Ухвала
від 27.11.2024 по справі 459/836/24
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 459/836/24 Головуючий у 1 інстанції Грабовський В. В.

Провадження № 22-ц/811/3044/24 Доповідач в 2-й інстанції Копняк С. М.

УХВАЛА

27 листопада 2024 року Львівський апеляційний суд у складі судді судової палати з розгляду цивільних справ Копняк С.М., розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Глобал Спліт», про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами суду, в справі за за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Глобал Спліт» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,

ВСТАНОВИВ:

в провадженніЛьвівського апеляційногосуду перебуваєцивільна справаза апеляційною скаргою ОСОБА_1 , на рішення Червоноградського міського суду Львівської області від 05 липня 2024 року.

Розгляд справи призначено на 05 грудня 2024 року на 11 год. 45 хв.

26 листопада 2024 року товариство з обмеженою відповідальністю «Глобал Спліт» подало через систему «Електронний суд» безпосередньо до Львівського апеляційного суду заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами суду представника ОСОБА_2 .

Частиною 1 статті 212 ЦПК України встановлено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів) (частина третя статті 212 ЦПК України).

Наказом Державної судової адміністрації України № 196 від 23 квітня 2020 року затверджений Порядок роботи з технічними засобами відеоконференц зв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, яким, зокрема, передбачено, що головуючий суддя приймає рішення про можливість проведення засідання в режимі відеоконференції за умови наявності в суді відповідної технічної можливості (наявність обладнання та можливість його використання у визначений день і час); для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватись з використанням власного електронного підпису в системі та перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним для роботи з обраною для проведення відеоконференції системою (пункти 1, 7 розділу ІІІ).

Враховуючи наведене, те, що заява відповідає встановленим статтею 212 ЦПК України вимогам, таке підлягає задоволенню.

Частиною п`ятоюстатті 212 ЦПК України передбачено, що ризики технічної неможливості участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Керуючись статтями 212, 260, 261, 381 ЦПК України Львівський апеляційний суд,

ухвалив:

заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Глобал Спліт», задовольнити.

Провести судовезасідання,призначене на 05 грудня 2024 року на 11 год 45 хв. та усіподальші судовізасідання уцій справі,за участюпредставника представника товариства з обмеженою відповідальністю «Глобал Спліт» - Гончаренко Інни Олександрівни у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням її власних технічних засобів та електронного підпису, відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 23 квітня 2020 року № 196.

Роз`яснити ОСОБА_2 , що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції вона зобов`язана: ввійти та авторизуватися в системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до часу судового засідання, активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку, очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.

Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку «ВКЗ», який може бути встановлений за веб-посиланням: https://vkz.court.gov.ua.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно використовувати комп`ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Роз`яснити, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, в касаційному порядку оскарженню не підлягає.

Суддя С.М. Копняк

СудЛьвівський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення27.11.2024
Оприлюднено28.11.2024
Номер документу123326919
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них споживчого кредиту

Судовий реєстр по справі —459/836/24

Постанова від 06.02.2025

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Копняк С. М.

Ухвала від 27.11.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Копняк С. М.

Ухвала від 08.11.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Копняк С. М.

Ухвала від 14.10.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Копняк С. М.

Ухвала від 07.08.2024

Цивільне

Львівський апеляційний суд

Копняк С. М.

Рішення від 05.07.2024

Цивільне

Червоноградський міський суд Львівської області

Грабовський В. В.

Ухвала від 24.04.2024

Цивільне

Червоноградський міський суд Львівської області

Грабовський В. В.

Ухвала від 28.03.2024

Цивільне

Червоноградський міський суд Львівської області

Грабовський В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні