ЧЕРКАСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
Номер провадження 22-ц/821/1997/24 Справа № 696/1201/24Кам`янський районний суд Черкаської області
УХВАЛА
про залишення апеляційної скарги без руху
05 грудня 2024 року м. Черкаси
Черкаський апеляційнийсуд вособі судді Карпенко О.В.,вирішуючи питанняпро відкриттяпровадження за апеляційною скаргою Органу опіки та піклування виконавчого комітету Михайлівської сільської ради на ухвалу Кам`янського районного суду Черкаської області від 15 листопада 2024 року у справі за заявою органу опіки та піклування виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області, заінтересовані особи: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 про призначення (заміну) опікуна,-
в с т а н о в и в :
04 жовтня 2024 року Орган опіки та піклування виконавчого комітету Михайлівської сільської ради звернувся до Кам`янського районного суду Черкаської області із заявою про призначення (заміну) опікуна недієздатним ОСОБА_2 та ОСОБА_3 ..
Ухвалою Кам`янського районного суду Черкаської області від 15 листопада 2024 року у задоволенні заяви відмовлено.
Не погоджуючисьз вказаноюухвалою суду,Орган опікита піклуваннявиконавчого комітетуМихайлівської сільськоїради Черкаськогорайону Черкаськоїобласті оскарживїї вапеляційному порядку,подавши 29 листопада 2024 року апеляційну скаргу.
Для вирішення питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Органу опіки та піклування виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області на ухвалу Кам`янського районного суду Черкаської області від 15 листопада 2024 року, листом № 696/1201/24/17654/2024 від 29 листопада 2024 року із суду першої інстанції витребувані матеріали цивільної справи № 696/1201/24, які 04 грудня 2024 року надійшли до Черкаського апеляційного суду.
На момент постановлення даної ухвали суду апеляційне провадження не може бути відкрите, оскільки особою, яка подала апеляційну скаргу не сплачено судовий збір за її подання.
Підпунктом 9 пункту 1 частини другої статті 4 Закону України «Про судовий збір» визначені ставки судового збору за подання апеляційної і касаційної скарг юридичною, фізичною-особою підприємцем та фізичною особами на ухвалу суду.
Відповідно до підпункту 9 пункту 1 частини другої статті 4 Закону України «Про судовий збір» за подачу фізичною особою апеляційної скарги на ухвалу суду сплачується судовий збір в розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Статтею 7 Закону України «Про державний бюджет України на 2024 рік» встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 3 028,00 грн.
Таким чином, судовий збір за подачу апеляційної скарги на ухвалу суду першої інстанції повинен складати 3028,00 грн.
Згідно ч.2 ст.357 ЦПК України апеляційна скарга, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 356 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу.
Частиною 2 ст.185 ЦПК України визначено, що строк для усунення недоліків, зазначених в ухвалі суду не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
За таких обставин відповідно до вимог ч.2 ст. 357 ЦПК України, апеляційну скаргу Органу опіки та піклування виконавчого комітету Михайлівської сільської ради на ухвалу Кам`янського районного суду Черкаської області від 15 листопада 2024 року слід залишити без руху, надавши скаржнику строк для усунення виявлених недоліків, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Сплату судового збору провести за такими реквізитами:
отримувач коштів ГУК у Черк.обл./тг м.Черкаси/22030101;
код за ЄДРПОУ 37930566;
Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП);
код банку отримувача (МФО) 899998;
рахунок отримувача UA248999980313151206080023759;
ККДБ 22030101;
Оригінал квитанції про сплату судового збору надати до апеляційного суду
Згідно до ч. 3 ст. 185 ЦПК України у разі не усунення недоліків апеляційної скарги до встановленого терміну, апеляційна скарга буде вважатися неподаною і повернута.
Керуючись ст.ст. 185, 354, 356, 357 ЦПК України, апеляційний суд ,-
у х в а л и в :
Апеляційну скаргу Органу опіки та піклування виконавчого комітету Михайлівської сільської ради на ухвалу Кам`янського районного суду Черкаської області від 15 листопада 2024 року у справі за заявою органу опіки та піклування виконавчого комітету Михайлівської сільської ради Черкаського району Черкаської області, заінтересовані особи: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 про призначення (заміну) опікуна залишити безруху танадати особі,яка подалаапеляційну скаргу,строк для сплати судового збору у розмірі 3028 грн, за зазначеними у мотивувальній частині даної ухвали реквізитами та для надання суду копій апеляційної скарги з додатками відповідно до кількості учасників справи, який не може перевищувати десяти днів з дня отримання копії цієї ухвали.
Копію ухвали направити Органу опіки та піклування Органу опіки та піклування виконавчого комітету Михайлівської сільської ради - для виконання.
Роз`яснити особі, яка подала апеляційну скаргу, що в разі невиконання цієї ухвали в зазначений термін, апеляційна скарга відповідно до вимог ч. 3 ст. 185 ЦПК України буде вважатися неподаною і підлягатиме поверненню.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Оксана КАРПЕНКО
Суд | Черкаський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 05.12.2024 |
Оприлюднено | 09.12.2024 |
Номер документу | 123541115 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Інші справи окремого провадження |
Цивільне
Черкаський апеляційний суд
Карпенко О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні