Ухвала
від 29.11.2024 по справі 640/26504/21
КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про поновлення провадження в адміністративній справі

29 листопада 2024 року №640/26504/21

Київський окружний адміністративний суд у складі колегії суддів головуючої судді Панченко Н.Д., суддів Василенко Г.Ю., Панової Г.В., розглянувши у місті Києві матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, треті особи Міністерство соціальної політики України, Житомирський обласний центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, про визнання протиправними дій, зобов`язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва, (також далі - суд), надійшов позов ОСОБА_1 (далі - позивач) до Кабінету Міністрів України, (далі - відповідач, КМУ), у якому позивач просить суд визнати протиправними дії, зобов`язати вчинити дії.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 30 вересня 2021 року відкрите загальне позовне провадження, призначено справу до розгляду у підготовчому судовому засіданні, залучено до участі у справі в якості третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача Міністерство соціальної політики України (вул. Еспланадна, 8/10, м. Київ, 01601), Житомирський обласний центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат (вул. Чуднівська, 105, Житомир, 10000).

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 листопада 2021 року зупинене провадження в адміністративній справі до набрання законної сили рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва у справі № 640/11534/21.

На виконання положень п. 2 розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України №2825-ІХ, Окружним адміністративним судом міста Києва скеровано за належністю матеріали справи № 640/26504/21 до Київського окружного адміністративного суду.

За результатом автоматизованого розподілу, справу № 640/26504/21 передано на розгляд судді Київського окружного адміністративного суду Панченко Н.Д.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 01 жовтня 2024 року адміністративна справа № 640/26504/21 прийнята до провадження. Справу визначено розглядати колегією суддів у складі трьох суддів.

Відповідно до ухвали Окружного адміністративного суду міста Києва від 22 листопада 2021 року провадження у даній справі було зупинене до набрання законної сили рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва у справі № 640/11534/21.

Відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру судових рішень встановлено, що рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 21 жовтня 2021 року у справі №640/11534/21 позов задоволений частково. Визнано протиправною та нечинною постанову Кабінету Міністрів України № 325 від 08.04.2021 «Деякі питання виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» якою затверджено «Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених для виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань» з додатком до Порядку про розміри виплати у 2021 році разової грошової допомоги до 5 травня, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» в частині визначення грошової допомоги учасникам бойових дій в розмірі 1491 гривень. У задоволенні іншої частини позовних вимог відмовлено. Зобов`язано Кабінет Міністрів України невідкладно після набрання рішенням суду законної сили опублікувати резолютивну частину рішення суду про визнання нормативно-правого акта протиправним та нечинним в окремій його частині у виданні, в якому було офіційно оприлюднено нормативно-правовий акт.

Відповідно до ч.1 ст.237 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

З огляду на викладене та з урахуванням того, що рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 21 жовтня 2021 року у справі № 640/11534/21 набрало законної сили 09.02.2022, суд дійшов висновку про усунення обставин, що викликали підстави для зупинення провадження та продовження розгляду адміністративної справи № 640/26504/21.

Керуючись ст.237, 241, 242, 243, 248, 263 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Поновити провадження у справі № 640/26504/21 за позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України, треті особи Міністерство соціальної політики України, Житомирський обласний центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, про визнання протиправними дій, зобов`язання вчинити дії.

Продовжити розгляд адміністративної справи № 640/26504/21 за правилами загального позовного провадження.

Призначити підготовче судове засідання на 09 грудня 2024 року о 12:00.

Судове засідання відбуватиметься в приміщенні Київського окружного адміністративного суду (адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, 2-й під`їзд, 10-й поверх).

Викликати для участі в судовому засіданні учасників справи (їх представників).

Роз`яснити учасникам справи про можливість отримання інформації по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://adm.ko.court.gov.ua/sud1070/.

Копію ухвали суду надіслати (надати) учасникам справи (їх представникам).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Головуюча - суддя Панченко Н.Д.

СуддяВасиленко Г.Ю.

СуддяПанова Г.В.

СудКиївський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення29.11.2024
Оприлюднено02.12.2024
Номер документу123405605
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо соціального захисту (крім соціального страхування), з них

Судовий реєстр по справі —640/26504/21

Ухвала від 09.12.2024

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Панченко Н.Д.

Ухвала від 29.11.2024

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Панченко Н.Д.

Ухвала від 01.10.2024

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Панченко Н.Д.

Ухвала від 22.11.2021

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Бояринцева М.А.

Ухвала від 30.09.2021

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Бояринцева М.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні