Ухвала
від 27.11.2024 по справі 518/1891/23
ШИРЯЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ширяївський районний суд Одеської області

27.11.2024 Справа №: 518/1891/23 Провадження № 2-о/518/16/2024

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 листопада 2024 року

Суддя Ширяївського районного суду Одеської області Тарасенко М.С. розглянувши заяву представника ОСОБА_1 адвоката Цуркан О.О. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Ширяївського районного суду Одеської області перебуває цивільна справа за заявою ОСОБА_2 в інтересах ОСОБА_1 , заінтересована особа Ширяївська селищна рада Березівського району Одеської області (ЄДРПОУ 04378994) про визнання фізичної особи недієздатною та встановлення опіки.

Ширяївським районним судом Одеської області призначено підготовче судове засідання по даній справі на 24 грудня 2024 року о 12 год. 00 хв.

До канцелярії суду надійшла заява представника ОСОБА_1 адвоката Цуркан О.О. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, посилачись на обмежені можливості прибуття до суду через умови воєнного стану, з огляду на безпекові, логістичні та економічні причини.

Відповідно до ч. 2-5 ст.212 ЦПК Україниучасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України. Ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Отже, цивільним процесуальним законодавством регламентовано право учасника цивільного процесу на участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Суд, враховуючи наявність технічної можливості провести судове засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, вважає за необхідне заяву представника ОСОБА_1 адвоката Цуркан О.О. задовольнити.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.212,259-261 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Заяву представника ОСОБА_1 адвоката Цуркан О.О. про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції поза межами приміщення з використанням власних технічних засобів - задовольнити.

Провести підготовче судове засідання у цивільній справі за заявою ОСОБА_2 в інтересах ОСОБА_1 , заінтересована особа Ширяївська селищна рада Березівського району Одеської області (ЄДРПОУ 04378994) про визнання фізичної особи недієздатною та встановлення опіки, призначене на 24 грудня 2024 року о 12 год. 00 хв. за участю представника ОСОБА_1 адвоката Цуркан О.О. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Модератору повідомити адвоката Цуркан О.О. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів у визначені дату та час та роз`яснити, що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя М. Тарасенко

СудШиряївський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення27.11.2024
Оприлюднено28.11.2024
Номер документу123327091
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них: про визнання фізичної особи недієздатною

Судовий реєстр по справі —518/1891/23

Ухвала від 09.01.2025

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Тарасенко М. С.

Ухвала від 27.11.2024

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Тарасенко М. С.

Ухвала від 20.11.2024

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Тарасенко М. С.

Ухвала від 15.10.2024

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Тарасенко М. С.

Ухвала від 07.10.2024

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Тарасенко М. С.

Ухвала від 29.02.2024

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Тарасенко М. С.

Ухвала від 06.12.2023

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Тарасенко М. С.

Ухвала від 16.11.2023

Цивільне

Ширяївський районний суд Одеської області

Тарасенко М. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні