Ухвала
від 26.11.2024 по справі 755/20485/24
ДНІПРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа № 755/20485/24

Провадження №: 4-с/755/186/24

У Х В А Л А

про прийняття скарги до розгляду

"26" листопада 2024 р. суддя Дніпровського районного суду м. Києва Коваленко І.В., вивчивши матеріали скарги Приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал», суб`єкт оскарження: приватний виконавець виконавчого округу м.Києва Борейко Максим Валерійович, заінтересована особа: ОСОБА_1 на дії/бездіяльність органу примусового виконання, -

в с т а н о в и в :

22.11.2024 року через систему «Електронний суд» до Дніпровського районного суду м. Києва надійшла скарга Приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал», суб`єкт оскарження: приватний виконавець виконавчого округу м.Києва Борейко Максим Валерійович, заінтересована особа: ОСОБА_1 на дії/бездіяльність органу примусового виконання, яка 25.11.2024 року була передана у провадження судді Коваленко І.В. у відповідності до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями.

Згідно зі ст. 447 ЦПК України сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду із скаргою, якщо вважають, що рішенням, дією або бездіяльністю державного виконавця чи іншої посадової особи органу державної виконавчої служби або приватного виконавця під час виконання судового рішення, ухваленого відповідно до цього Кодексу, порушено їхні права чи свободи.

Відповідно до ч. 1 ст. 448 ЦПК України скарга подається до суду, який розглянув справу як суд першої інстанції.

За нормою ст. 449 ЦПК України скаргу може бути подано до суду у десятиденний строк з дня коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її права або свободи.

Про подання скарги суд повідомляє відповідний орган державної виконавчої служби, приватного виконавця не пізніше наступного дня після її надходження до суду

Вивчивши подані заявником документи, доходжу висновку, що зміст та форма скарги та доданих до неї документів відповідає вимогам ст.ст. 447-449 ЦПК України, що є підставою для прийняття скарги та призначення її до судового розгляду.

Керуючись ст.ст. 447-449 ЦПК України, суд, -

п о с т а н о в и в:

Прийняти скаргу Приватного акціонерного товариства «Акціонерна компанія «Київводоканал», суб`єкт оскарження: приватний виконавець виконавчого округу м.Києва Борейко Максим Валерійович, заінтересована особа: ОСОБА_1 на дії/бездіяльність органу примусового виконання, до провадження та призначити її до судового розгляду, у відкритому судовому засіданні, в приміщенні Дніпровського районного суду м. Києва (вул. Пластова, 3 каб.8) на 09 годину 30 хвилин «04» грудня 2024 року.

У судове засідання викликати сторони.

Неявка стягувача, боржника, державного виконавця або іншої посадової особи органу державної виконавчої служби, приватного виконавця, які належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду скарги, не перешкоджають розгляду справи.

Ухвала оскарженню окремо від рішення суду не підлягає.

Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет http://dn.ki.court.gov.ua.

Суддя:

СудДніпровський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення26.11.2024
Оприлюднено29.11.2024
Номер документу123347892
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)

Судовий реєстр по справі —755/20485/24

Ухвала від 26.11.2024

Цивільне

Дніпровський районний суд міста Києва

Коваленко І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні