Ухвала
від 07.11.2024 по справі 760/4883/24
СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

Справа №760/4883/24 2/760/6545/24

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

07 листопада 2024 року м. Київ

Солом`янський районний суд міста Києва у складі судді Верещінської І.В., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Київської міської державної адміністрації, третя особа: Шоста Київська державна нотаріальна контора про визначення додаткового строку для прийняття спадщини та отримання свідоцтва про право на спадщину,

В С Т А Н О В И В:

До Солом`янського районного суду міста Києва звернулась ОСОБА_1 до Київської міської державної адміністрації, третя особа: Шоста Київська державна нотаріальна контора про визначення додаткового строку для прийняття спадщини та отримання свідоцтва про право на спадщину.

Ухвалою Солом`янського районного суду м. Києва від 11.03.2024 року позов залишено без руху, надано строк на усунення недоліків позовної заяви. На виконання ухвали суду 17.05.2024 року надійшла уточнена позовна заява.

Ухвалою Солом`янського районного суду м. Києва від 20.05.2024 року відкрито провадження у справі, розгляд справи вирішено здійснювати за правилами загального позовного провадження.

Ухвалою Солом`янського районного суду м. Києва від 13.06.2024 року після відкриття провадження позов залишений без руху.

22.08.2024 року на виконання Ухвали суду надійшла уточнена позовна заява.

Відповідно до ч. 1 ст. 187 ЦПК України, за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження, суд відкриває провадження у справі.

Згідно з ч. 2 ст. 19 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку: наказного провадження, позовного провадження (загального або спрощеного), окремого провадження. Загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Відповідно до ч. 3 ст. 274 ЦПК України, при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: ціну позову; значення справи для сторін; обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначати експертизу, викликати свідків тощо; кількість сторін та інших учасників справи; чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес.

Відповідно до ч.4 ст. 274 ЦПК України, справи у спорах щодо спадкування не можуть бути розглянуті в порядку спрощеного позовного провадження.

Зважаючи на вищевикладене, приходжу до висновку про необхідність розглядати справу за правилами загального позовного провадження та призначити по справі підготовче судове засідання.

Керуючись ст. 19, ст.ст.187, 189, 274, 279 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В :

Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Київської міської державної адміністрації, третя особа: Шоста Київська державна нотаріальна контора про визначення додаткового строку для прийняття спадщини та отримання свідоцтва про право на спадщину.

Розглянути цивільну справу в загальному позовному провадженні та призначити по даній справі підготовче судове засідання в залі Солом`янського районного суду м. Києва о 10 год. 30 хв. 13.12.2024 року.

Встановити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, зобов`язати відповідача надіслати копію відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178, 191 ЦПК України).

Встановити позивачу п`ятнадцятиденний строк для подання відповіді на відзив, з дня отримання відзиву та доданих до нього документів. Копія відповіді на відзив та доданих до нього документів відповідачу повинна бути надіслана (надана) відповідачу одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив до суду.

Встановити відповідачу п`ятиденний строк для подання заперечень, після отримання відповіді на відзив, копія яких разом із додатками повинна бути надіслана (надана) позивачу одночасно з надісланням (наданням) їх до суду.

Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.

Копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів надіслати відповідачу.

Про час та місце розгляду справи повідомити учасників судового розгляду.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - https://sl.ki.court.gov.ua/sud2609/.

Ухвала про відкриття провадження у справі оскарженню не підлягає.

Суддя І.В. Верещінська

СудСолом'янський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення07.11.2024
Оприлюднено29.11.2024
Номер документу123348668
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них

Судовий реєстр по справі —760/4883/24

Ухвала від 07.11.2024

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Верещінська І. В.

Ухвала від 13.06.2024

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Верещінська І. В.

Ухвала від 20.05.2024

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Верещінська І. В.

Ухвала від 11.03.2024

Цивільне

Солом'янський районний суд міста Києва

Верещінська І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні