Ухвала
від 03.12.2024 по справі 127/31687/23
ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 127/31687/23

Провадження № 2/127/4093/23

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 грудня 2024 року м. Вінниця

Вінницький міський суд Вінницької області в складі:

головуючого судді Романюк Л.Ф.,

при секретарі Курутіній О.В.,

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в залі суду в м. Вінниці цивільну справу за позовом Акціонерного товариства «Вінницяобленерго» (21050 м. Вінниця, вул. Магістратська,2) в особі Структурної одиниці «Вінницькі міські електричні мережі» (21008 м. Вінниця, вул. Пирогова,174) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до АТ «Вінницяобленерго» в особі Структурної одиниці «Вінницькі міські електричні мережі» про визнання неправомірним та скасування рішення,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває вище вказана справа.

Ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області від 25.10.2023 року провадження у зазначеній справі було відкрито в спрощеному позовному провадженні без повідомлення (виклику) осіб.

15.11.2023 року на адресу суду надійшла зустрічна позовна заява.

15.11.2023 року на адресу суду надійшло клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін.

Ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області від 17.11.2023 року здійснено перехід від розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.

Представник позивача відповідача ОСОБА_2 в підготовче засідання не з`явився, надав суду заяву про проведення підготовчого засідання у його відсутність, просив суд призначити справу до розгляду по суті.

Представник відповідача позивача ОСОБА_3 в підготовче засідання не з`явився, надав суду заяву про проведення підготовчого засідання у його відсутність, просив суд закрити підготовче засідання.

Суд, вважає за можливе провести підготовче засідання у відсутність сторін на підставі наявних в справі доказів.

Судом вирішено клопотання про виклик свідка, виклик експерта, приєднання доказів.

16.11.2023 року на адресу суду надійшов відзив на позовну заяву.

Ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області 25.01.2024 року об`єднано в одне провадження зустрічний позов ОСОБА_1 до АТ «Вінницяобленерго» в особі Структурної одиниці «Вінницькі міські електричні мережі» про визнання неправомірним та скасування рішення з первісним позовом Акціонерного товариства «Вінницяобленерго» (21050 м. Вінниця, вул. Магістратська,2) в особі Структурної одиниці «Вінницькі міські електричні мережі» (21008 м. Вінниця, вул. Пирогова,174) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості.

15.02.2024 року на адресу суду надійшов відзив на зустрічну позовну заяву.

Ухвалою Вінницького міського суду Вінницької області від 04.04.2024 року по справі призначено судову трасологічну експертизу.

07.08.2024 року надійшов висновок експерта від 27.07.2024 року № СЕ-19/102-24/8393-ТР за результатами судової трасологічної експертизи.

Ознайомившись з матеріалами позову, суд вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті, оскільки до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті процесуальних дій вчиняти не потрібно, справа може бути призначена до судового розгляду по суті.

Відповідно до ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Згідно п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд: призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання ( декількох судових засідань у разі складності справи ) для розгляду справи по суті.

Зважаючи на вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду по суті.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 189, 196 198, 200 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження та призначити до розгляду цивільну справу за Акціонерного товариства «Вінницяобленерго» (21050 м. Вінниця, вул. Магістратська,2) в особі Структурної одиниці «Вінницькі міські електричні мережі» (21008 м. Вінниця, вул. Пирогова,174) до ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) про стягнення заборгованості та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до АТ «Вінницяобленерго» в особі Структурної одиниці «Вінницькі міські електричні мережі» про визнання неправомірним та скасування рішення, призначити справу до судового розгляду по суті на 08 січня 2024 року на 10.30 годину в приміщенні Вінницького міського суду Вінницької області, що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 17 в м. Вінниці, в залі судових засідань №34.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

СудВінницький міський суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення03.12.2024
Оприлюднено04.12.2024
Номер документу123464309
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —127/31687/23

Постанова від 23.04.2025

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Сопрун В. В.

Постанова від 23.04.2025

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Сопрун В. В.

Ухвала від 02.04.2025

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Сопрун В. В.

Ухвала від 20.03.2025

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Сопрун В. В.

Рішення від 04.02.2025

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Романюк Л. Ф.

Рішення від 04.02.2025

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Романюк Л. Ф.

Ухвала від 03.12.2024

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Романюк Л. Ф.

Ухвала від 09.09.2024

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Романюк Л. Ф.

Ухвала від 04.04.2024

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Романюк Л. Ф.

Ухвала від 25.01.2024

Цивільне

Вінницький міський суд Вінницької області

Романюк Л. Ф.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні