ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
адреса юридична: вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, м. Полтава, 36000, адреса для листування: вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, м. Полтава, 36607, тел. (0532) 61 04 21, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua, https://pl.arbitr.gov.ua/sud5018
Код ЄДРПОУ 03500004
УХВАЛА
28.11.2024 р. Справа № 917/2022/24
Суддя господарського суду Полтавської області Білоусов С. М., розглянувши матеріали
за заявою Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Полтавагаз", вул. Козака, 2-а, м. Полтава, 36000, код ЄДРПОУ 03351912
до Приватного акціонерного товариства "Полтавапропангаз", вул. Короленка, буд. 4, смт. Чутове, Чутівський район, Полтавська область, 38800, код ЄДРПОУ 31310365
про відкриття провадження у справі про банкрутство
ВСТАНОВИВ:
Заявник - Акціонерне товариство "Оператор газорозподільної системи "Полтавагаз" звернулося до суду через систему "Електронний суд" із заявою (вх. № 2113/24 від 19.11.2024 року) про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Полтавапропангаз" (код ЄДРПОУ 31310365).
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 19.11.2024 року дану заяву було передано на розгляд судді Білоусову С.М.
Ухвалою господарського суду Полтавської області від 20.11.2024 року заяву Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Полтавагаз" про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Полтавапропангаз" (код ЄДРПОУ 31310365) залишено без руху та запропоновано заявнику в триденний строк з дня вручення цієї ухвали усунути недоліки заяви шляхом надання суду доказів сплати судового збору у встановленому порядку та розмірі 24 224,00 грн.
22.11.2024 року через систему "Електронний суд" від Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Полтавагаз" надійшла заява вх. № 15821 до якої додано платіжну інструкцію № 4681 від 22.11.2024 року на суму 24 224,00 грн.
Дослідивши матеріали заяви Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Полтавагаз" про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Полтавапропангаз", з урахуванням заяви б/н від 22.11.2024 (вх. № 15821) про усунення її недоліків, суд дійшов висновку, що вони є достатніми для прийняття її до розгляду та призначення підготовчого засідання у справі.
Пунктом 2-1 розділу Прикінцеві та перехідні положення Кодексу України з процедур банкрутства, передбачено, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом. Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією. Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу. Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.
У заяві про банкрутство заявник пропонує кандидатуру арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Куценка Володимира Михайловича (свідоцтво № 1548 від 17.07.2013 року, адреса: 36010, м. Полтава, вул. Чумацький шлях (Половка), 64Д, кім. 502). Крім того, додано заяву арбітражного керуючого Куценка Володимира Михайловича про участь у справі.
Відповідно до ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з`ясування наявності підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Кодексом. У підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, заслуховує пояснення сторін, оцінює обґрунтованість вимог кредитора та заперечень боржника, вирішує інші питання, пов`язані з розглядом справи.
Відповідно до ст. 36 Кодексу України з процедур банкрутства боржник до дати проведення підготовчого засідання надає до господарського суду та заявнику відзив на заяву про відкриття провадження у справі. До відзиву боржника додаються докази відправлення заявнику копії відзиву. Крім відомостей, передбачених Господарським процесуальним кодексом України, у відзиві боржника зазначаються: заперечення боржника щодо вимог заявника (заявників); загальна сума заборгованості боржника перед кредиторами за зобов`язаннями, що передбачають виплату грошових коштів, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), з виплати заробітної плати; відомості про наявне у боржника майно, а також про всі рахунки боржника в установах банків та інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків; відомості про всі рахунки, на яких ведеться облік прав на цінні папери, що належать боржнику у депозитарних установах, їх реквізити; відомості про всі рахунки, електронні гаманці, відкриті у небанківських надавачах платіжних послуг, емітентах електронних грошей, що належать боржнику, їх реквізити; відомості про проведення боржником діяльності, пов`язаної з державною таємницею; докази необґрунтованості вимог заявника (за наявності). У відзиві боржника можуть зазначатися й інші відомості, що мають значення для розгляду справи. До відзиву також додається довідка органів приватизації (органів, уповноважених управляти об`єктами державної власності) про наявність або відсутність на балансі підприємства, щодо якого подано заяву про відкриття провадження у справі, державного майна, що в процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до статутного капіталу боржника. Відсутність відзиву на заяву про відкриття провадження у справі не перешкоджає провадженню у справі.
Враховуючи викладене, суд доходить висновку, що підстави для відмови у прийнятті або для повернення заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство, встановлені Кодексом України з процедур банкрутства, відсутні.
Керуючись ст. 34, 35, 36 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву Акціонерного товариства "Оператор газорозподільної системи "Полтавагаз" про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного акціонерного товариства "Полтавапропангаз" (код ЄДРПОУ 31310365) до розгляду.
2. Підготовче судове засідання призначити на 10.12.2024 року на 11:10.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Капітана Володимира Кісельова, 1.
3. Явка в судове засідання представників заявника, боржника та арбітражного керуючого не є обов`язковою.
4. Зобов`язати заявника надати додаткові відомості (за їх наявності), необхідні для вирішення питання про відкриття провадження у справі про банкрутство.
5. Зобов`язати боржника до дати проведення підготовчого засідання надати до господарського суду та заявнику відзив на заяву про відкриття провадження у справі.
До відзиву боржника додаються докази відправлення заявнику копії відзиву.
У відзиві боржник зазначає:
- заперечення боржника щодо вимог заявника (заявників);
- загальну суму заборгованості боржника перед кредиторами за зобов`язаннями, що передбачають виплату грошових коштів, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), з виплати заробітної плати;
- відомості про наявне у боржника майно, а також про всі рахунки боржника в установах банків та інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків;
- відомості про всі рахунки, на яких ведеться облік прав на цінні папери, що належать боржнику у депозитарних установах, їх реквізити;
- відомості про проведення боржником діяльності, пов`язаної з державною таємницею;
- докази необґрунтованості вимог заявника чи наявності спору щодо заявлених вимог (за наявності);
- до відзиву боржника також можуть бути додані клопотання боржника;
- до відзиву також додається довідка органів приватизації (органів, уповноважених управляти об`єктами державної власності) про наявність або відсутність на балансі підприємства, державного майна, що в процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до статутного капіталу боржника;
- надати суду належним чином засвідчені копії правоустановчих документів, зокрема статут підприємства;
- письмові відомості щодо наявності ( відсутності) забезпечених кредиторів.
6. Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному вебпорталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://pl.arbitr.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили 27.11.2024 р.; строк та порядок оскарження ухвали встановлені ст. 9 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 255, 256, 257 ГПК України.
Суддя Білоусов С. М.
Суд | Господарський суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 28.11.2024 |
Оприлюднено | 02.12.2024 |
Номер документу | 123393692 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Полтавської області
Білоусов С. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні