.
Разом з тим, з розрахунку нарахування індексу інфляції вбачається, що заборгованість відповідача виникла з жовтня 2021 року по квітень 2024, а отже з відповідача на користь позивача підлягає стягненню інфляційна складова боргу, нарахована за період до введення воєнного стану в Україні, а саме з жовтня 2021 р. по лютий 2022 р. та за період з січня 2024 р. по квітень 2024 р., яка становить 360,35 грн.
При цьому, 3% річних позивачем нараховано за період з жовтня 2021 по лютий 2022 в сумі 9,57 грн, які підлягають стягненню.
Враховуючи вищевикладене, позовні вимоги підлягають частковому задоволенню та з відповідача на користь позивача підлягає до стягнення заборгованість по членським внескам в сумі 7305,20 грн, 3 % річних в сумі 9,57 грн, інфляційні втрати в сумі 360,35 грн.
Щодо вимог про відшкодування судових витрат, суд зазначає наступне.
Відповідно до положень статті 133 ЦПК України, судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи. До витрат, пов`язаних з розглядом справи, зокрема, належать витрати на професійну правничу допомогу.
Згідно із частиною 2 та частиною 4 статті 137 ЦПК України, за результатами розгляду справи витрати на правничу допомогу адвоката підлягають розподілу між сторонами разом із іншими судовими витратами.
При цьому, в постанові Великої Палати Верховного Суду від 27.06.2018 по справі № 826/1216/16 визначено, що склад та розмір витрат, пов`язаних з оплатою правової допомоги, входить до предмета доказування у справі. На підтвердження цих обставин суду повинні бути надані договір про надання правової допомоги (договір доручення, договір про надання юридичних послуг та ін.), документи, що свідчать про оплату гонорару та інших витрат, пов`язаних із наданням правової допомоги, оформлені у встановленому законом порядку (квитанція до прибуткового касового ордера, платіжне доручення з відміткою банку або інший банківський документ, касові чеки, посвідчення про відрядження). Зазначені витрати мають бути документально підтверджені та доведені.
Згідно правової позиції Верховного Суду, викладеної у постанові колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду від 17.02.2021 (провадження №61-44217св18), витрати на надану професійну правничу допомогу у разі підтвердження обсягу наданих послуг і виконаних робіт та їх вартості підлягають розподілу за результатами розгляду справи незалежно від того, чи їх уже фактично сплачено стороною/третьою особою чи тільки має бути сплачено.
За правилом частини 1 та пункту 3 частини 2 статті 141 ЦПК України, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог. У разі часткового задоволення позову інші судові витрати, серед яких витрати на професійну правничу допомогу, покладаються на обидві сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.
З матеріалів справи встановлено, що при зверненні до суду позивачем був сплачений судовий збір у сумі 3028 грн. 00 коп., а тому з відповідача на користь позивача слід стягнути судові витрати за сплату судового збору пропорційно до розміру задоволених позовних вимог у розмірі 2546,69 грн. із розрахунку: (3028,00 х 7675,12) : 9125,66, де 3028,00 грн. - сплачений судовий збір, 7675,12 грн.- загальна сума заборгованості, що підлягає стягненню, 9125,66 грн. - загальна сума заборгованості, що заявлена до стягнення.
На підтвердження понесених витрат на отримання професійної правничої допомоги до суду надано копії договору про надання правової допомоги від 02.05.2024, Додаток №1 до Договору про надання правової допомоги від 02.05.2024, рахунок на оплату №22/05 від 22.05.2024, акт наданих послуг від 22.05.2024, платіжна інструкція №473 від 22.05.2024 (а.с. 34-37, 38,39,40,41).
Із акту наданих послуг від 22.05.2024 та рахунку на оплату №22/05 від 22.05.2024 вбачається, що загальна вартість послуг наданих Адвокатським бюро "Могильницької" ОСББ "Велика Бердичівська 41" складає 2500,00 грн. до наданих послуг включено: підготовка проекту позовної заяви про стягнення заборгованості з ОСОБА_1 .
Приймаючи до уваги наведене, суд вважає, що з відповідача на користь позивача слід стягнути витрати на правничу допомогу пропорційно до розміру задоволених позовних вимог у розмірі 2102,62 гривень.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 322, 526, 625 ЦК України, Законом України "Про об`єднання співвласників багатоквартирного будинку", Законом України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", ст. ст. 12, 76-81, 141, 259, 263-268, 280-282, 354 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Позов задовольнити частково.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Велика Бердичівська 41" заборгованість по членським внескам в сумі 7305,20 грн, 3 % річних в сумі 9,57 грн, інфляційні втрати в сумі 360,35 грн., а всього 7675,12 грн.
В задоволенні решти позовних вимог відмовити.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Велика Бердичівська 41" витрати на правову допомогу в розмірі 2102, 62 грн. та витрати зі сплати судового збору у розмірі 2546,69 грн.
Заочне рішення може бути оскаржено відповідачем шляхом подання до Корольовського районного суду м.Житомира заяви про перегляд заочного рішення протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.
У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Житомирського апеляційного суду через Корольовський районний суд м.Житомира протягом тридцяти днів з дати постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення.
Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених ЦПК України, не подана заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.
Позивач має право оскаржити заочне рішення в загальному порядку до Житомирського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Позивач: Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку "Велика Бердичівська 41", адреса: м.Житомир, вул. В.Бердичівська, 41, ЄДРПОУ 43937903.
Відповідач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса: АДРЕСА_3 , РНОКПП НОМЕР_1 .
Головуючий суддя О. Й. Адамович
Дата складання повного тексту рішення: 18.11.2024.
Суд | Корольовський районний суд м. Житомира |
Дата ухвалення рішення | 12.11.2024 |
Оприлюднено | 28.11.2024 |
Номер документу | 123322743 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг |
Цивільне
Корольовський районний суд м. Житомира
Адамович О. Й.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні