Ухвала
від 27.11.2024 по справі 291/670/24
РУЖИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 291/670/24

Провадження №2-о/291/25/24

У Х В А Л А

іменем України

27 листопада 2024 року селище Ружин

Ружинський районний суд Житомирської області

в складі головуючої: Митюк О.В.,

за участю секретаря - Герасимчук Н.П.,

розлянувши клопотання представника заінтересованої особи - ОСОБА_1 про проведення судового засідання по справі за заявою ОСОБА_2 , заінтересовані особи: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , Орган опіки і піклування Бердичівської районної військової адміністрації про усиновлення дитини в режимі відеоконференції,-

Встановив:

27.11.2024 року до Ружинського районного суду Житомирської області надійшло клопотання представника заінтересованої особи - ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відео конференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Згідно ч. 2 ст. 258 ЦПК України процедурні питання, пов"язані з рухом справи в суді першої інстанції, клопотання та заяви осіб, які беруть участь у справі, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення або закриття провадження у справі, залишення заяви без розгляду, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом шляхом постановлення ухвал.

Згідно ч. 3 ст. 212 ЦПК України учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Згідно з ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Оглянувши матеріали справи, клопотання представника заінтересованої особи - ОСОБА_1 , суд приходить до наступного.

Відповідно до ч. 6 ст. 212 ЦПК України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Як вбачається із матеріалів справи, представник заінтересованої особи просить проводити судове засідання з розгляду справи №291/670/24 в режимі відеоконференції, тому таке клопотання підлягає до задоволення.

Наказом Державної судової адміністрації України від 08.04.2020 № 169 затверджено Порядок роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду (далі - Порядок).

У пункті 2 розділу ІІ Порядку зазначено, що системою відеоконференцзв`язку є комплекс технічних засобів і програмного забезпечення «EаsyCon».

Крім того у розділах ІІ, ІІІ вказаного Порядку встановлено процедуру подання заяви про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, форму та зміст такої заяви, визначено механізм призначення та проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Відповідно до пункту 1 розділу ІІІ Порядку для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в Системі на офіційному вебпорталі судової влади України за адресою www.court.gov.ua та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, наведеним в додатку 1 до цього Порядку.

Керуючись ст. ст. 212, 247, 258 ЦПК України, суд, -

п о с т а н о в и в:

Розгляд цивільної справи за за заявою ОСОБА_2 , заінтересовані особи: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , Орган опіки і піклування Бердичівської районної військової адміністрації про усиновлення дитини здійснити у формі дистанційного судового провадження, шляхом проведення судового засідання о 10 год 00 хв 27.11.2024 року в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, за допомогою власних технічних засобів через систему ВКЗ «EаsyCon».

Представнику заінтересованої особи забезпечити участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Надіслати відповідне запрошення у сервісі «EasyCon» на відеоконференцію представнику заінтересованої особи Бондаренко А.Л.

Для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду учасник справи зобов`язаний дотримуватись правил Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 23.04.2020 року №196 (з наступними змінами). Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Ружинського районного суду

Житомирської області О. В. Митюк

СудРужинський районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення27.11.2024
Оприлюднено29.11.2024
Номер документу123322904
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про усиновлення, з них:

Судовий реєстр по справі —291/670/24

Рішення від 19.12.2024

Цивільне

Ружинський районний суд Житомирської області

Митюк О. В.

Ухвала від 27.11.2024

Цивільне

Ружинський районний суд Житомирської області

Митюк О. В.

Ухвала від 06.06.2024

Цивільне

Ружинський районний суд Житомирської області

Митюк О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні