Рішення
від 05.12.2024 по справі 613/1171/24
БОГОДУХІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №613/1171/24 Провадження № 2/613/561/24

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

2 грудня 2024 року м. Богодухів

Богодухівський районний суд Харківської області у складі: головуючого судді Харченка С.М., за участю секретаря судового засідання Мізяк М.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Богодухові в порядку загального позовного провадження справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи: Орган опіки та піклування Турківської міської ради Самбірського району Львівської області в особі виконавчого комітету Турківської міської ради Самбірського району Львівської області, Служба у справах дітей Турківської міської ради Самбірського району Львівської області про позбавлення батьківських прав,-

встановив:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 , треті особи: Орган опіки та піклування Турківської міської ради Самбірського району Львівської області в особі виконавчого комітету Турківської міської ради Самбірського району Львівської області, Служба у справах дітей Турківської міської ради Самбірського району Львівської області про позбавлення батьківських прав, за якою просить: позбавити ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП - НОМЕР_1 , батьківських прав відносно її малолітньої доньки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Свої вимоги мотивує тим, що сторони по справі спільно не проживають з 2016 року, оскільки відповідачка залишила сім`ю, перестала спілкуватися з дитиною, з моменту коли відповідачка залишила сім`ю жодного разу не допомогала з утриманням доньки, позивач самостійно її утримував, забезпечував її потреби. Навіть коли донька захворіла, відповідачка ігнорувала намагання вийти з нею на контакт з метою вирішення питань утримання дитини. В подальшому, рішенням Богодухівського районного суду Харківської області від 21.11.2022р. по справі №613/297/22 шлюб між сторонами було розірвано. Крім того, за зверненням позивача було видано судовий наказ про стягнення аліментів від 03.08.2022 р. по справі №613/299/22. На даний час дитина - ОСОБА_3 , проживає разом з позивачем та перебуває на його утриманні, позивач самостійно забезпечує доньку всім необхідним. Позивачка аліменти не сплачує, з дитиною взагалі не спілкується, не виявляє до неї жодного інтересу. Участь у вихованні доньки бере тільки позивач. Відтак, як зазначає позивач, відповідач свідомо ухиляється від виконання батьківських обов`язків. Таке ставлення відповідача до доньки, на думку позивача, є свідченням її байдужості до подальшої долі дитини. Має заборгованість зі сплати аліментів у розмірі 65 784 грн.

Позивач - ОСОБА_1 в судовому засіданні позов підтримав, вважав необхідним позбавити відповідачку батьківських прав, оскільки вона давно не приймає участі у вихованні дитини та більше семи років разом з ними не проживає. Уточнив, що дитина проживає з ним, її вихованням він займається сам, самостійно забезпечує її усім необхідним. Відповідачка аліменти на утримання дитини не сплачує та взагалі не цікавиться дитиною.

Представник позивача - адвокат Миньо М.М. позов підтримав у повному обсязі, зазначив, що відповідачка на протязі декількох років взагалі перестала цікавитися дитиною та спілкуватися з нею. З весни 2021 року спілкування було припинено взагалі. Відповідачка заблокувала мобільний телефон, взагалі не займається утриманням доньки, позивач самостійно утримує дитину та забезпечує її потреби. Навіть коли донька хворіла, відповідачів ігнорувала намагання вийти на контакт. Аліменти не сплачує, з дитиною не бачиться та жодного інтересу не виявляє. Участь у вихованні дитини приймає тільки позивач. Підсумовуючи викладене, представник позивача вважає, що відповідачка свідомо ухиляється від батьківського обов`язку вже більше 4 років. Позивач жодним чином не перешкоджає відповідачці брати участь у вихованні доньки. Просив позбавити ОСОБА_2 батьківських прав по відношенню до доньки ОСОБА_3 .

Відповідач на неодноразові виклики в судові засідання жодного разу не з`явилася, про день, час та місце розгляду справи була повідомлена.

Представник третьої особи - Органу опіки та піклування Турківської міської ради Самбірського району Львівської області в особі виконавчого комітету Турківської міської ради Самбірського району Львівської області Стефаник І.В. у судовому засіданні підтримав позицію сторони позивача. Вважав необхідним позбавити відповідачку батьківських прав по відношенню до її дитини - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 . Зазначив, що наявний висновок про доцільність позбавлення батьківських прав відповідачки. При цьому зазначив, що позивач гарно характеризується, самостійно займається утриманням дитини, дитина відвідує школу, тобто позивач належним чином виконує свої батьківські обов`язки. Мати дитини за час проживання позивача з дитиною у м.Турка жодного разу не з`являлася, не цікавилася дитиною. Зазначив, що відповідачка має заборгованість по сплаті аліментів на утримання дитини, в зв`язку з чим порушуються права дитини та є необхідність у позбавленні відповідачки батьківських прав, що забезпечить можливість батьку в повній мірі виконувати свій батьківський обов`язок.

Представник третьої особи - Служби у справах дітей Турківської міської ради Самбірського району Львівської області в судове засідання не з`явився, надав заяву, відповідно до змісту якої позовні вимоги підтримує та у зв`язку з неможливість прибути у судове засідання просить суд здійснити розгляд судової справи без участі служби у справах дітей Турківської міської ради.

Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 280 ЦПК України.

Вислухавши позивача, представників позивача та третьої особи, опитавши в присутності психолога дитину, вивчивши матеріали справи у межах наданих доказів, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

На підставі копії свідоцтва про народження серії НОМЕР_2 встановлено, що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 є батьками ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 (а.с.12).

Згідно копії Заочного рішення Богодухівського районного суду Харківської області від 21 листопада 2022 року, шлюб між ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_4 та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_5 було розірвано (а.с.17-18).

Відповідно до копій Довідок від 06.04.2022 №1328-5000770417 та №1328-5000770759 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи ОСОБА_1 та ОСОБА_3 (законним представником, що супроводжує малолітню дитину зазначений ОСОБА_1 ) зареєстровані за адресою: АДРЕСА_1 , фактичне місце проживання: АДРЕСА_2 (а.с.11,13)

З копії довідки Полково-Микитівського старостинського округу виконавчого комітету Богодухівської міської ради №18 від 21 березня 2022 року вбачається, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 та з 2017 року проживав разом із донькою ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , зареєстрованою за цією ж адресою. Дружина - ОСОБА_2 за свідченнями сусідів не проживає на території села з 2017 року, не займається доглядом та вихованням доньки (а.с.14)

Згідно копії акту про фактичне проживання (не проживання) особи на території Богодухівської міської ради за адресою: АДРЕСА_3 від 21 березня 2022 року, комісією у складі депутата Богодухівської міської ради Ситника Л.М., старости Полково-Микитівського старостинського округу Колмикова О.І., діловода ОСОБА_4 встановлено, що ОСОБА_2 фактично проживає за адресою: АДРЕСА_3 (а.с.15-16)

На підставі копії судового наказу від 3 серпня 2022 року встановлено, що з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 стягуються аліменти на користь ОСОБА_1 на утримання неповнолітньої дитини - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , у розмірі однієї чверті заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку щомісяця, починаючи з 16 травня 2022 року до досягнення дитиною повноліття (а.с.19-20)

В матеріалах справи наявна копія довідки характеристики Губарівського старостинського округу виконавчого комітету Богодухівської міської ради Харківської області № 14-01-04/155 від 22.11.2023 року, зі змісту якої вбачається, що ОСОБА_1 зареєстрований за адресою в АДРЕСА_3 та не проживає з травня 2022 року. До цього часу проживав разом із донькою - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 . Працьовитий, відповідальний батько, в повному обсязі виконував свої батьківські обов`язки, в повній мірі приділяв увагу своїй неповнолітній доньці, шкідливими звичками не зловживав (а.с.21)

Як вбачається зі змісту копії відповіді Служби у справах дітей Богодухівської міської ради №01-32 від 15.11.2023 року, за період 01.01.2022 р. - 15.11.2023р. ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_6 не зверталась до Служби у справах дітей Богодухівської міської ради щодо побачень / наявності перешкод у спілкуванні з донькою, ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (а.с.22)

Відповідно до копії відповіді Богодухівського РВП ГУНП в Харківській області №23аз/вс119-71/012023 від 23.11.2023 року, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , з письмовими заявами щодо перешкод у спілкуванні з донькою - ОСОБА_3 , протягом 2022-2023 років, до Богодухівського РВП ГУНП в Харківській області не зверталась (а.с.23)

Згідно копії Акту обстеження житлово-побутових умов, складеного 02.08.2023 року, представниками Служби у справах дітей Турківської міської ради Самбірського району Львівської області на час обстеження сім`ї ОСОБА_1 встановлено наступне: ОСОБА_1 являється внутрішньо - переміщеною особою, проживає за адресою: АДРЕСА_4 (школа - інтернат). На його утриманні знаходиться донька ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , вихованням якої він займається сам. Мати участі у вихованні не приймає. Продуктами харчування, одягом та взуттям родина забезпечена повністю. В кімнаті є необхідні речі, планшет (а.с.24)

Відповідно до змісту характеристики №2011/02-17 від 07.11.2023, виданої міським головою Турківської міської ради Самбірського району Львівської області, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , являється внутрішньо переміщеною особою та фактично на даний момент проживає в АДРЕСА_4 . Заяви та скарги на гр. ОСОБА_1 у міськвиконком не надходили. Зауважень з боку виконкому до гр.. ОСОБА_1 не має. (а.с.25)

На обліку у лікарів нарколога та психіатра ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_7 не знаходиться, за медичною допомогою не звертався, що вбачається з довідки поліклінічного відділення КНП «Турківська центральна міська лікарня» (а.с.26)

Зі змісту постанови про відкриття виконавчого провадження від 20 березня 2023 року вбачається, що 20 березня 2023 року було відкрито виконавче провадження НОМЕР_4 з виконання судового наказу №613/299/22 про стягнення із ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_6 аліментів на користь ОСОБА_1 на утримання малолітньої дитини - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , у розмірі однієї чверті заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку щомісяця, починаючи з 16.05.2022 року до досягнення дитиною повноліття (а.с.28)

Відповідно до розрахунку заборгованості зі сплати аліментів за виконавчим провадження ВП НОМЕР_4 сукупний розмір заборгованості ОСОБА_2 станом на 30.04.2024 року становить 65784 грн. (а.с.29)

Рішенням виконавчого комітету Турківської міської ради Самбірського району Львівської області №122 від 28.06.2024 року затверджено висновок про доцільність позбавлення батьківських прав ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_6 відносно її малолітньої дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .(а.с.30)

Відповідно до змісту Висновку виконавчого комітету Турківської міської ради №122 від 28.06.2024 року про доцільність позбавлення батьківських прав ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , після спільного обговорення членами комісії було прийнято рішення та рекомендовано виконавчому комітету Турківської міської ради затвердити висновок про доцільність позбавлення батьківських прав ОСОБА_2 відносно дитини ОСОБА_3 . Виходячи з вищенаведеного, враховуючи статті 19, 164 Сімейного кодексу України, Турківська міська рада як орган опіки та піклування, врахувавши всі обставини, вважає за доцільне позбавити батьківських прав ОСОБА_2 щодо неповнолітньої доньки ОСОБА_3 , (а.с.31-32)

Відповідно до частин першої та другої статті 171 СК України дитина має право на те, щоб бути вислуханою батьками, іншими членами сім`ї, посадовими особами з питань, що стосуються її особисто, а також питань сім`ї. Дитина, яка може висловити свою думку, має бути вислухана при вирішенні між батьками, іншими особами спору щодо її виховання, місця проживання, у тому числі при вирішенні спору про позбавлення батьківських прав, поновлення батьківських прав, а також спору щодо управління її майном.

Аналогічні положення закріплені у статті 12 Конвенції про права дитини, згідно з якою держави-учасниці забезпечують дитині, здатній сформулювати власні погляди, право вільно висловлювати ці погляди з усіх питань, що торкаються дитини, причому поглядам дитини приділяється належна увага згідно з її віком і зрілістю.

Відповідно до статті 6 Європейської конвенції про здійснення прав дітей від 25 січня 1996 року під час розгляду справи, що стосується дитини, перед прийняттям рішення судовий орган надає можливість дитині висловлювати її думки і приділяє їм належну увагу.

З цією метою дитині, зокрема надається можливість бути заслуханою в ході будь-якого судового чи адміністративного розгляду, що торкається дитини, безпосередньо або через представника чи відповідний орган у порядку, передбаченому процесуальними нормами національного законодавства. Закріплення цього права підкреслює, що дитина є особистістю, з думкою якої потрібно рахуватись, особливо при вирішенні питань, які безпосередньо її стосуються.

Так, відповідно до вимог закону судом в присутності психолога ОСОБА_5 , було з`ясовано думку малолітньої ОСОБА_3 , з приводу доцільності позбавлення батьківських прав її матері ОСОБА_2 .. Малолітня ОСОБА_3 пояснила суду, що у неї з батьком дуже гарні стосунки. Уточнила, що матір свою не пам`ятає. Лише одного разу спілкувалася з матір`ю з телефона батька. Допомоги мати їй ніколи не надавала. Уточнила, що має бажання, щоб матір позбавили батьківських прав, оскільки коли вона жила разом з матір`ю, та її ображала, «коли приводила хлопців додому» виганяла її на вулицю, це вона добре пам`ятає. Інформацію про те, що матір цікавиться нею, не має. Вона взагалі не допомагає їй, не підтримує та не дзвонить.

Психолог ОСОБА_5 зазначила, що з дитиною знайома з 2022 року, коли вона прибула до міста де зараз проживає, та почала відвідувати інклюзивний центр та почала займатися з психологом, з метою підтримки та зняття стресу, отриманого в результаті повномасштабного вторгнення та зміною місця проживання. З дитиною бачиться часто, оскільки вони з батьком проживають поряд з інклюзивним центром. Уточнила, що дитина свідомо надає покази, про матір нічого не знає, все чітко розуміє та усвідомлює.

Конвенція про права дитини, що ратифікована Постановою Верховної Ради України № 789-ХІІ від 27.02.1991 року, визнаючи, що дитині для повного і гармонійного розвитку її особи необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові і розуміння, забезпечує те, щоб дитина не розлучалася з батьками в супереч їх бажанню, за винятком випадків, коли компетентні органи згідно з судовим рішенням, визначають відповідно до застосованого закону і процедур, що таке розлучення необхідне в якнайкращих інтересах дитини.

У відповідності до ч. 2, ч. 3 ст. 150 СК України, батьки зобов`язані піклуватися про стан здоров`я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток, крім того зобов`язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя.

Частина 4 ст.155 СК України передбачає покладання на батьків відповідальності, встановленої законом, за ухилення їх від виконання батьківських обов`язків.

Відповідно до діючого СК України до батьків, які ухиляються від виконання своїх батьківських обов`язків, передбачено застосування таких правових санкцій, які можуть вважатися юридичною відповідальність, зокрема, позбавлення батьківських прав. Стаття 164 СК України передбачає підстави позбавлення батьківських прав, якими можуть бути: ухилення від виконання своїх обов`язків по вихованню дитини; жорстоке поводження з дитиною; якщо батьки є хронічними алкоголіками або наркоманами; якщо батьки вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва (п. 2-5 ч. 1 ст. 164 СК України)

Відповідно до п. 16 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 3 від 30.03.2007 року «Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про усиновлення і про позбавлення та поновлення батьківських прав», особи можуть бути позбавлені батьківських прав лише щодо дитини, яка не досягла вісімнадцяти років, і тільки з підстав, передбачених ст. 164 СК України. Ухилення батьків від виконання своїх обов`язків має місце, коли вони не піклуються про фізичний і духовний розвиток дитини, її навчання, підготовку до самостійного життя, зокрема: не забезпечують необхідного харчування, медичного догляду, лікування дитини, що негативно впливає на її фізичний розвиток як складову виховання; не спілкуються з дитиною в обсязі, необхідному для її нормального самоусвідомлення; не надають дитині доступу до культурних та інших духовних цінностей; не сприяють засвоєнню нею загальновизнаних норм моралі; не виявляють інтересу до її внутрішнього світу; не створюють умов для отримання нею освіти. Зазначені фактори, як кожен окремо, так і в сукупності, можна розцінювати як ухилення від виховання дитини лише за умови винної поведінки батьків, свідомого нехтування ними своїми обов`язками.

Отже, позбавлення батьківських прав є виключною мірою, яка тягне за собою серйозні правові наслідки як для батька (матері), так і для дитини. Позбавлення батьківських прав допускається лише тоді, коли змінити поведінку батьків у кращий бік неможливо, і лише при наявності вини у діях батьків.

Такі висновки суду повністю узгоджуються з позицією, викладеною Верховним Судом в постанові від 13 березня 2019 року по справі №631/2406/15-ц.

Статтями 12, 81 ЦПК України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Відповідачкою не надано жодних доказів, які б спростовували вказані вище обставини, як і не надано суду жодних належних та допустимих доказів, які б підтвердили її прагнення до спілкування та виховання дитини або наявності для цього перешкод.

Беручи до уваги обставини справи, враховуючи свідоме нехтування матір`ю своїми батьківськими обов`язками по відношенню до її малолітньої дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , про що до суду надано відповідний висновок, суд дійшов висновку, що відповідачка систематично, протягом тривалого часу не виконує батьківські обов`язки, передбачені ст.ст. 150, 153, 180 Сімейного Кодексу України, а саме: не піклується про фізичний і духовний розвиток дитини, не забезпечує необхідне харчування, медичний догляд, лікування дитини, що негативно впливає на її фізичний розвиток як складову виховання; не виявляє інтересу до її внутрішнього світу. Зазначені фактори, як кожен окремо, так і в сукупності, можна розцінювати як ухилення від виховання дитини та як свідоме нехтування своїми батьківськими обов`язками, тому в даному випадку суд вважає за доцільне застосувати такий крайній захід впливу до відповідача як позбавлення її батьківських прав.

Відповідно до ст. 165 СК України, право на звернення до суду з позовом про позбавлення батьківських прав мають один з батьків, опікун, піклувальник, особа, в сім`ї якої проживає дитина, заклад охорони здоров`я, навчальний або інший дитячий заклад, в якому вона перебуває, орган опіки та піклування, прокурор, а також сама дитина, яка досягла чотирнадцяти років.

Відповідно до ч.1 ст.166 СК України особа, позбавлена батьківських прав: втрачає особисті немайнові права щодо дитини та звільняється від обов`язків щодо її виховання; перестає бути законним представником дитини; втрачає права на пільги та державну допомогу, що надаються сім`ям з дітьми; не може бути усиновлювачем, опікуном та піклувальником; не може одержати в майбутньому тих майнових прав, пов`язаних із батьківством, які вона могла б мати у разі своєї непрацездатності (право на утримання від дитини, право на пенсію та відшкодування шкоди у разі втрати годувальника, право на спадкування); втрачає інші права, засновані на спорідненості з дитиною, однак не звільняється від обов`язку щодо утримання дитини.

Таким чином, оскільки відповідач не переймається станом здоров`я своєї малолітньої дитини, ухиляється від виконання своїх обов`язків, передбачених законом, по її вихованню та матеріальному утриманню, суд приходить до висновку щодо необхідності позбавлення її батьківських прав і не бачить підстав для відмови в задоволенні позову, оскільки в даному конкретному випадку виявив та оцінив позитивний результат у майбутній долі малолітньої ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , і вважає, що таким чином та в такий спосіб будуть захищені її права та інтереси.

Надані докази є підтвердженням того, що позбавлення матері батьківських прав є доцільним, оскільки відповідач допустила свідоме нехтування своїми обов`язками щодо виховання і утримання дитини, ухилення від виконання своїх обов`язків. На підставі викладеного, суд дійшов висновку про доцільність позбавлення ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_6 батьківських прав відносно малолітньої ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Керуючись ст.141, ст.ст. 258, 259, 263-265 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги ОСОБА_1 - задовольнити повністю.

Позбавити ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП - НОМЕР_1 , зареєстровану за адресою: АДРЕСА_3 батьківських прав відносно малолітньої дитини - доньки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, відповідно до вимог ст.284 ЦПК України.

Заочне рішення може бути оскаржене до Харківського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги на рішення суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.

Заочне рішення набирає законної сили, якщо протягом строків, встановлених цим Кодексом, не подані заява про перегляд заочного рішення або апеляційна скарга, або якщо рішення залишено в силі за результатами апеляційного розгляду справи.

Позивач - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , РНОКПП - НОМЕР_3 , зареєстрований як внутрішньо-переміщена за адресою: АДРЕСА_2 .

Відповідач - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП - НОМЕР_1 , зареєстрована за адресою: АДРЕСА_3 .

Третя особа - Орган опіки та піклування Турківської міської ради Самбірського району Львівської області в особі виконавчого комітету Турківської міської ради Самбірського району Львівської області, місцезнаходження: 82500 Львівська область Самбірський район м.Турка вул.Січових Стрільців, буд.62.

Третя особа - Служба у справах дітей Турківської міської ради Самбірського району Львівської області, місцезнаходження: 82500 Львівська область Самбірський район м.Турка вул.Січових Стрільців, буд.62.

Суддя

СудБогодухівський районний суд Харківської області
Дата ухвалення рішення05.12.2024
Оприлюднено09.12.2024
Номер документу123537953
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —613/1171/24

Рішення від 05.12.2024

Цивільне

Богодухівський районний суд Харківської області

Харченко С. М.

Рішення від 02.12.2024

Цивільне

Богодухівський районний суд Харківської області

Харченко С. М.

Ухвала від 23.10.2024

Цивільне

Богодухівський районний суд Харківської області

Харченко С. М.

Ухвала від 04.10.2024

Цивільне

Богодухівський районний суд Харківської області

Харченко С. М.

Ухвала від 26.09.2024

Цивільне

Богодухівський районний суд Харківської області

Харченко С. М.

Ухвала від 07.08.2024

Цивільне

Богодухівський районний суд Харківської області

Харченко С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні