КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД У Х В А Л А
про призначення судового засідання, витребування доказів та виклик свідка
29 листопада 2024 року 320/29593/24
Київський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Дудіна С.О., розглянувши адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС в Одеській області до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інкор К" про скасування державної реєстрації та припинення юридичної особи,
в с т а н о в и в:
До Київського окружного адміністративного суду звернулось Головне управління ДПС в Одеській області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Інкор К" про скасування державної реєстрації установчих документів Товариства з обмеженою відповідальністю "Інкор К" та припинення зазначеної юридичної особи.
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 12.08.2024 відкрито провадження в адміністративній справі, вирішено здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.
Відповідно до частини п`ятої статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Під час розгляду справи у порядку письмового провадження судом встановлено необхідність витребування від сторін додаткових доказів по справі, а також призначення судового засідання.
Згідно з частиною третьою статті 80 Кодексу адміністративного судочинства України про витребування доказів за власною ініціативою або за клопотанням учасника справи, або про відмову у витребуванні доказів суд постановляє ухвалу.
Статтею 129 Конституції України обов`язковість рішень суду (до яких належать і ухвали) визначена як одна з основних засад судочинства.
Відповідно до статті 13 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" судові рішення, що набрали законної сили є обов`язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об`єднаннями на всій території України. Обов`язковість урахування (преюдиційність) судових рішень для інших судів визначається законом. Невиконання судових рішень має наслідком юридичну відповідальність, установлену законом.
Згідно з частинами другою та третьою статті 14 Кодексу адміністративного судочинства України судові рішення, що набрали законної сили, є обов`язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об`єднаннями на всій території України.
Невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
Крім того, суд вважає за доцільне викликати у судове засідання для допиту в якості свідка директора Товариства з обмеженою відповідальністю "Інкор К" ОСОБА_1 , який був раніше допитаний Територіальним управлінням Бюро економічної безпеки України в Одеській області в якості свідка та підтвердив свою непричетність до діяльності відповідача.
Відповідно до положень статті 65 КАС України як свідок в адміністративній справі судом може бути викликана будь-яка особа, якій відомі обставини, що належить з`ясувати у справі.
Свідок викликається в судове засідання з ініціативи суду або учасників справи. Учасник справи, заявляючи клопотання про виклик свідка, повинен зазначити його ім`я, місце проживання (перебування), роботи чи служби та обставини, щодо яких він може дати показання.
Згідно з частиною четвертою статті 92 Кодексу адміністративного судочинства України в ухвалі про відкриття провадження у справі або в іншій ухвалі, якою суд вирішує питання про виклик свідка, суд попереджає свідка про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду.
Відповідно до пункту 3 частини п`ятої статті 44 Кодексу адміністративного судочинства України учасники справи зобов`язані з`являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов`язковою.
Керуючись статтями 80, 181, 223, 243, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
у х в а л и в:
1. Призначити судове засідання на 14 січня 2025 року о 12 год. 00 хв.
2. Витребувати від позивача докази:
- письмові пояснення про те, чи проводилися податкові перевірки відповідача (з відповідним документальним підтвердженням у разі наявності).
3. Витребувати від відповідача докази:
- копії документів, які подавалися під час державної реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю "Інкор К" в якості юридичної особи.
4. Витребувати від Територіального управління Бюро економічної безпеки України в Одеській області (вул. Корольова академіка, 16/1, м. Одеса, 65114; фактична адреса (для листування): вул. Мечникова, 102, м. Одеса, 65007; ідентифікаційний код 44765955, адреса електронної пошти: odesa@esbu.gov.ua):
- інформацію щодо стану кримінального провадження №72023160000000015 від 08.03.2023 та копії судових рішень, прийнятих за результатом цього кримінального провадження (вирок, постанови тощо), у разі їх наявності;
- копії усіх наявних протоколів допиту свідка ОСОБА_1 (директора Товариства з обмеженою відповідальністю "Інкор К") в межах кримінального провадження №72023160000000015 від 08.03.2023.
5. Витребувані докази надати суду протягом 5 днів з моменту отримання копії цієї ухвали (її тексту, отриманого засобами телекомунікаційного зв`язку).
6. Викликати у судове засідання, яке відбудеться 14 січня 2025 року о 12 год. 00 хв., в якості свідка ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ).
7. Попередити ОСОБА_1 про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду, передбачену статтями 384 та 385 Кримінального кодексу України.
8. Обов`язок по забезпеченню явки у судове засідання свідка покласти на відповідача.
9. Копію ухвали суду надіслати (вручити, надати) учасникам справи (їх представникам) та ТУ БЕБ в Одеській області, зокрема, шляхом направлення тексту ухвали електронною поштою, факсимільним повідомленням (факсом, телефаксом), телефонограмою.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Дудін С.О.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 29.11.2024 |
Оприлюднено | 03.12.2024 |
Номер документу | 123411618 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо організації господарської діяльності, з них державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Дудін С.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні