Дата документу 13.11.2024Справа № 554/12007/24 Провадження № 1-кс/554/11265/2024
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13листопада 2024 року слідчий суддя Октябрського районного суду м. Полтави- ОСОБА_1 ,
за участю секретаря- ОСОБА_2
розглянувши в м. Полтава клопотання начальника СД ВП №1 Полтавського районного управління поліції ГУНП в Полтавській області, капітана поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до документів
матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024175440000413 від 22.10.2024, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
У провадженні СД ВП№2Полтавського РУПГУНП вПолтавській області перебувають матеріали кримінального провадження передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України, внесені до ЄРДР № 12024175440000413 від 22.10.2024.
Проведеним досудовим розслідуванням встановлено, що 21.10.2024 до ЧЧ ВП №2 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області надійшло повідомлення про те, що невідома особа за адресою: АДРЕСА_1 , на території « ІНФОРМАЦІЯ_1 » підробила медичну документацію щодо стаціонарного лікування гр. ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ..
На даний час у кримінальному провадженні виникла потреба у проведенні судово-почеркознавчої експертизи, для чого необхідно вилучити всю медичну документацію на пацієнта ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , яка знаходиться у « ІНФОРМАЦІЯ_3 », де останній проходив лікування.
Прохали надати доступ до речей і документів та їх вилучення, що перебувають у володінні « ІНФОРМАЦІЯ_1 », за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: всі наявні медичні картки, історії хвороби з виписками на громадянина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ..
Слідчий надав заяву про розгляд справи без його участі. Клопотання підтримує у повному обсязі.
Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя вважає, що воно підлягає до задоволення.
Відповідно до вимог ст.159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Тимчасовий доступ до електронних інформаційних систем або їх частин, мобільних терміналів систем зв`язку здійснюється шляхом зняття копії інформації, що міститься в таких електронних інформаційних системах або їх частинах, мобільних терміналах систем зв`язку, без їх вилучення.
Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
За змістом п. 3 ч. 5ст. 163 КПК Українипередбачено, що слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
За змістом ч. 6ст. 163 КПК Українислідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п`ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Відповідно до ч.7 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд в ухвалі про надання тимчасового доступу до речей і документів може дати розпорядження про надання можливості вилучення речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе про наявність достатніх підстав вважати, що без такого вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів.
На даний час органу досудового розслідування необхідно отримати доступ до документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 », за адресою: АДРЕСА_1 ,з метою проведення повного та об`єктивного досудового розслідування вказаного кримінального провадження.
Отримати доступ до вказаної інформації у інший спосіб, окрім як на підставі ухвали суду, не представляється можливим.
Ураховуючи вищевикладене, керуючись ст.159- 162 КПК України, слідчий суддя
УХВАЛИВ:
Надати тимчасовий доступ дізнавачам СД ВП №2 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області, а саме: ОСОБА_3 , ОСОБА_5 , до речей і документів та їх вилучення, що перебувають у володінні « ІНФОРМАЦІЯ_1 », за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: всі наявні медичні картки, історії хвороби з виписками на громадянина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Строк дії ухвали два місяці.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей та документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукування зазначених речей та документів.
Слідчий суддя Октябрського
районного суду м. Полтави ОСОБА_1
Суд | Октябрський районний суд м.Полтави |
Дата ухвалення рішення | 13.11.2024 |
Оприлюднено | 29.11.2024 |
Номер документу | 123353839 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Октябрський районний суд м.Полтави
Андрієнко Г. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні