Ухвала
від 04.12.2024 по справі 914/2959/24
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

04.12.2024 р. Справа № 914/2959/24

Господарський суд Львівської області у складі судді Ділай У.І., розглянувши матеріали за позовною заявою: Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Мастак», м.Золочів Львівської області

до відповідача: Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України, м.Львів

за участі третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Фізичної особи підприємця ОСОБА_1 , м.Золочів Львівської області

про: визнання недійсними та скасування в частині рішення адміністративної колегії Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 30.09.2024 №63/115-р/к у справі №63/1-01-101-2020.

встановив:

При підготовці справи до розгляду судом встановлено, що позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.

Як зазначається у п.1 ч.1 ст. 164 ГПК України, до позовної заяви додаються документи, які підтверджують направлення іншим учасникам справи копій позовної заяви і доданих до неї документів з урахуванням положень статті 42 цього Кодексу.

Відповідно до вимог ч.1 ст.172 ГПК України, позивач, особа, яка звертається з позовом в інтересах іншої особи, зобов`язані до подання позовної заяви надіслати учасникам справи її копію та копії доданих до неї документів листом з описом вкладення. Таке надсилання може здійснюватися в електронній формі через електронний кабінет з урахуванням положень статті 42 цього Кодексу.

Абзац перший ч. 7 ст.42 ГПК України передбачає, що якщо цим Кодексом передбачено обов`язок учасника справи щодо надсилання копій документів іншим учасникам справи, такі документи в електронній формі можуть направлятися з використанням Єдиної судової інформаційно-комунікаційної системи або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами, шляхом надсилання до електронного кабінету іншого учасника справи, а в разі відсутності в іншого учасника справи електронного кабінету чи відсутності відомостей про наявність в іншого учасника справи електронного кабінету - у паперовій формі листом з описом вкладення.

Зважаючи на аналіз наведених норм та положень господарського процесуального кодексу України, для позивача передбачено два способи скерування позовної заяви з додатками на адресу відповідача : шляхом направлення в електронний кабінет користувача ЄСІТС та направлення засобами поштового зв`язку.

До матеріалів справи позивачем долучено квитанції про доставку документів до зареєстрованого Електронного кабінету Користувача ЄСІТС, зокрема, на ім`я Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та Фізичної особи підприємця ОСОБА_1 . Однак в переліку (описі) документів, що надіслані адресату відсутній документ під назвою позовна заява. Відтак у суду відсутні належні докази скерування позивачем позовної заяви на адресу відповідача та третьої особи.

Відповідно до ч. 1,2 ст. 172 ГПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо ухвала про залишення позовної заяви без руху постановляється з підстави несплати судового збору у встановленому законом розмірі, суд в такій ухвалі повинен зазначити точну суму судового збору, яку необхідно сплатити (доплатити).

За змістом ч. 2 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України суддя, в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Керуючись ст. 164,172, 174, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд Львівської області, -

УХВАЛИВ:

1.Позовну заяву залишити без руху.

2.Надати позивачу строк 10 днів з дня отримання ухвали для усунення такого недоліку:

-подати належні докази скерування відповідачу та третій особі копії позовної заяви з додатками;

Ухвала набирає законної сили в строк і в порядку передбаченому ст.235 ГПК України. Інформацію по справі, яка розглядається можна отримати за наступною веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015.

Суддя Уляна ДІЛАЙ

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення04.12.2024
Оприлюднено09.12.2024
Номер документу123557805
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо застосування антимонопольного та конкурентного законодавства

Судовий реєстр по справі —914/2959/24

Ухвала від 04.02.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Ділай У.І.

Ухвала від 22.01.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Ділай У.І.

Ухвала від 31.12.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Ділай У.І.

Ухвала від 16.12.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Ділай У.І.

Ухвала від 04.12.2024

Господарське

Господарський суд Львівської області

Ділай У.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні