Ухвала
від 28.11.2024 по справі 700/615/24
ЛИСЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Cправа № 700/615/24

Провадження № 1-кп/700/116/24

УХВАЛА

про проведення судового засідання в режимі відеоконференції

28 листопада 2024 року Лисянський районний суд Черкаської області у складі:

головуючого - судді ОСОБА_1 ,

за участю: секретаря ОСОБА_2 ,

прокурора ОСОБА_3 ,

обвинуваченого ОСОБА_4

розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції кримінальне провадження відносно ОСОБА_4 , обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Лисянського районного суду Черкаської області перебуває кримінальне провадження відносно ОСОБА_4 за ч.1 ст.125 КК України.

Відповідно дост. 336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин.

Суд може ухвалити рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.

Так як обвинувачений на даний час перебуває у ДУ «Черкаський СІЗО», з метою недопущення зриву судового засідання та враховуючи завантаженість конвойної служби, вважаю за необхідне провести підготовче судове засідання даному кримінальному провадженні, в режимі відеоконференції та доручити посадовій особі ДУ «Черкаський СІЗО», здійснити передбачені ст. 336 КПК Українидії, необхідні для проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

Керуючисьст. 335, 336 КПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Судове засідання призначене на 09-00 год. 29листопада 2024року провести в режимі відеоконференції із ДУ «Черкаський СІЗО» за участю обвинуваченого ОСОБА_4 .

Доручити посадовій особі ДУ «Черкаський СІЗО», забезпечити проведення відеоконференції за участю обвинуваченого ОСОБА_4 .

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя ОСОБА_5

СудЛисянський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення28.11.2024
Оприлюднено02.12.2024
Номер документу123364316
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини проти життя та здоров'я особи Умисне легке тілесне ушкодження

Судовий реєстр по справі —700/615/24

Ухвала від 25.12.2024

Кримінальне

Черкаський апеляційний суд

Люклянчук В. Ф.

Ухвала від 17.12.2024

Кримінальне

Черкаський апеляційний суд

Люклянчук В. Ф.

Ухвала від 29.11.2024

Кримінальне

Лисянський районний суд Черкаської області

Пічкур С. Д.

Ухвала від 28.11.2024

Кримінальне

Лисянський районний суд Черкаської області

Пічкур С. Д.

Ухвала від 13.11.2024

Кримінальне

Лисянський районний суд Черкаської області

Пічкур С. Д.

Ухвала від 23.09.2024

Кримінальне

Лисянський районний суд Черкаської області

Пічкур С. Д.

Ухвала від 11.09.2024

Кримінальне

Лисянський районний суд Черкаської області

Пічкур С. Д.

Ухвала від 19.08.2024

Кримінальне

Лисянський районний суд Черкаської області

Пічкур С. Д.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні