РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частини)
Справа № 609/1187/24
2/609/488/2024
27 листопада 2024 року Шумський районний суд Тернопільської області
в складі головуючого судді Харлана М.В.
за участю секретаря судового засідання Семенюк О.І.
прокурора ОСОБА_1
представника третьої особи, яка не заявляє
самостійних вимог щодо предмета спору на
стороні позивача Шумського КСЛМП «Волинь» Рудя В.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Шумськ під час заочного розгляду цивільну справу за позовом: керівника Кременецької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції у Тернопільській області, Великодедеркальської сільської ради
третьої особи,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета споруна стороніпозивача Шумського комунального спеціалізованого лісогосподарського та мисливського підприємства «Волинь»
до
відповідача: ОСОБА_2
вимоги позивача про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища,-
В С Т А Н О В И В :
Зважаючи наскладність увикладенні повноготексту рішеннясуду нащо можебути витраченийзначний час,суд вважаєза можливеоголосити йоговступну тарезолютивну частини, відклавши складання повного рішення суду.
Керуючись ст.ст. 12, 79-81, 141, 258-265, 268 ЦПК України, суд,-
У Х В А Л И В:
1. Винестизаочне рішення.
2.Позов керівникаКременецької окружноїпрокуратури Тернопільськоїобласті вінтересах державив особіДержавної екологічноїінспекції уТернопільській області,Великодедеркальської сільськоїради, третьоїособи,яка незаявляє самостійнихвимог щодопредмета споруна стороніпозивача:Шумського комунальногоспеціалізованого лісогосподарськогота мисливськогопідприємства «Волинь» до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища задовольнити.
3. Стягнути з ОСОБА_2 , на користь місцевого бюджету Великодедеркальської сільської ради Кременецького району Тернопільської області суму шкоди заподіяної внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища в розмірі20944,14(двадцятьтисяч дев`ятсотсорок чотири)гривні 14копійок,зарахувавши їїна (IBAN)№ UA958999980333189331000019725,ГУК уТернопільській області,код класифікаціїдоходів бюджету24062100,код отримувача(ЄДРПОУ)37977599,Казначейство України(ЕАП),призначення платежу-грошові стягненняза шкоду,заподіяну порушеннямзаконодавства проохорону навколишньогоприродного середовищавнаслідок господарськоїта іншоїдіяльності.
4. Стягнути з ОСОБА_2 на користь Тернопільської обласної прокуратури сплачений судовий збір в розмірі 2422 (дві тисячі чотириста двадцять дві) гривні 40 коп.
Відповідачу направити копію заочного рішення суду.
Заочне рішення може бути переглянуто Шумським районним судом Тернопільської області за письмовою заявою відповідача, поданою протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.
У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку. У цьому разі строк на апеляційне оскарження рішення починається відраховуватися з дати постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення.
Апеляційна скарга на заочне рішення суду відповідачем подається протягом тридцяти днів з дати постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення до Тернопільського апеляційного суду.
Апеляційна скарга на рішення суду учасниками справи подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення безпосередньо до Тернопільського апеляційного суду.
Якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення суду або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду. Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 Цивільного процесуального кодексу України.
Заочне рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційної скарги не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення суду, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Повний текст судового рішення буде складено та проголошено 28 листопада 2024 року о 10 год. 00 хв.
Суддя: М.В. Харлан
Суд | Шумський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 27.11.2024 |
Оприлюднено | 29.11.2024 |
Номер документу | 123333472 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища |
Цивільне
Шумський районний суд Тернопільської області
Харлан М. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні